تاریخ امروز:۱۱/۰۵/۱۴۰۰

کت و سارافن زنانه و دخترانه مجلسی شیک[جدیدترین مدل]

کت و سارافون زنانه14
کت و سارافون زنانه1

کت و سارافون زنانه۱

مدل کت و سارافن مجلسی

 

بسیاری از خانم‌ها برای حضور در مجالس و مهمانی‌های رسمی تمایلی به به تن کردن لباس‌های باز ندارند ازاین‌جهت بهترین پیشنهاد برای آن‌ها استفاده از کت و سارافون مجلسی شیک و زیباست این لباس به‌گونه‌ای است که شما هم می‌توانید برای مجالس رسمی و هم در شرایط رسمی از آن‌ها استفاده کنید این لباس‌ها در طرح‌های مختلف وجود دارد که می‌توانید با توجه به فرم بدن خود خریداری کرده و در مجالس رسمی و غیررسمی از آن‌ها استفاده کنید

چیزی که کاملاً مشخص است این است که خانم‌ها و دختران علاقه زیادی دارند تا از لباس‌های شیک و زیبا استفاده کنند ما حتماً توصیه می‌کنیم که هر خانم یا دختری از این نوع لباس‌ها استفاده کنند تا موقعیت‌های رسمی از آن‌ها استفاده کنید. این نوع لباس‌ها در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف در بازار موجود است که شما با توجه به سلیقه خود می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب و خریداری کنید. به خانم‌های جذاب توصیه می‌کنیم از کت و سارافن‌های مجلسی بلند با طرح‌های هنری و سنتی استفاده کنند. این طرح بسیار زیاد و جذاب هستند؛ و قطعاً استایل جذاب شمارا زیباتر می‌کنند. این نوع لباس‌ها اگر از جنس پارچه‌های مخمل یا پشمی‌باشند بسیار مناسب فصل پاییز هستند. البته این نوع لباس‌ها را بیشتر خانم‌هایی که علاقه‌مند تیپ‌های هنری هستند مناسب است‌. ست کت و سارافون به‌هیچ‌عنوان دمدِ نخواهد شد و همواره یک ست زیبا برای خانم‌ها و هم یک مد روز برای خانم‌ها هست.

از کت و سارافون کجاها می‌توان استفاده کرد؟

شاید برای شما پیش‌آمده باشد که در بعضی از مهمانی‌هایی که دعوت‌شده‌اید می‌توانید از لباس‌های مهمانی استفاده کنید زیرا در فضای باز قرار دارد از این جنبه بهترین نوع پوشش که می‌توانید مورداستفاده قرار دهید لباس‌هایی همچون سارافون هست افرادی که می‌خواهند لباس‌های متفاوت و خاص و شیک و زیبا داشته باشند حتی می‌توانند به‌جای مانتو از کت و سارافون استفاده کنند. بهترین نوع جنس برای کت و سارافون این جنس‌هاست:

کتان مخمل برای کت و جنس‌های نخی و پارچه‌های گل‌دار برای سارافن 

در ادامه چند نکته بسیار مهم را در انتخاب و خرید کت و سارافون خدمت شما دوستان عزیز عرضه خواهیم کرد باید توجه کنید که خود را برطرف کنید یک‌شکل و یا یکرنگ نباشد توجه کنید که یکی از آن‌ها یعنی یا کوتاه و یا سارافون را از این پارچه ساده انتخاب کنید و دیگر را از پارچه‌های طرح دار اما پیشنهاد ما به شما این است که سارافون را از پارچه‌های طرح دار انتخاب کنید این نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که اگر بخواهید شمارا به‌جای مانتو و خارج از خانه مورداستفاده قرار دهید بهتر است که از سارافن‌های بلند و نه‌چندان جذاب و کوتاه استفاده کنید. برای دوختن کت و سارافون مخصوص فصل پاییز یا به عبارتی کت و سارافون پاییزه بهتر است از پارچه‌های کتاب و یا مخمل استفاده کنید. توجه کنید که برای فصول گرم سال از جنس‌های نخی بارنگ‌های شاد استفاده کنید.

این نوع لباس‌ها ازجمله لباس‌های زیبا و جذاب است که در طرح‌ها بلند و کوتاه و در رنگ‌های متفاوتی وجود دارد که با توجه به فرم و اندام شما نوع آن را انتخاب کنید.

کت و سارافون زنانه2

کت و سارافون زنانه۲

 

همان‌طور که می‌دانید هرسال رنگ مخصوص خود را دارد. رنگ مخصوص آن رنگ‌های کلاسیک است که می‌توانید آن را خریداری و استفاده کنید. این نوع رنگ یکرنگ بسیار جذاب است که شما می‌توانید سال‌ها از آن استفاده کنید.رنگ سال ۲۰۲۰ رنگ آبی کلاسیک است که خانم‌ها و دختران شیک‌پوش می‌توانید از آن‌ها استفاده کنند.

