کیف مردانهمردانه

کیف دستی مردانه- راهنمای فوق العاده در مورد کیف های دستی مردانه

 

کیف های دستی مردانه را می توان در سایزهای متنوع در بازار مشاهده نمود. که از آن برای قرار دادن اسناد و پاسپورت استفاده می شود. کاربرد این کیف ها بیشتر در محل کار، قرارهای کاری و یا مسافرت می باشد. کیف دستی مردانه برای قرارگیری رزومه، سند یا کیف پول مناسب می باشد.

که حمل آن ها را برایتان راحت تر می کند. یکی از مزایای کیف های دستی رمز دار بودن آن ها می باشد. که دسترسی افراد دیگر را به کیف شما غیرممکن می کند. کیف های دستی بیشتر بدون جیب و زیپ تولید می شوند. و برای حمل راحت آن یک دسته کوتاه برای آن قرار داده شده است.

که به دور مچ پیچیده می شود. کیف دستی در دنیای مد و فشن علاقه مندان زیادی را به خود جذب نموده است. و می توان به آسانی آن را با استایل رسمی و اداری هماهنگ نمود.

 

 

کیف دستی مردانهانواع کیف مردانه :

۱٫کوله پشتی مردانه
۲. کیف مسافرتی مردانه
۳. کیف دستی مردانه
۴. کیف لپ‌تاپ مردانه
۵. کیف کمری
۶. کیف پول؛ کتی و جیبی
۷. ساک ورزشی مردانه
۸. کیف اسناد یا کیف سامسونت مردانه
۹. کیف دوشی مردانه
۱۰. کیف مسنجر یا پستچی

 

 

کیف دستی مردانه
کیف دستی مردانه

نکات مهم هنگام خرید کیف دستی مردانه :

کیفیت مواد اولیه:

کیف دستی مردانه و زنانه از جنس های مختلفی ساخته می شوند. ساختار پارچه یا چرم استفاده شده در ساخت کیف، به عنوان مهمترین عامل مؤثر بر قیمت و کیفیت محصول نهایی درنظر گرفته می شوند، که باید در خرید کیف دستی به آن توجه شود.

کیفیت آستر داخلی:

از مهمترین خصوصیات کیف دستی، نوع آستر داخلی ، درجه سختی و نرمی آستر، جنس و مرغوبیت آستر و … است. آستر داخلی می تواند از چرم طبیعی، چرم اشبالت، پارچه، مقوا و … باشد و میزان مرغوبیت آن دوام و ماندگاری محصول در بلندمدت را به همراه خواهد داشت.

 


بیشتر بخوانید: نکات طلایی در مورد پیراهن چهار خانه مردانه -{فوق العاده}


 

 

کیف دستی مردانه

کیفیت دوخت:

کیفی که دوخت صاف، یکنواخت، ریز و بدون نخ اضافه داشته باشد باکیفیت تر است. معمولا دوخت کیف به دو صورت دستی و ماشینی انجام می گیرد که دوخت ماشینی دقیق تر و منظم تر بوده و خروجی بهتری می دهد. اما در برخی از کیف های دستی که شمایل سنتی و هنری دارند استفاده از دوخت دستی مرسوم است. کیفیت دوخت روی حسی که محصول برای مخاطب فراهم می آورد بسیار تاثیرگذار است.

طراحی و بخش بندی:

این موضوع بیشتر به نیاز و سلیقه مشتری بر میگیرد و اینکه چقدر خواسته مشتریان در طراحی لحاظ شده است. برای مثال با توجه به نیاز و مورد استفاده مشتری، دقت در تعداد و سایز جیب های داخلی و فضاهای جداکننده داخل کیف دستی بسیار حائز اهمیت است. از طرف دیگر توجه به زیبایی محصول و مشتری پسند بودن طراحی آن بسیار مهم باشد.

 

کیف دستی مردانه

رنگ بندی:

زیبایی و تنوع در رنگ معیار مهمی در خرید کیف دستی است. سه رنگ مشکی، قهوه‌ای تیره و قهوه‌ای روشن معمول‌ترین رنگ‌ها برای کیف دستی هستند. رنگ مشکی و قهوه‌ای تیره رسمی‌تر و رنگ قهوه‌ای روشن هم برای موقعیت غیررسمی‌ و با جو دوستانه‌تر مناسب‌تر است.  رنگ‌های دیگری مانند سبز، زرشکی و… هم در بین رنگ‌های استفاده شده در این نوع کیف دیده می‌شود که رنگ‌های تازه‌تر و جسورانه‌تری هستند.

برند محصول:

یکی از مزایای ناملموس هر محصولی بهره مندی از اعتبار، محبوبیت و شهرت است، که اصطلاحا برند گفته می شود. در واقع تمام مزیت محصول در جنبه فیزیکی آن نیست و بخشی از محصول در میزان اعتمادپذیری و تعهد و قولی است که به مرور زمان برای بیشتر مشتریان به آن جامه عمل پوشانده است.

 

 

 

 

نمونه کیف دستی مردانه :

 

 

کیف دستی مردانه

 

کیف دستی مردانه

 

کیف دستی مردانه

 

کیف دستی مردانه

 

کیف دستی مردانه

 

کیف دستی مردانه

 

 

کیف دستی مردانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه