تاریخ امروز:۱۳/۰۹/۱۴۰۲

چند مدل تیشرت زنانه جذاب ۲۰۲۰ {فوق العاده}1 min read

مدل تیشرت زنانه

4/5 - (3 امتیاز)

تیشرت یک اصطلاح انگلیسی می‌باشد. که برای پوشاندن قسمت بالا تنه استفاده می‌شود. تیشرت یکی از محبوب‌ترین نوع لباس برای آقایان است. افراد با پوشیدن تیشرت زنانه جذاب احساس راحتی دارند.، به همین دلیل آن را به سایر پوشش ها ترجیح می دهند. تیشرت جذاب زنانه قبلا فقط به عنوان زیرپوش استفاده می‌شد. ولی در حال حاضر تیشرت به صورت تکی استفاده می‌شود. استفاده از تیشرت مردانه خواهان بیشتری دارد، چون برای مکان‌های مختلف می‌توان از آن‌ استفاده کرد.

انواع مدل تیشرت زنانه جذاب شیک

تیشرت آستین کوتاه

تیشرت آستین کوتاه را هم میتوانید. در مجالس دوستانه و غیررسمی استفاده کنید. و هم می توانید آنها را در مجالسی که کمی رسمی هستند بپوشید. این تیشرت ها بیشتر در ماه های گرم سال محبوب هستند.

مدل تیشرت زنانه

تیشرت آستین بلند

پیراهن‌های اسپرت یا تیشرت های آستین بلند مانند پیراهن های آستین بلند مردانه هستند؛ با این تفاوت که کمی گشادتر از آنها هستند. می توان تیشرت آستین بلند را با شلوار جین پوشید. تیشرت دخترانه بلند معمولا جایگزین لباس های گران تری که زیر کت و شلوار می پوشند، می شوند. تیشرت زنانه مجلسی آستین بلند تقریبا مثل مدل برخی یونیفرم ها هستند. تیشرتی را بخرید که آستین آن درست بر روی مچ دست هایتان قرار گیرد.

پولوشرت

نام‌های دیگر پولوشرت، تیشرت یقه دار، تیشرت تنیس و تیشرت چوگان است. که اصطلاح انگلیسی آن پولوشرت می‌باشد. به طور کلی می‌توان گفت که پولوشرت، تیشرت یقه‌ دار است. انتخاب جنس‌ پولوشرت به فصلی که در آن قرار دارید، بستگی دارد.

پولوشرت‌ها بسیار راحت هستند. پولوشرت ‌ها را می‌توان به راحتی با انواع لباس‌ها و کفش‌ها ست کرد. از پولوشرت ‌ها هم برای مجالس رسمی و هم غیررسمی می‌توان استفاده کرد. پولوشرت ‌ها به دلیل وجود کشباف در انتهای آستین آنها، نسبت به تی‌شرت‌ها رسمی‌تر هستند. شکل و طراحی پولوشرت‌ها چیزی بین پیراهن مردانه و تی‌شرت است. در زیر یقه پولوشرت ‌ها چند دکمه وجود دارد که مانع مشخص شدن قسمت سینه‌ی آقایان می‌شود. از پولوشرت ‌ها می‌توان در زیر کت، کاپشن، سویشرت و هودی استفاده کرد.

انواع یقه تیشرت

تیشرت یقه گرد:

اولین بار ارتش آمریکا از تیشرت یقه گرد برای لباس افسران و سربازان استفاده کرد. آمریکایی ها در دنیا به استفاده از وسایل راحت معروف هستند؛ خانه بزرگ، ماشین بزرگ و… . تیشرت های یقه گرد راحتترین و خنک ترین و انواع تیشرت زنانه ترک هستند.

در روزهای گرم تابستان، بهترین بالاپوش، مدل تیشرت دخترانه یقه گرد مردانه است. در تیپ شناسی تیشرت های یقه گرد مناسب افرادی است که بالاتنه ظریفی دارند، چون باعث می شود. بالاتنه و سرشانه آنها بزرگتر از حالت طبیعی اش به نظر بیاید؛ به همین دلیل است که بدنسازها و افرادی که می خواهند ورزشکار به نظر برسند، از تیشرت دخترانه فانتزی استفاده می‌کنند.

تیشرت یقه هفت:

در نگاه اول شاید تیشرت های یقه هفت به اندازه تیشرت های یقه گرد جذاب به نظر نرسند، اما حتما دلیلی برای این طراحی تیشرت وجود دارد. تیشرت های یقه هفت، مناسب کسانی است که بالاتنه بزرگ دارند. شکل یقه در این نوع تیشرت زنانه مجلسی باعث می شود بالاتنه افراد جمع و جورتر به چشم بیاید.

هر چه قدر، فرم هفتی شکل یقه بزرگ تر باشد، صورت و بدن را لاغرتر نشان می دهد. اگر بالاتنه صاف و بدون برجستگی دارید، این مدل یقه مناسب شما نیست. چون با تیشرت یقه هفت، قسمت بیشتری از گردن بیرون لباس می ماند برای افراد با قد کوتاه مناسب تر است و قد آنها را بلندتر نشان می دهد.

 

تیشرت یقه دار:

نام‌های دیگر تیشرت یقه دار، تیشرت تنیس و تیشرت چوگان است که اصطلاح انگلیسی آن پولوشرت می‌باشد. به طور کلی می‌توان گفت که پولوشرت، تیشرت دارای یقه‌ است. اگر شانه‌هایتان با فاصله و افتاده است از تیشرت‌های یقه دار استفاده کنید.

مدل تیشرت زنانه

مشاهده و خرید محصول

رنگ مناسب تیشرت

۱- تیشرت سفید:

مناسب هر نوع رنگ پوستی می‌باشد. از شستن تیشرت سفید با لباس‌های رنگی اجتناب کنید.

۲- تیشرت خاکستری:

رنگ خاکستری برای افراد لاغر مناسب می‌باشد، چون حجم بدن را بیشتر نشان می‌دهد. ولی یک مشکلی دارد اینکه هنگام عرق کردن بدن، خیلی سریع عرق را نشان می‌دهد.

۳- تیشرت مشکی:

معمولا از رنگ مشکی میتوان برای هر نوع پوستی استفاده کرد. ولی رنگ مشکی یک مشکلی دارد اینکه گرما را جذب میکند و مناسب استفاده در روزهای گرم تابستان نیست.

نوشته پیشنهادی :   چند مدل تیشرت زنانه جذاب 2020 {فوق العاده}
”]

۴- تیشرت آبی:

اگر میخواهید تیشرتی که استفاده می‌کنید زیبا و جذاب باشد و جلف نباشد، می‌توانید از رنگ آبی استفاده کنید. رنگ آبی معمولاً با اکثر لباس‌ها ست می‌شود.

آداب تیشرت پوشیدن

پوشیدن لباس زیر مانند زیرپوش، آستین حلقه‌ای و هر چیز دیگر زیر تیشرت اشتباه است. اما استفاده از تیشرت زیر پیراهن مردانه می تواند شخصیت جذاب تری از شما بسازد. تیشرت طوسی قابلیت ست شدن با هر رنگ پیراهنی را دارد و معمولاً در اولویت است. از تیشرتی استفاده کنید که آستین آن تا نیمه بازو و طولش بالای ران‌ها باشد.

لباس پوشیدن، هنر است. از تیشرت برای موقعیت های رسمی استفاده نکنید، همانطوری که نباید از کت و شلوار برای مراسم دوستانه و دورهمی استفاده کنید. قبل از استفاده از تیشرت، به موقعیت فکر کنید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *