تاریخ امروز:۱۳/۰۹/۱۴۰۲

لباس مجلسی دخترانه -[جذاب ترین] مدل ها+لینک خرید2 min read

پبراهن مجلسی دخترانه

4.5/5 - (63 امتیاز)

خانم‌ها در مهمانی و مجالس دوست دارند. بهترین و زیباترین لباس مجلسی دخترانه و استایل را داشته باشند.خانم‌ها قبل از یک مهمانی، عروسی و یا هر مجلسی که دوست دارند. ظاهری زیبا داشته باشند، به دنبال یک لباس مجلسی دخترانه جدید زیبا می‌گردند. انتخاب یک لباس مجلسی زیبا و مناسب، باعث می‌شود. تیپ و استایل خانم‌ها در مراسم و مجالس زیبا باشد.

پبراهن مجلسی دخترانه

ویژگی‌های لباس مجلسی دخترانه

لباسی که خانم‌ها به صورت روزمره استفاده می‌کنند و لباسی که برای مهمانی می‌پوشند، باید متفاوت باشد.
ویژگی‌های یک لباس مجلسی دخترانه جوان مناسب می‌تواند موارد زیر باشد:

پبراهن مجلسی دخترانه

قد لباس مجلسی دخترانه

انواع لباس مجلسی دخترانه با طرح‌ها و رنگ‌های مختلف در بازار وجود دارد. که برخی از آنها قد کوتاه دارند و برخی دیگر بلند و به اصطلاح ماکسی است. اگر خانم‌ها در مراسمی شرکت می‌کنند. که رسمی است، بهتر است یک مدل لباس مجلسی دخترانه ۱۴ سال ماکسی و بلند بپوشند.

جنس لباس مجلسی دخترانه

خانم‌ها اگر می‌خواهند در مراسم با لباسی که به تن دارند بدرخشند و زیبا باشند. از لباس‌های مجلسی با پارچه‌های ساتن، ابریشم، گیپور، تور، لمه یا مخمل استفاده کنند.
خانم‌ها از انواع مدل لباس مجلسی دخترانه برای عروسی مخمل یا لمه می‌توانند. برای مراسمی که در هوای سرد برگزار می‌شود استفاده کنند. برای هوای گرم لباس هایی با جنس گیپور، ابریشم یا تور انتخاب کنند. خانم‌ها از لباسهای نخی یا کتان برای مراسم جشن استفاده نکنند. چون جلوه ندارد و اندام را زیبا نشان نمی‌دهد.

 

لباس مجلسی کار شده

خانم‌ها اگر می‌خواهند به یک مراسم خاص از فامیل درجه یک خود بروند. انتخاب زیباترین لباس مجلسی دخترانه دنیا کار شده، بهترین گزینه برای آنها است. لباس‌های مجلسی کار شده که اغلب با پنل‌های زینتی و منجوق دوزی، سنگ دوزی یا پولک تزیین شده‌اند. جلوه بسیار زیادی روی تن دارند و می‌توانند زیبایی اندام را دو چندان کنند.

لباس مجلسی دخترانه

رنگ لباس مجلسی دخترانه

انتخاب رنگ مناسب برای لباس مجلسی دخترانه اسپرت از موارد بسیار مهم است. که خانم‌ها باید هنگام خرید لباس به آن توجه کنند. رنگی که خانم‌ها انتخاب می‌کنند باید در درجه اول متناسب با رنگ پوست آنها باشد.  لباس مجلسی های بژ، طلایی، لاجوردی یا مشکی معمولاً در دسته لباسهای مجلسی کلاسیک است. که می‌توان برای مراسم خاص از این رنگ‌ها استفاده کرد.

خانم‌ها اگر می‌خواهند به مهمانی‌هایی بروند که فضای آن خیلی رسمی نیست. می‌توانند از انواع مدل لباس مجلسی دخترانه ۹ ساله با رنگ های شاد و روشن استفاده کنند. خانم ها در کنار رنگی که برای لباس خود انتخاب می کنند. رنگ کیف، کفش و حتی اکسسوری را نیز متناسب با رنگ لباس خود انتخاب کنند. تا یک هارمونی یکدست در استایل خود ایجاد کنند.

لباس مجلسی دخترانه مشکی

مشکی رنگ سلطه و قدرت است. این رنگ برای مد پرطرفدار است چون شخص را لاغرتر نشان می‌دهد. و شیک و با دوام است. بعضی از کارشناسان مد معتقدند لباس مشکی پوشیدن برای زن به معنای فرمانبرداری از مرد است.

لباس مجلسی دخترانه سفید

رنگ سفید نور را منعکس می‌کند و رنگ تابستانی محسوب می‌شود. رنگ سفید برای دکوراسیون و مد پرطرفدار است. چون یک رنگ روشن و ملایم است و با همه چیز ست می‌شود. آلودگی روی رنگ سفید سریع مشخص می‌شود و پاکیزه نگه داشتن آن مشکل است.

لباس مجلسی دخترانه قرمز

قرمز پرشورترین و تندترین رنگ است که سبب سریع‌تر شدن ضربان قلب و تنفس می‌شود. قرمز رنگ عشق است. رنگ قرمز جلب توجه می‌کند و کسی که قرمز می پوشد ملیح‌تر به چشم می‌آید، چون قرمز رنگ تندی است.

نوشته پیشنهادی :   لباس مجلسی دخترانه -[جذاب ترین] مدل ها+لینک خرید
”]

لباس مجلسی دخترانه صورتی

صورتی رویایی‌ترین رنگ و آرامش بخش است.

لباس مجلسی دخترانه آبی

آبی، رنگ آسمان و دریا یکی از پرطرفدارترین رنگ هاست. آبی، رنگ صلح و آرامش است و سبب می‌شود بدن مواد شیمیایی آرامش بخش تولید کند، رنگ آبی میتوانید سرد و یأس آور هم باشد. مشاوران مد توصیه می‌کنند در مصاحبه‌های شغلی رنگ آبی بپوشند چون رنگ آبی نشان دهنده وفاداری است.

لباس مجلسی دخترانه

لباس مجلسی دخترانه سبز

برای چشم، سبز ملایم‌ترین رنگ است و می‌تواند قدرت دید را افزایش دهد. رنگ سبز نشاط آور و آرامش بخش است.

 

لباس مجلسی دخترانه زرد

زرد یک رنگ خوش بینانه به حساب می‌آید. رنگی که کمتر از سایر رنگ ها چشم را جذب می‌کند زرد است. که اگر زیاد مورد استفاده قرار گیرد می‌تواند مقهور کننده باشد.

لباس مجلسی دخترانه ارغوانی

ارغوانی، رنگ سلطنتی، نشانگر تجمل، ثروت و ظرافت است. این رنگ زنانه و رویایی است.چون رنگ ارغوانی در طبیعت نادر است تصنعی به نظر می آید.

نوشته پیشنهادی :   لباس مجلسی دخترانه -[جذاب ترین] مدل ها+لینک خرید
”]

خانم‌ها چگونه لباس مجلسی را با یک کت پوشیده کنند؟

خانم‌ها اگر یک پیراهن مجلسی دارند که پشت باز است یا آستینهای کوتاهی دارد یا بدون آستین است و می‌خواهند آن را در مهمانی مختلط یا رسمی‌تری به تن کنند، می‌توانند از یک کت استفاده کنند.

خانم‌ها بهتر است که کت‌های تک رنگ را خریداری کنند و از خرید کت‌هایی با پارچههای طرح‌دار اجتناب کنند. هماهنگی رنگ لباس مجلسی دخترانه کوتاه اصلی و رنگ کت مهمترین فاکتور در زیبایی استایل خانم‌ها خواهد بود.

خانم‌ها می‌توانند رنگ کت را مشابه با رنگ مجلسی یا چند درجه روشن تر یا تیره تر از آن انتخاب کنند. اگر رنگ لباس مجلسی دخترانه شیک خنثی باشد (سفید، مشکی، خاکستری، کرم، شیری و…) می‌توانند از رنگ‌هایی در تضاد با آن برای رنگ کت خود استفاده کنند.

استفاده از شال یا روسری بسته به مدل یقه‌ی کت و مدل لباس مجلسی خانم‌ها دلخواه خواهد بود.

خانم‌ها چگونه لباس مجلسی را با یک شنل پوشیده کنند؟

یکی از روش‌ها برای پوشیده کردن لباس مجلسی استفاده از شنل‌ است. بهتر است که شنل‌ها از جنس پارچه‌های لخت مانند کرپ باشند زیرا بسیار خوش فرم‌تر خواهند بود و ظاهر خانم‌ها راخاص‌تر می‌کنند.

انتخاب یک مدل مناسب برای شنل بسیار مهم است.بهتر است که خانم‌ها از مدل‌های ساده استفاده کنند تا توجه کمتری به بالا تنه آنها جلب شود. خانم‌ها اگر می‌خواهند دست‌هایشان را پوشیده‌تر کنند، از شنل‌هایی که تا روی دست‌ها ادامه دارند استفاده کنند.

اگر لباس مجلسی دخترانه آستین بلند اما پشت باز است، فقط لازم است که شنل قسمت‌های باز پشت لباس را بپوشاند. اگر خانم‌ها می‌خواهند یک ظاهر سلطنتی داشته باشند، از شنل‌های مخمل استفاده کنند.

نوشته پیشنهادی :   13 مدل لاک ناخن دخترانه فوق العاده، با کیفیت عالی + لینک خرید

خانم‌ها چگونه لباس مجلسی را با یک بادی توری پوشیده کنند؟

از بادی‌های توری می‌توان در ساختن استایل‌های متنوع بهره برد. رنگ مشکی محبوب‌ترین رنگ در بین سایر بادی‌ها است. بادی‌های تور برای لباس مجلسی‌های ساده مناسب‌ اند و هم می‌توانند لباس خانم‌ها را پوشیده‌تر کنند و هم می‌توانند تغییر چشمگیری در آنها ایجاد کنند.

بادی‌ها از جنس پارچه‌های تور و دانتل هستند و با کیفیت‌های مختلف در بازار وجود دارند. بادی‌ها در ترکیب با لباس‌های مجلسی دکلته، پشت باز، آستین حلقه‌ای، تاپ‌های بندی یا نیم تنه‌های مجلسی زیبا خواهند بود.

پبراهن مجلسی دخترانه

خانم‌ها چگونه لباس مجلسی را با یک پارچه حریر پوشیده کنند؟

پارچه‌های حریر می‌توانند هم به طور مجزا و هم به صورت ترکیبی و در کنار لباس‌های دیگر به ظاهر خانم‌ها جلوه متمایز ببخشند. اگر خانم‌ها این محصول را با مدل خاصی دارند که می‌خواهند در کنار مشخص بودن طراحی، آن را پوشیده‌تر کنند یک رویه حریر بهترین انتخاب خواهد بود.

رویی‌های حریر به دلیل بافت و شفافیت منحصر به فرد خود علاوه بر اینکه باز بودن لباس مجلسی خانم‌ها را کاهش می‌دهد و لباس را پوشیده‌تر می‌کند زیبایی بیشتر و افسانه‌ای به ظاهر خانم‌ها می‌دهد. مدل رویی حریر را با ساده ترین طراحی انتخاب کنید.

بهتر است که خانم‌ها رنگ رویی  را با رنگ لباس مجلسی خود هماهنگ کنند. خانم‌ها از رویی‌های حریر می‌توانند برای لباس مجلسی‌های پشت باز، دکلته، تاپ و غیره استفاده کنند.

خانم‌ها چگونه لباس مجلسی را با یک شال پوشیده کنند؟

خانم‌ها تعداد زیادی شال و روسری با طرح ها و رنگ‌های مختلف دارند. بعضی از آنها شکل و فرم مجلسی‌تری دارند و از آنها در مواقع رسمی می‌توانند استفاده کنند. اگر خانم‌ها می‌خواهند در کوتاه‌ترین زمان لباس مجلسی خود را پوشیده کنند باید از شال های مجلسی خود استفاده کنند. همچنین خانم‌ها می‌توانند شال خود را دور خود بپیچند و دو طرف آن را از بین دست‌های خود رد کنند. با این کار خانم‌ها روی شال خود کنترل بیشتری خواهند داشت.

خانم‌ها اگر می‌خواهند قسمت باز یقه لباس مجلسی خود را پوشیده کنند باید شال مجلسی خود را دور گردن خود گره بزنند. شال مجلسی مشکی و ساده بدون اینکه خدشه‌ای در زیبای استایل و ظاهر خانم‌ها ایجاد کند لباس مجلسی آنها را پوشیده تر می‌کند.

والدینی که علاقه ی زیادی به شیک پوشی دارند مسلما از فرم بدن کودک خود اگاهند. عوامل زیادی در انتخاب لباس مجلسی دخترانه موثر است از جمله: سایز و فرم اندام ها، رنگ چشم و پوست و حالت صورت. به عنوان مثال کودکانی که خیلی لاغر هستند به هیچ عنوان لباس های مجلسی گشاد و کودکانی که چاق هستند نیز نباید لباس های مجلسی تنگ به تن کنند.

پبراهن مجلسی دخترانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *