تاریخ امروز:۰۴/۱۱/۱۴۰۰

نکات طلایی در مورد پیراهن چهار خانه مردانه-{فوق العاده}

پیراهن چهارخانه مردانه
3.5/5 - (12 امتیاز)

پیراهن های چهارخانه مردانه در رنگ بندی و مدل های مختلفی وجود دارند، این لباس های پرطرفدار برای استایل رسمی و روزمره، بسیار مناسب هستند. پیراهن چهارخانه مردانه را می توانید به راحتی با بارانی یا کت های زمستانی کوتاه یا بلند ترکیب کنید.

انواع طرح‌های پیراهن چهارخانه :

گینگام
شاهزاده ولز
پنجره‌ای
تارتان
بوفالو
گراف
تاترسال
مادراس

پیراهن چهارخانه مردانه
پیراهن چهارخانه مردانه

۱. پیراهن چهارخانه مردانه نخی :

پیراهن چهارخانه مردانه نخی، سبک و خنک است. شما می توانید این مدل پیراهن را در فصل بهار و تابستان به تن کنید. اگر به مدل پیراهن چهارخانه نخی علاقه دارید می توانید آن را به صورت تکی با یک شلور جین یا کتان به تن کنید. همچنین اگر به استایل کژوال علاقه دارید، می توانید زیر پیراهن چهارخانه نخی یک تیشرت بپوشید و دکمه پیراهن را باز بگذارید. کفش کتانی مردانه نیز استایل تان را جذاب تر می کند.

پیراهن چهارخانه مردانه
پیراهن چهارخانه مردانه

۲. پیراهن چهارخانه پشمی مردانه :

یکی از پیراهن های مورد علاقه آقایان در تمام سنین در فصل پاییز و زمستان، پیراهن چهارخانه پشمی مردانه است. رنگ های پرطرفدار پیراهن چهارخانه پشمی پاییزه، قرمز و مشکی است. اگر به پیراهن چهارخانه قرمز علاقه دارید، می توانید آن را با شلوار و کفش چرم مشکی مردانه ست کنید.

پیراهن چهارخانه مردانه
پیراهن چهارخانه مردانه

۳. پیراهن چهارخانه توپر مردانه:

این مدل پیراهن در ظاهر نشان می دهد که یک پیراهن پشمی ساده است. اما پیراهن چهارخانه توپر مردانه، یک لایه داخلی پشمی دارد که از شما در برابر سرما محافظت می کند. شما می توانید از این مدل پیراهن در فصل های سرد به عنوان کاپشن یا کت استفاده کنید. اگر به این مدل پیراهن علاقه دارید، می توانید با یک بوت مردانه و یک کلاه بافت استایل زمستانه خود را کامل کنید.

۴. پیراهن چهارخانه کتان مردانه :

کتان یک پارچه عالی است که می توانید در فصل های گرم یا سرد به تن کنید، زیرا ضخامت پارچه کتان متفاوت است. اگر می خواهید در تابستان پیراهن خنک مردانه به تن کنید، پیراهن چهارخانه ریز به همراه یک شلوار کتان تابستانه انتخاب خوبی است. اگر دوست دارید در فصل های پاییز و بهار یک اورکت گرم و زیبا به تن کنید، پیراهن چهارخانه کتان مردانه استایل شما را زیبا و چشمگیر می کند.

پیراهن چهارخانه مردانه
پیراهن چهارخانه مردانه

انواع پیراهن مردانه چهارخانه :

تنوع در پیراهن مردانه زیاد است که در دو گروه دسته بندی می شود :

۱. تنوع در پارچه های پیراهنی چهارخانه :

چهارخانه ریز
چهارخانه درشت
چهارخانه ساده
چهارخانه شلوغ

۲. تنوع در طراحی مدل برای پیراهن مردانه چهارخانه :

پیراهن چهارخانه آستین بلند
پیراهن چهارخانه آستین کوتاه
پیراهن چهارخانه ساده
پیراهن چهارخانه دو جیب
پیراهن چهار خانه تک جیب

پیراهن چهارخانه مردانه
پیراهن چهارخانه مردانه

رنگ پیراهن چهارخانه مردانه اهمیت دارد :


اگر می خواهید استایل جذابی داشته باشید به رنگ پیراهن چهارخانه و ترکیب آن با رنگ های دیگر توجه کنید. زیرا علاوه بر ظاهر و مدل پیراهن چهارخانه ، رنگ ها باعث زیباتر و جذاب تر شدن استایل شما می شوند.

پیراهن چهارخانه مردانه آبی :


اگر چه آبی به رنگ سرد شناخته می شود ، اما می توان در تمام فصل ها مورد استفاده قرار گرفت. مزیت‌ استفاده از پیراهن چهارخانه مردانه آبی می‌توان به هماهنگی آن با هر رنگ پوست مانند پوست روشن یا سبزه نام برد.
پیراهن چهارخانه مردانه آبی را می‌توانید با یک شلوار جین آبی کم‌ رنگ یا پررنگ یا به همراه یک تیشرت سفید، طوسی یا سرمه‌ای ست کنید که ترکیب زیبایی خواهد شد. و رنگ کفش‌تان را می‌توانید متناسب با رنگ لباس‌تان مانند سرمه‌ای، سفید یا مشکی انتخاب کنید.

پیراهن چهارخانه مردانه
پیراهن چهارخانه مردانه

پیراهن چهارخانه مردانه سبز :


سبز، رنگ بسیار جذابی است که در فصل بهار و پاییز مورد استقبال بسیاری قرار می‌گیرد. یکی از مزیت‌های پیراهن چهارخانه مردانه سبز این است که به راحتی با رنگ‌های دیگر ست می‌شود. برای نمونه می توانید پیراهن چهارخانه سبز را با شلوار کتان مردانه کرم، نخودی یا قهوه‌ای ست کنید.

پیراهن چهارخانه مردانه قرمز :


پیراهن چهارخانه مردانه قرمز یک پیراهن پرطرفدار در سراسر دنیا است که در فصل پاییز و زمستان مورد استقبال بیشتری قرار می‌گیرد. قرمز رنگ گرمی است که با رنگ‌های تیره هماهنگی زیبایی دارد. اگر پیراهن چهارخانه‌ تان ترکیب رنگ قرمز و مشکی است، آن را با یک شلوار جین مشکی، یک تیشرت مشکی و یک کفش کتانی مشکی ست کنید. این استایل بسیار جذاب مورد استقبال بسیاری از جوانان  قرار می‌گیرد.

پیراهن چهارخانه مردانه کرم یا زرد :


پیراهن چهارخانه مردانه کرم یا زرد، برای تیپ و استایل پاییزه و زمستانه مناسب هستند. این رنگ‌ها، استایل شما را متفاوت و جذاب‌تر می‌کنند. رنگ زرد و کرم به راحتی با تیشرت سبز ارتشی، آجری، طوسی و آبی کم‌ رنگ ست می‌شوند. و شلوار جین آبی تیره برای این مدل پیراهن چهارخانه مردانه انتخاب خوبی خواهد بود.

پیراهن چهارخانه مردانه
پیراهن چهارخانه مردانه

پیراهن چهارخانه مردانه مشکی :


از دیگر پیراهن های پرطرفدار مردانه، پیراهن چهارخانه مشکی است. این مدل پیراهن برای آقایانی که به رنگ سفید و مشکی علاقه زیادی دارند مناسب است. ترکیب پیراهن چهار خانه مشکی با تیشرت سفید، شلوار کتان سفید یا مشکی و کفش مشکی یا سفید، انتخاب خوبی است.

نمونه پیراهن های چهارخانه مردانه:

پیراهن چهارخانه مردانه
پیراهن چهارخانه مردانه
پیراهن چهارخانه مردانه
پیراهن چهارخانه مردانه
پیراهن چهارخانه مردانه
پیراهن چهارخانه مردانه
پیراهن چهارخانه مردانه
پیراهن چهارخانه مردانه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.