تاریخ امروز:۰۴/۱۱/۱۴۰۰

خرید اینترنتی ۲۷ مدل از بهترین رژلب در بازار + لینک

رژلب
5/5 - (1 امتیاز)

نکات خرید و انتخاب رژلب

امروزه آرایش کردن و رژلب زدن از مهم ترین کارهایی است که خانم های انجام می دهند. رژلب از جمله ابزارهای آرایشی و بهداشتی است که کارایی خاص و ویژه ای در آرایش و زیبایی صورت دارد. پس هر خانمی باید طریق گزینش یک رژلب را آگاه باشد. که البته انتخاب آن به نکات بسیار زیادی مربوط می شود که در ادامه در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

تست کردن رژلب

رنگ واقعی رژلب با رنگ روی جعبه و درب آن تفاوت دارد. بنابراین برای فهم و درک رنگ واقعی رژلب باید آن را پشت دست تان تست کنید. البته توجه کنید که این کار را میتوانید روی کاغذ هم انجام داده و رنگ مورد نظرتان را پیدا کنید.

روش صحیح رژ زدن

نکات خرید رژ لب مناسب

رنگ مو و رژلب

اگر رنگ رژلب و رنگ موهایتان بسیار نزدیک هم باشد. زیبایی چهره تان دوبرابر میشود. فقط باید دقت کنید که رنگ رژلب تان باید دست کم دو درجه روشن تر از رنگ موهایتان باشد. اینطوری زیباتر و جذاب تر میشوید.

رنگ پوست را در نظر بگیرید

برای برگزیدن رنگ رژلب باید رنگ پوست را نیز در نظر بگیرید. برای پوست های تیره رژلب های قهوه ای و شرابی پسندیده است. و پوست های روشن رژلب های پوست پیازی و صورتی مناسب است.

انتخاب رژلب مناسب رنگ پوست

رژلب مات یا براق

اگر لب های باریک دارید بهتر است از رژلب های مات استفاده کنید. و با به کارگیری آن به لب هایتان حجم دهید. ولی اگر لب های برجسته ای دارید. رژلب های درخشان برایتان مناسب هستند.

رژلب مناسب فصل

رنگ رژلب با تغییر فصل بهتر است تغییر کند. در فصل پاییز رژلب های نارنجی، رژلب های بنفش مناسب فصل زمستان هستند، در فصل بهار کالباسی و گلبهی، در فصل تابستان آلبالویی و صورتی مناسب است.

نکات مهم در هنگام رژ لب زدن

شاید فکر کنید که زدن رژ لب به همین راحتی است اما به اینگونه نیست و قوانینی دارد که باید رعایت کنیم. نکات مهمی که به آن اشاره می کنیم را باید رعایت کنید تا به بهترین شکل این کار انجام شود.

آماده سازی لب ها با بالم لب

آماده کردن لب ها نخستین گامی است که باید در رژ لب زدن بردارید. اگر می خواهید که لب هایتان ترک خورده و خشک به نظر نیاید. می توانید قبل از زدن رژ از بالم لب استفاده کنید. چراکه بالم لب سبب این می شود که لب های شما هیدارته شده و متعاقب آن چین و چروک های آن از بین رفته و لب های شما حاضر رژ زدن شود.

خط لب بکشید

خط لب به لب های شما روشنی ویژه ای می دهد. استفاده از خط لب، برای اینکه رژ لب تان از لب خارج نزند بهتر است. برای کشیدن خط لب از یک زاویه لب آغاز کنید و به سمت سایر بروید. در انتخاب رنگ خط لب باید دقت زیادی داشته باشید. پیشنهاد ما این است که رنگ خط لب فرقی زیادی با رنگ رژ نداشته باشد. و تا می توانید، همرنگ رژ تان باشد.

چیزی که اهمیت زیادی دارد خط فوقانی لب است که باید در کشیدن آن دقت فوقانی داشته باشید. نکته ی مهم دیگری که درباره ی خط لب باید مورد توجه قرار داد این است که به جنس خط لب در هنگام خرید آن توجه کنید. باید بدانید که، هر چه جنس خط لب نرم تر باشد، آن خط لب بهتر و کشیدن آن آسان تر است.

درست رژ لب بزنید

پس از اینکه مراحلی که گفته شد را انجام دادید. حالا نوبت به زدن رژ لب است. کافی است رژ مورد علاقه تان را برداشه وآن را درون خط لبی که کشیده اید بمالید. ولی باید به نکات مهمی دیگری نیز باید توجه کنید.

برای لب های خشک،زدن رژ های حاوی نمدار کننده می تواند مناسب باشد. اگر لب های باریکی دارید هم سعی کنید از رژ لب هایی با رنگ های تیره بهره‌گیری نکنید زیرا این رنگ ها باریکی لب های شما را اغلب نمایان می کنند.

برق لب را امتحان کنید

در گام آخر نیز می توانید استفاده از رژ لب مایع یا برق لب، برای برق زدن و جذابیت لب هایتان مناسب است.

پاک کردن رژ لب

روش های و مواد زیادی برای پاک کردن رژلب وجود دارد که می توانید استفاده کنید در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

لوسیون صورت

لوسیون از مهم ترین موادی است که در تمیز کردن رژ لب می توان از ان استفاده کرد. مقداری از این ماده را روی لب هایتان بمالید و پس از گذشت ۲ دقیقه با به کارگیری دستمالی تمیز لب هایتان را پاک کنید.

وازلین

یکی از موادی که به پاک کردن رژ لب کمک می کند وازلین است که می توانید با استفاده از آن رژ را به شکلی کاملا صحیح از روی لب هایتان تمیز کنید.

روغن نارگیل یا روغن زیتون

این دو روغن نه فقط می توانند به عنوان پاک کننده رژ لب به پمور استفاده قرار گیرد بلکه به عنوان نمدار کننده لب هم قابلیت استفاده دارد.

بهترین مدل های رژلب

در ادامه با بهترین رژ لب های مخصوص خانم های جذاب آشنا می شوید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.