تاریخ امروز:۰۲/۰۷/۱۴۰۲

۱۳ مدل لاک ناخن دخترانه فوق العاده، با کیفیت عالی + لینک خرید1 min read

لاک ناخن

5/5 - (1 امتیاز)

مقدمه

انتخاب يک لاک ناخن دخترانه خوب و مناسب خيلي مهم و با اهمیت است. اگر لاک با کيفيتي خريداري کنيد مطمئنا از فرنچ کردن ناخن هاي خود لذت بسیاری خواهيد برد و مي توانيد به شيوه هاي زيبايي ناخن هايتان، را طراحي کنيد و براي مراسم عروسي و ميهماني دستاني زيبا و ناخن هايي شيک داشته باشيد.

اکثر بانوان وقت زيادي رو براي انتخاب رنگ لاک ناخن های خود صرف مي کنند. امروزه لاک ناخن جدید در انواع رنگ ها به بازار آمده که شما مي توانيد از بين آنها رنگ مورد نظرتان را انتخاب کنيد. اما ابتدا بايد اطمينان داشته باشيد که لاکي که استفاده مي کنيد، با شخصيت شما همخواني دارد و ناخن شما را کامل مي کند یا نه؟
با توجه به اين موضوعات، هنگام خريد لاک ناخن مات مناسب بايد به مواردي توجه کنيم، تا انتخابمان انتخاب خوب و مناسبی باشد و براي ناخن ما ضرري نداشته باشد. چرا که بعضي از انواع لاک ها براي ناخن ضرر دارد و آنها را شکننده مي کند، و يا حتي ممکن است برای برخی از افراد، پوست اطراف ناخن حساسيت داشته باشد و فرد رو دچار مشکل کند.

مواردي که مشخص مي کند لاکي که تهيه مي کنيد لاک مرغوبي هست، يا نه عبارتند از: رنگ، ماندگاري مواد، قلم موي لاک و فاقد مواد سمي در مواد تشکيل دهنده می باشد که به ترتيب به بعضي از آنها اشاره مي کنيم.

برخي از رنگ ها، ناخن ها را برجسته نمايش مي دهند و موجب زيبايي ناخن ها مي شود. انتخاب يک رنگ مدل لاک ناخن ساده منوط به حالت، احساس و لباسي که مي خواهيد به تن کنيد است.

لاک ناخن

مشاهده و خرید محصول

انتخاب رنگ مدل لاک ناخن دخترانه اسپرت

اگر رنگ پوست شما روشن مي باشد، مي توانيد از لاک ناخن با رنگ هاي روشن تر استفاده کنيد. لاک ناخن با رنگ آبي و صورتي براي پوست هاي روشن خوب است. همينطور مي توانيد از رنگ هاي تيره و رنگ زرشکي برای مجالس شب استفاده کنيد.

زماني که دنبال يک لاک خوب هستيد، رنگ هاي روشن تا متوسط براي پوست هايي با رنگ روشن مناسب هستند، و از متوسط تا تيره براي پوست هايي با رنگ تيره خوب هستند. همينطور لاک هاي مشخصي وجود دارند، که مي توانيد از بين آنها انتخاب کنيد. مثلا لاک هاي خيلي براق و درخشان.
اگه ميخواهید به مجلس و مهماني و يا ملاقات با شخص خاصي برويد، بهتر است لاک تقویت ناخن با رنگ روشن و زنده رو انتخاب کنيد، در هر صورت لاک هايي با رنگ روشن و طبيعي بر رنگ هاي تيره ارجحيت دارند.

نوشته پیشنهادی :   چند مدل تیشرت زنانه جذاب 2020 {فوق العاده}

رنگ مدل لاک ناخن دخترانه ساده

رنگ لاک رو مي شود از روي شيشه آن تشخيص داد. یکی از زیباترین لاک ها، لاک ناخن قرمز است. لاک ها عموما بعد از خشک شدن هم ۹۵% رنگ اوليه رو حفظ مي کنند، و در واقع تغيير زيادي نمي کنند. پس براي انتخاب رنگ مناسب، فقط به شرايط خودتان و مکاني که قرار است آن لاک را استفاده کنيد و رنگ لباستان و از همه مهمتر به رنگ پوست دستتان توجه کنيد.

لاک ناخن

مشاهده و خرید محصول

پوست روشن (لاک ناخن دخترانه)

بيشتر رنگها به پوستهاي روشن مي آید و براي انتخاب رنگ مناسب، آزادي عمل بيشتري داريد، ولي به طور کلي رنگهايي مثل بنفش، صورتي ملايم و يا قرمز، روي پوست شما جلوه عالي دارد. اگر پوست دست شما کمرنگ است و به عبارتي رنگ پريده است، بهتر است از رنگهاي آبي و سبز استفاده نکنيد.

نوشته پیشنهادی :   13 مدل لاک ناخن دخترانه فوق العاده، با کیفیت عالی + لینک خرید
”]

پوست رنگ روشن متوسط (لاک ناخن دخترانه)

اين رنگ پوست بهترين رنگ براي جلوه پيدا کردن لاک ناخن است. اگر پوستي با رنگ روشن متوسط داريد، بهتر است از لاکهاي براق استفاده کنيد، که جلوه پوست دست شما را چند برابر مي کند. براي پوست شما لاکهايي با رنگ آبي تيره، بنفش و صورتي براق بسيار مناسب است.

لاک ناخن

مشاهده و خرید محصول

پوست گندمي (رنگ کمي تيره مايل به زرد)

اين رنگ پوست هم با بعضي رنگها جلوه فوق العاده اي دارد. رنگ مشکي و شکلاتي براي ناخن هايي که پوست دست، گندمي دارند خيلي زيبا مي شود، و بهتر است که از رنگهاي کمرنگ مثل صورتي هاي خيلي ملايم استفاده نکنيد.

نوشته پیشنهادی :   13 مدل لاک ناخن دخترانه فوق العاده، با کیفیت عالی + لینک خرید
”]

پوست تيره

براي پوستهاي تيره هم رنگهاي جيغ مثل قرمز و آبي توصيه مي شود. لاک مشکي هم براي اين پوسها مناسب است.

لاک ناخن

مشاهده و خرید محصول

ماندگاري و قوام لاک ناخن دخترانه

يکي از نکاتي که معمولا براي استفاده کنندگان لاک خيلي مهم است، ماندگاري و قوام آن هاست. لاک خوب و مرغوب حداقل بايد يک هفته روي ناخن باقي بماند، از طرفي هم بايد با پاک کننده ها به راحتي پاک شود. نبايد رنگ لاک روي ناخن بماند. نکته ديگه اي که در مورد لاک ناخن دخترانه شیک مهم است، زمان خشک شدن آن هاست. لاک خوب، لاکي است که زمان خشک شدن آن کم باشد و بعد از حدود بيست ثانيه قوام پيدا کند، و بعد از يک دقيقه رد هيچ چيزي روی آن باقی نماند.

۷ نوع لاک ناخن دخترانه

در واقع شش نوع لاک ناخن وجود دارد که ارزش دانستن دارد. برخی مانند ژل لاک ممکن است با آنها آشنا باشید در حالی که برخی دیگر مانند Shellac ممکن است برند کاملاً جدیدی باشند. در هر صورت، می توانید این را راهنمای خود برای هفت نوع مختلف لاک ناخن که باید بدانید، در نظر بگیرید.

 

Basic

لاک ناخن دخترانه اصلی شما همان چیزی است که از قبل از آرایش کردن استفاده می کردید. این نوع لاک در انواع روکش‌ها ارائه می‌شود. این نوع لاک ناخن ماندگارترین نوع لاک نیست – شما می توانید انتظار داشته باشید که یک هفته (گاهی اوقات کمتر)، آن را پشت سر بگذارید.

Gel

یکی دیگر از انواع محبوب ژل لاک است. این یک ژل سفت است که آرایشگر ناخن شما روی ناخن شما اعمال می کند. ژل لاک همراه با نور ماوراء بنفش برای درمان تعدادی از بیماری ها استفاده می شود. می توانید انتظار داشته باشید که حدود دو هفته دوام بیاورد. می توان از آن برای بلندتر کردن شکل ناخن ها استفاده کرد و مانند اکریلیک ها طول بیشتری به آن ها داد.

Acrylic

در مورد ناخن های اکریلیک، این یکی دیگر از انواع رایج لاک است. پولیش اکریلیک از ترکیب مایع و پودر ساخته می شود. این مخلوط روی ناخن شما اعمال می شود. با خشک شدن، لاک اکریلیک سفت می شود و به شکل دلخواه شما در می آید. همچنین می توان از آن برای افزایش طول ناخن طبیعی خود استفاده کرد. اکریلیک نیز حدود دو هفته دوام می آورد.

Breathable

اگر می‌پرسید چه نوع لاکی برای ناخن‌های شما مناسب‌تر است، اجازه دهید به شما در جهت لاک تنفسی اشاره کنیم. به طور خلاصه، لاک تنفسی به جای ایجاد مانع بین ناخن ها و عناصر، به اکسیژن و آب اجازه می دهد از لاک شما و به ناخن های شما عبور کند. این لاک نفوذپذیر به ناخن‌های شما فرصتی برای نفس کشیدن می‌دهد.

PolyGel

به ترکیبی بین لاک اکریلیک و ژل ناخن فکر کنید. در اصل، این لاک برای تکنسین های ناخن طراحی شده است تا از آن برای ارائه یک آرایش بی عیب و نقص استفاده کنند. یک قوام ژل مانند دارد که با استفاده از یک برس اکریلیک روی ناخن های لخت شما اعمال می شود. سپس می توان آن را به شکل دلخواه درآورد و با نور LED یا UV خشک کرد. لاک ناخن PolyGel یکی از ماندگارترین گزینه های لاک است. با نگهداری مناسب می تواند تا ۲۱ روز دوام بیاورد.

 

Dip powder

لاک ناخن پودری دیپ نوع دیگری است که طول عمر بالایی دارد. در واقع، می تواند حدود سه هفته تا یک ماه دوام بیاورد، که توضیح می دهد که چرا به چنین گزینه تبدیل شده است. برای استفاده از لاک پودری، تکنسین ناخن شما ابتدا یک لایه پایه و سپس یک لایه پودر رنگدانه را اعمال می کند. برای تکمیل آن، یک لایه پودر شفاف و یک درزگیر اعمال می شود.

Shellac

لاک ناخن شلاک ترکیبی بین ژل و فرمول های پایه است. روی ناخن ها اعمال می شود و با نور UV درمان می شود. از لاک شلاک نمی توان برای افزایش طول ناخن استفاده کرد. به طور معمول، می توانید انتظار داشته باشید که این نوع لاک ناخن دخترانه حدود دو هفته دوام داشته باشد.

 

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *