پیراهن مردانهلباس مردانهمردانه

پیراهن جین مردانه را چطور انتخاب و خریداری کنیم؟

پیراهن جین مردانه

پیراهن جین مردانه از آن دسته پیراهن هایی است که می توانید با آن یک استایل جوان پسند بسازید. پیراهن جین جزء پیراهن های مورد علاقه بسیاری از مردان از جمله سلبریتی ها است. یک ست پیشنهادی استفاده از تی شرت ساده سفید ، شلوار جین تیره ، پیراهن جین مردانه است که دکمه های آن را کامل باز یا نیمه باز بگذارید.

 

"<yoastmark

راهنمای ست کردن پیراهن جین در موقعیت های مختلف :

  • پیراهن جین با شلوار رنگی :


به همراه پیراهن جین شلوار رنگی بپوشید و کتانی سفید را به پا کنید. این تیپ مخصوص میتینگ های مربوط به استارت آپ ها و یا جشن های دوستانه و شام خوردن به همراه دوستان است.

 

 

 

  • پیراهن جین و شلوارک :


برای مسافرت های دریا و کنار ساحلتان یک تیپ جدید پیشنهاد می کنیم. پیراهن جین را به همراه شلوارک های رنگ پوست و کفش های بدون بند (البته با جوراب مخفی) به رنگ قهوه ای بپوشید ، بهترین تیپ شما برای سفر است.

 


بیشتر بخوانید: بوت مردانه-بهترین بوت و نیم بوت های مردانه [۲۰۲۰]


  • پیراهن و شلوار جین :


این تیپ کار سختی نیست. فقط کافیست یک پیراهن جین رنگ روشن را با یک شلوار جین تیره ست کنید. کفش های کالج قهوه ای هم با آن بپوشید. این تیپ مخصوص جشن های دوستانه یا بیرون رفتن برای شام با همسرتان است.

 

 

 

  • پیراهن جین و تیشرت سفید و شلوار جین مشکی :


این تیپ را با یک کلاه رپ لبه دار بپوشید. بدون کلاه زیبایی دارد اما کمتر است. این تیپ را برای تولد دوستان علاقمند به موسیقی بزنید و یا به عنوان تیپ روزمره‌تان انتخابش کنید.

 

"<yoastmark

  • پیراهن جین و شلوار پارچه ای :


شاید تا کنون به این فکر کرده باشید جین برای محل کار غیر رسمی و نا مناسب است. اما این فکر را از سر خود بیرون کنید و یک پیراهن جین را با شلوار پارچه ای بپوشید و ست کنید و به محل کار بروید. متفاوت بودن را احساس کنید.

 

 

 

  • پیراهن جین و کت شش دکمه :


وقت آن رسیده که زیر کت و شلوار پیراهن جین بپوشید. این تیپ برای تمام عروسی ها و یا مجالس رسمی پیشنهاد می شود.

 

 

 

  • پیراهن جین و بلیزر :


شاید تاحالا ترکیب کروات با پیراهن جین را ندیده باشید . ولی طی تحقیقات انجام شده به این نتیجه رسیده اند که این ترکیب بسیار زیبا است. پس پیراهن جینتان را با یک کروات قرمز خوش رنگ ست کنید. این تیپ به همراه یک بلیزر برای قرار ملاقات و یا جلسات کاری پیشنهاد می شود.

 

نمونه پیراهن جین :

 

"<yoastmark

 

"<yoastmark

 

"<yoastmark

 

"<yoastmark

 

"<yoastmark

 

"<yoastmark

 

"<yoastmark

 

"<yoastmark

 

"<yoastmark

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه