تاریخ امروز:۲۴/۰۷/۱۴۰۰

کفش چرم زنانه برای خانم های {شیک پوش}

کفش چرم زنانه

 

مهمترین وظیفه کفش حفاظت از پا و جلوگیری از آسیب به آن است اما متاسفانه بیشتر کفش ها به پا آسیب می رسانند. کفش نامناسب می تواند منجر به بیماری هایی مانند انحراف شست پا ، ساییدگی شست پا ، میخچه ، انگشت چکشی و فرو رفتن ناخن در انگشت شود . کفش به علاوه زیبایی باید راحت و با دوام هم باشد. کفش چرم یکی از کفش های با دوام است.

کفش چرم زنانه

مزایای کفش چرم :

کفش چرم استحکام و با دوام است.
تمیز کردن کفش چرم راحت است.
کفش چرم راحت و سبک و مناسب برای سلیقه های مختلف است.
کفش‌های چرم طبیعی دوام بیشتری دارند.
کفش چرم طبیعی راحت تر تعمیر می‌شود.
پا در کفش چرم طبیعی که هوا داخل آن جریان دارد عرق نمی‌کند.
کفش چرم طبیعی ضد آب است.
چرم طبیعی نرم می‌تواند به جلو گیری از پینه پا کمک کند.

کفش چرم زنانه

انواع چرم :


۱. چرم کامل
۲. چرم نبوک
۳. چرم اشبالت
۴. چرم جیر
۵. چرم کرومی
۶. چرم ورنی

نکات مهم هنگام خرید کفش چرم زنانه :

قیمت اولین موضوع مهم هنگام خرید کفش چرم زنانه است. پایین بودن یا بالا بودن قیمت کفش چرم زنانه بستگی به جنس چرم ، کیفیت طراحی و دوخت آن دارد. خرید هر کدام از این قیمت ها بستگی به سلیقه و نیاز شما دارد.

جنس چرم موضوع بعدی است که حتما هنگام خرید کفش چرم زنانه باید به آن توجه کرد. شما باید جنس چرم را بشناسید تا یک انتخاب صحیح و با کیفیت داشته باشید. بهترین جنس چرم ، چرم کامل است در صورتی که چرم کامل یافت نشد ، به سراغ چرم نبوک بروید . چرم نباید بوی بد حیوانات را بدهد و همچنین براق هم نباید باشد.

کفش سایز مناسب انتخاب کنید. کفش سایز مناسب ، کفشی است که پا در آن خیلی تکان نخورد و یا نوک پا (پنجه پا) تحت فشار نباشد و آنرا اذیت نکند.

سعی کنید شب و پایان روز کفش بخرید ، زیرا پا در صبح کوچکتر از اندازه واقعی اش است.

اگر به کفش پاشنه بلند علاقه دارید ، کفشی با پاشنه ۲ یا ۳ سانتی متر انتخاب کنید زیرا این پاشنه ها به کمر و ستون فقرات فشار وارد نمی کنند.

کف کفش باید انعطاف پذیر باشد. زیره ی کفش باید فشار وارده از کف پا و وزن را تحمل کند. جنس زیره ی کفش باید ضد آب باشد.

کفش باید در قسمت زیر دندانه داشته باشد تا از لیز خوردن جلوگیری کند.

کفش چرم زنانه

روش‌های نگهداری از کفش‌چرم زنانه:

هرگز کفش چرم را با آب نشویید زیرا جنس آن خشک می شود و کیفیت خود را از دست می دهد. برای تمیز کردن کفش چرم  ، از بازار پی واکس بخرید و با آن کفش های چرم را تمیز کنید.
از قرار دادن کفش چرم در معرض نور مستقیم خورشید بپرهیزید.
همیشه کفش ها را واکس بزنید تا طول عمر بیشتری داشته باشند.

کفش چرم زنانه

در خرید کفش چند نکته زیر را بدانید:

۱. فرم پاهای خود را بشناسید: آگاهی از فرم پاها در انتخاب کفش راحت،نقش مهمی ایفا میکند.

۲. سایز پاهای خود را مدام اندازه بگیرید: اینکه فکر میکنید در بزرگسالان سایز پا تغییر نمیکند اشتباه است در واقع سایز پا ها به مرور تغییر میکند،بنابراین سایز پاهارا سالی دوبار اندازه بگیرید .

۳. در پایان روز کفش بخرید: پاها در اثر راه رفتن و دویدن در طی روز متورم و بزرگ میشوند بنابراین شب کفش خود را خریداری کنید تا بعداً مشکلی با سایز پا پیدا نکنید.

۴. به شصت پا دقت کنید: همیشه باید بین شصت پا و جلوی کفش ۲سانتی متر فاصله باشد .بنابراین نباید کفشی را بخرید که پنجه پایتان را محکم بگیرد و شصت پا تحت فشار باشد.

۵. به قیمت و مارک کفش دقت کنید: کفش مناسب و با کیفیت نسبتا گران میباشد و البته به منظور راحتی و سلامت پا ارزش خرید آن را خواهد داشت.

۶. مقاومت و دوام : کفش چرم زنانه باید رویه و زیره با کیفیت داشته باشند.

۷. بالشتک و پد : برخی مدل ها روی کفی یا در قسمت لایه میانی دارای بالشتک و پد نرم هستند که راحتی کفش را چند برابر می کند.

۸. وزن کم : کفش باید در حین محکمی سبک باشد ، کفش سبک برای پیاده روی و … بهتر است.

کفش چرم زنانه

انواع چرم طبیعی :


چرم ها به سه دسته چرم سبک ، چرم نیمه سنگین و چرم سنگین تقسیم می شوند.

۱. چرم سبک: از پوست حیواناتی مانند گوسفند، بز، بزغاله و بره بدست می آید و برای تولید محصولاتی که نازک تر و ظریف تر هستند به کار می رود برای تولید محصولاتی مانند لباس های چرمی پالتو ها و کاپشن ها از این نوع چرم استفاده می شود.

۲. چرم نیمه سنگین: این نوع  چرم از پوست کروکودیل و شتر مرغ به دست می آید که به دلیل کمیابی و قیمت بالایی که دارند بیشتر در محصولات لوکس و تزئینی به کار می رود.

۳. چرم سنگین: از پوست حیواناتی مانند گاو، گاومیش، شتر و … به دست می آید و زیبا ترین و با دوام ترین چرم در بین انواع چرم ها به حساب می آید از این نوع چرم در ساخت زیره و رویه کفش و در ساخت کیف های دستی استفاده می شود.

نمونه کفش چرم زنانه:

کفش چرم زنانه
کفش چرم زنانه
کفش چرم زنانه
کفش چرم زنانه
کفش چرم زنانه
کفش چرم زنانه
کفش چرم زنانه
کفش چرم زنانه
کفش چرم زنانه
کفش چرم زنانه
کفش چرم زنانه
کفش چرم زنانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.