تاریخ امروز:۱۰/۰۴/۱۴۰۱

کیف مدرسه زیبا- طلایی ترین نکات + لینک خرید2 min read

کیف مدرسه

4.6/5 - (39 امتیاز)

رنگ و طرح کیف مدرسه زیبا دخترانه

کودکان بواسطه دنیای فانتزی خویش علاقمند به کوله پشتی های خاص با طرح هایی از شخصیت های محبوبشان هستند. در برگزیدن طرح احتیاج است به سلیقه کودک خویش توجه کنید. گزینش کیف مدرسه زیبا، مورد علاقه کودکان سبب بالا رفتن خودباوری آن ها و ایجاد دلیل هایی برای رفتن به مدرسه و باشگاه ورزشی می شود.

کیف مدرسه

جنس کیف مدرسه زیبا پسرانه

کوله پشتی در کیفیت های مختلف تولید می شود. برخی از این محصولات در شرایط مختلف آب و هوایی مقاوم بوده هستند. برخی دیگر نرمش پذیری بالایی دارند. کوله پشتی با کیفیت، بسیار ماندگار خواهد بود و در آینده تقریبا  به عنوان خاطره ای شیرین برای او تبدیل می شود.

کیف مدرسه

مشاهده و خرید محصول

سبکی کیف مدرسه زیبا دخترانه راهنمایی

وسایل کودکان به اندازه کافی سنگین هستند. بناربراین نیاز است کوله پشتی سبکی را گزینش کنید. که وزن بیشتری را به کودک وارد نکند.

نوشته پیشنهادی :   کیف مدرسه زیبا- طلایی ترین نکات + لینک خرید
”]

جا دار بودن کیف مدرسه زیبا

کوله پشتی را گزینش کنید که برای هر یک از وسایل جایگاه خاصی داشته باشد. جا دار بودن فاکتوری بسیار مهم و حیاتی در برگزیدن کوله پشتی است.

رنگ کیف مدرسه زیبا

در انتخاب کوله پشتی دخترانه برای مدرسه عوامل زیادی دخیل است. در برگزیدن رنگ سلیقه کودک خویش را در نظر بگیرید. از برگزیدن رنگ های خوشحال غافل نشوید و بگذارید. کودک با دنیای رنگی خویش در اماکن عمومی حضور پیدا کند.

کیف مدرسه

قیمت کیف مدرسه زیبا

و در نهایت با بررسی مثال های مختلف و همچنین قیمت کیف مدرسه دخترانه نوجوان و کوله پشتی های پسرانه، کوله پشتی با کیفیت و با قیمت مناسبی را خریداری کنید.

خصوصیات یک کوله پشتی پسندیده برای مدرسه

همان گونه که می‌دانیم یکی از معمول ترین راهکار های بردن کتاب، دفتر و سایر وسایل به مدرسه، کیف یا کوله پشتی می‌باشد. که بوسیله ان حجم زیادی از دفتر، کتاب و نوشت افزار جابه‌جا می شود.

۱- کوله پشتی های چرمی به اسانی تغییر شکل نمی دهند. و این نکته بسیار اهمیت دارد. بنابراین شکل ان با قرار دادن کتاب، دفتر تغییر نکند. داشتن یک لایه اسفنجی در پشت کیف، حمل آن را آسان تر می کند.

کیف مدرسه

۲- خودتان را وزن کنید، عدد وزن تان را بر ۱۰ تقسیم کنید. اگر در دوره دبستان میخوانید، وزن کیف و کوله‌ مدرسه‌ تان همراه با وسائل ان باید  کمتر از ۱۰ درصد وزن خودتان باشد.

۳- وزن کیف و کوله‌ دبیرستانی‌ها به اتفاق با وسایلی که در ان می گذارند. باید کمتر از ۱۵ درصد وزن خودشان باشد.

نوشته پیشنهادی :   کیف مدرسه زیبا- طلایی ترین نکات + لینک خرید
”]

۴- کوله‌ پشتی با وزن بسیار زیاد باعث بروز مشکلاتی چون آرتروز شانه، تنگنا بر عضلات گردن و پشت و ناراحتی هاي‌ عضلانی و استخوانی می شود.

۵- اگر بجای کوله از کیف استفاده میکنید نیز درصورت سنگینی بیش از حدی دارد باید آماده باشید که به استقبال ابتلا به آرتروز مچ و احساس درد در عضلات بازو رفته اید.

۶- بند کیف یا کوله دست کم باید شش سانتی متر پهنا داشته باشد. تا وزن ان باعث آسیب، ناتوانی و گزگز دست یا بازو و شانه نشود.

کیف مدرسه

 

۸- کوله را طوری بر پشت خود قرار دهید. که حین حرکت جا به جا نشود.

۹- کوله اي بخرید که دو بند شانه‌اي و یک بند کمری داشته باشد. بندهایی قابلیت کوچک تر مردن و یا بلند کردن قابل تنظیم، دارد.

۱۰- مشخص شده که درصد بسیار زیادی از دردهای دست، شانه، پشت و کمر ادب آموزان، طریقه‌ استفاده‌ غلط از کوله پشتی و کیف است.

۱۱- کیف و کوله باید روی کمر بیفتد. هیچوقت بندها را ان قدر شل و بلند نکنید که کوله روی باسن قرار بگیرد.

کیف مدرسه
کیف مدرسه

مشاهده و خرید محصول

در پایین این مطلب تعدادی کیف مدرسه مناسب کودکان ایران زمین آورده شده است که با بررسی آن و همچنین بررسی قیمت کیف مدرسه دخترانه می توان خرید خود را تکمیل کنید. شما می توانید از سایت فست مد، خرید اینترنتی کیف مدرسه دخترانه با استفاده از لینک های زیر انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.