تاریخ امروز:۰۴/۱۱/۱۴۰۰

هودی مردانه-ویژگی ها و راهنمای جامع استفاده از آن

هودی مردانه
3.7/5 - (3 امتیاز)

تعریف هودی 

هودی استفاده مشابه پلیور دارد. به‌طورواضخ، هودی را می توان یک سویشرت کلاه دار به حساب آرود.

مطالعات نشان می دهند که بسیاری از کشیش ها از این لباس استفاده می کردند. باید توجه داشته باشید که در دهه های قبل از ۹۰ میلادی بسیاری ازخواننده گان آمریکایی از این لباس استفاده می کرده اند.

که استفاده این افراد باعث شهرت این لباس ها در بین جوانان و نوجوانان شد. در سال های بعد نیز تعدادی از اسکیت باز ها نیز از این لباس ها استفاده کردند. همانطور که گفته شد استفاده افراد مشهور از این نوع لباس ها باعث شد. که بسیاری از افراد جامعه برای استفاده از این لباس ها ترغیب شوند. در حال حاضر هودی های مردانه را در طرح و رنگ های مختلف می توان استفاده کرد.

ویژگی اصلی هودی

هودی همانندی بسیاری به سویشرت و ژاکت دارد، با این تفاوت که شامل کلاه است. بررسی ها نشان می دهد که جنس هودی ها معمولا از نخ و پنبه می باشد.

هودی به صورت جلو بسته و جلو باز زیپ‌دار یا دکمه‌دار با جیب و بدون جیب در بازار به فروش می‌رسد و ویژگی اصلی هودی، کلاه است. که هستی یک ریسمان یا پاراگراف (لاتین) برای تنظیم کلاه به‌شکل مد نظر آن را از گروه لباس‌های پاییزه سایر متمایز می‌کند.

این مدل لباس پاییزه و بهاره در میانی خانم‌ها و آقایان، به‌خصوص نوجوانان طرفداران بسیاری دارد که معمولا افرادی که به پوشاک اسپرت و ورزشی علاقه دارند یا استایل خاصی، همانند استایل رپ را تعقیب می‌کنند، به هودی توجه ویژه‌ای دارند.

هودی مردانه البسه بسیار مناسبی برای هوای پاییزی و معتدل می باشد. البته می توانید این البسه را در جنس های مختلف در بازار بیابید. ولی اکثر طراحی های  این لباس مردانه با پارچه ها ی سبک می باشد. این پوشاک آستین های ارتفاع دارد و به راحتی می تواند بالاتنه را پوشش دهد.

"<yoastmark

تعریف هودی پسرانه

هودی مردانه  از گونه ها پوشاک های رایج و محبوب، بخصوص برای  قشر جوان است. و همانطور که از اسم آن پیدا می باشد پوشاکی است. که در طراحی آن کلاه در عقیده گرفته می شود و اصلا واژه هودی در زبان  انگلیسی به همین معنی می باشد.

طرح اولیه هودی مردانه مربوط است. به پوشش راهبان در سده ها وسطی و بعد متعلق به بسیاری از ورزشکاران به به کارگیری آن روی آوردند. چون پوشاکی است آسان و ساده و به راحتی می تواند. بدن را گرم نگه دارد. به بیانی سایر می طاقت گفت هودی مردانه نوعی سوئیشرت است.

هودی مردانه پوشاک بسیار مناسبی برای هوای پاییزی و معتدل می باشد. البته می توانید این البسه را در جنس های مختلف در بازار بیابید. ولی اکثر طراحی های  این جامه مردانه با پارچه ها ی سبک می باشد.

این البسه آستین های بلندی دارد و به راحتی می تواند بالاتنه را پوشش دهد. این جامه در واقع طرحی از سويشرت است. سوئیشرت ها معمولا  جلو مفتوح بوده و برای بستن آن از زیپ بهره‌گیری می کنند. سویشرت ها می توانند دارای کلاه باشند و یا نباشند و به راستی مهمترین تفاوت هودی و سویشرت در همین سوژه است. هودی،  سویشرت جلو بسته ایی است که دارای کلاه می باشد و در طراحی آن از جیب نیز کاربرد می شود.

ویژگی های هودی های پسرانه

هودی مردانه پوشاک فصل سرد و معتدل سال است. این نوع از پوشاک مردانه شیک بوده و جنس آنها به گونه ایی است که تعرق بدن را جذب می کنند. این طرح از لباس مردانه برای تیپ های اسپرت بسیار مناسب است.

در طراحی آنها اغلب از جیب استفاده می شود و از آنجا که برای گرم نگه داشتن بدن طراحی می شود. پوشش داخلی آن معمولا اما نه همیشه کرکی است. اگر قصد خرید هودی مردانه را دارید بهتر است به سراغ جنس نخ پنبه آن بروید. نخ پنبه بهترین نوع الیاف برای دوخت هودی مردانه است. نخ پنبه در عین سبکی و راحتی می تواند بدن شما  را در گرمای مطلوبی نگه دارد.

هودی مردانه را میتوانید در رنگ های مختلف در بازار بیابید. اما بهتر است تا از رنگ های خنثی استفاده کنید. تا بتوانید به راحتی با سایر رنگ های لباس های خود آن را ست کنید. از این رو بهتر است تا هودی را در رنگ های خاکستری، مشکی و سفید تهیه نمایید تا مشکلی با ست کردن آن نداشته باشید.

هودی مردانه را می توانید در قد های کوتاه و بلند در بازار بیابید. از آنجا که  هدف این پوشاک گرم نگه داشتن بدن است بهتر است از نوع بلند آن استفاده کنید.

"<yoastmark

ست کردن هودی پسرانه

استفاده از این لباس ها به  تنهایی می تواند شما را مردی جذاب، خوش تیپ و شیک پوش جلوه دهد. کافی است همراه آن یک شلوار جین خوشرنگ و یک جفت کتانی بپوشید، بدون هیچ پوشش اضافه دیگری می توانید در جمع های دوستانه و غیر رسمی شرکت کنید.

هودی  را می توانید با انواع کت تک، چرم  و بلوز های یقه گرد نیز ست کنید و مورد استفاده قرار دهید.

سویشرت و هودی دو مدل لباس گرم مناسب بهار و پاییز هستند. که طی چندین سال گذشته در طرح و رنگ‌های متفاوت، مورد توجه بسیاری از خانم‌ها و آقایان در تمام سنین قرار گرفته است. با این حال بسیاری از مردم تفاوت و نام صحیح این دو لباس را نمی‌دانند و به اشتباه نام می‌برند.

نمونه هودی های پسرانه

"<yoastmark
"<yoastmark
"<yoastmark
"<yoastmark
"<yoastmark
"<yoastmark
"<yoastmark
"<yoastmark

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.