سارافن ها

بهتر است که در مورد سارافن‌ها هم‌صحبت کنیم. همان‌طور که می‌دانید سارافن‌ها در طرح و مدل‌های مختلف در بازار موجود است؛ و این نوع لباس‌ها بسیار موردتوجه خانم‌هاست. ما در ایران به لباس‌هایی که آستین داشته باشد. سارافون می‌گوییم سارافن‌ها در جنس‌ها انواع و طرح‌ها و رنگ‌های مختلف در بازار موجود است. اما این ویژگی که همه آن‌ها دارند این است که بدون آستین هستند.

سارافون‌های مجلسی همان‌طور که از اسم آن‌ها مشخص است که مناسب مجالس رسمی‌ باشد بیشتر آن‌ها یا بلند است یا کوتاه با دامن استفاده می‌شوند توجه داشته باشید که سارافون‌های مجلسی معمولاً به دو صورت سارافون کوتاه سارافون دامن در بازار وجود دارد که هردوی آن‌ها بسیار زیبا و شیک هستند نام دیگر حساب بانک‌ها وجود در وزارتخانه‌های خانگی است که اغلب از جنس نخی هست که در فصول سرد و گرم مورداستفاده قرار می‌گیرد.

کت و سارافون زنانه5

کت و سارافون زنانه۵

 

سارافون‌های بهاره و تابستانه هم دیگر سارافون‌هاست که بسیار مورداستفاده قرار می‌گیرد و جنس آن‌ها مطابق با این فصل از این از جنس نخی هست. با فرارسیدن فصل پاییز یکی از مهم‌ترین لباس‌های که توسط خانم‌ها استفاده می‌شود.


ببشتر بخوانید: انگشتر نقره زنانه برای خانم های خوش سلیقه [راهنمای جامع] 


انتخاب سارافون ها بر اساس اندام 

حال می‌خواهیم در مورد این موضوع صحبت کنید که بر اساس قد و وزن خود چه نوع سارافون مناسب شما هست. باید بدانید که سارافون بیشتر مناسب خانم‌هایی که کمی قدبلند هستند هست. لباس مخصوص فصل تابستان هستند که لباس راحتی می‌باشند.اگر قدبلندی ندارید سارافن‌هایی استفاده کنید که دارای خط میانی نباشند زیرا معمولاً سارافن‌ها از کمربند استفاده می‌شود که بدن فرد به دو قسمت تقسیم می‌شود و سعی کنید از سارافون‌های یکدست استفاده کنید. یک نکته بسیار مهمی که خانم‌های باردار باید به آن توجه داشته باشید این است که بهتر است که رنگ بالاتنه سارافون بارنگ پایین‌تنه سارافن آن‌ها متفاوت باشد. باید توجه داشته باشید که سارافون‌هایی که طرح رنگ یکدست دارند قد فرد را بلندتر نشان می‌دهند. خانم‌های قدکوتاه هم بهتر است که از صابون‌های با طرح و رنگ یکدست استفاده کنند توجه کنند که سارافن‌ها یکی از بهترین لباس‌های است که می‌تواند آن‌ها را بلندتر نشان دهد.

نکته جالب این است که سارافون یکی از لباس‌هایی است که خانم‌هایی که کمی نگران وضعیت خود هستند هم می‌توانند کم‌وزن نشان دهد فقط کافی است به یکسری نکات ساده توجه کنید سارافن‌ها وجود دارد که دارای یک نوار کناری از کنار آستین‌ها به سمت پایین کشیده می‌شود. خانم‌های که وزن بالایی دارند می‌توانند از این نوع سارافن‌ها استفاده کند تا وزن آن‌ها کمتر دیده شود. نکته مهم دیگری که وجود دارد، کیف و کفشی که استفاده می‌کنید است. سعی کنید هم‌رنگ نوارهای کناری سارافون باشد. خانم‌ها توجه کنند که با پوشیدن سارافون فقط باید بدنی متعادل داشته باشند و به دیگران نمایش داده شود و به شکم پهلوها توجهی نکند و در اولویت‌های بعدی برای آن‌ها باشد.

 

نمونه کت و سارافون مجلسی:

کت و سارافون زنانه7

کت و سارافون زنانه۷

کت و سارافون زنانه8

کت و سارافون زنانه۸

کت و سارافون زنانه10

کت و سارافون زنانه۱۰

کت و سارافون زنانه13

کت و سارافون زنانه۱۳

کت و سارافون زنانه14

کت و سارافون زنانه۱۴

کت و سارافون زنانه15

کت و سارافون زنانه۱۵

کت و سارافون زنانه16

کت و سارافون زنانه۱۶

کت و سارافون زنانه17

کت و سارافون زنانه۱۷

کت و سارافون زنانه19

کت و سارافون زنانه۱۹

کت و سارافون زنانه20

کت و سارافون زنانه۲۰

کت و سارافون زنانه21

کت و سارافون زنانه۲۱

کت و سارافون زنانه23

کت و سارافون زنانه۲۳

کت و سارافون زنانه24

کت و سارافون زنانه۲۴

کت و سارافون زنانه25

کت و سارافون زنانه۲۵

کت و سارافون زنانه27

کت و سارافون زنانه۲۷

کت و سارافون زنانه28

کت و سارافون زنانه۲۸

کت و سارافون زنانه30

کت و سارافون زنانه۳۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.