پوشش اسلامی و مانتوزنانهلباس زنانه

مدل مانتو دخترانه نوجوان {فوق العاده جذاب}

 

انتخاب مانتوی مناسب تاثیر زیادی روی ظاهر و شیک پوشی دختر خانم ها دارد. یکی از انتخاب های نسبتا سخت انتخاب مانتو دخترانه نوجوان است.
مانتو یکی از پوشش های مهم دختر خانم ها است که شاید اولین موردی که به چشم می خورد مانتو او باشد. بیشتر دختر های نوجوان از مدل مانتو نوجوانان که در سبک فانتزی هستند دوست دارند استفاده کنند.

برای انتخاب یک مانتو مناسب و شیک پوش بودن باید به نکات ظاهری مانند :نوع قد ، رنگ پوست و فرم اندام خود توجه کنید ، از جمله مواردی هستند که توجه به آنها در هنگام خرید ضروری است و در انتخاب مناسب به شما کمک می کند.

 

"<yoastmark

انواع مانتو :

ساده ، اسپرت ، مجلسی ، اداری ، فصلی شامل : بهاره ، تابستانی ، پاییزه و زمستانی ، دانشجویی و دانش‌آموزی

انتخاب مانتو بر اساس رنگ پوست :

 

مانتوی مناسب برای پوست‌های روشن :

اگر رنگ پوست روشن دارید بهتر است از مانتو هایی به رنگ های آبی روشن، قهوه‌ای، بژ و آبی سیر استفاده کنید و از پوشیدن مانتوهای به رنگ قرمز، صورتی، نارنجی، زرد، ارغوانی و سفید خودداری کنید.

مانتوی مناسب برای پوست‌های معمولی :


اگر رنگ پوستتان نه خیلی تیره و نه خیلی روشن است. بهترین راه این است که مانتوی خود را با رنگ چشم هایتان هماهنگ کنید. بژ ، آبی ، سرمه ای ، گندمی ، مشکی و صورتی بهترین انتخاب است. مغز پسته ای ، بنفش ، قهوه‌ای تیره و قرمز ، گزینه مناسب برای شما نیستند و از استفاده از این رنگ ها خودداری کنید.

 

"<yoastmark

پارچه های مانتو ها بر اساس فصل :

۱. مانتو بهاره : جنس پارچه لطیف و رنگ های روشنی دارند.
۲. مانتو تابستانه : جنس پارچه آنها به صورتی است که هوا بتواند به داخل آنها نفوذ کند.
۳. مانتو پاییزه :از پارچه های بارانی و ضد آب استفاده می شود.
۴. مانتو زمستانه : جنس پارچه این مانتو ها کلفت است و گرمای زیادی دارند مانند کتان یا پارچه های پشمی .

 

 

 

از چه پارچه هایی مانتوها ساخته می شوند؟

 • جنس کتان
  ۲. جنس پنبه
  ۳. جنس ویسکوز
  ۴. جنس نایلون
  ۵. جنس پلی‌استر
  ۶. جنس فاستونی
  ۷. جنس ریون
  ۸. جنس پرشیا
  ۹. جنس جین
  ۱۰. جنس نخی
  ۱۱. جنس چرم
  ۱۲. جنس تریکو
  ۱۳. جنس کودری
  ۱۴. جنس شانتون
  ۱۵. جنس پرادا
  ۱۶. جنس ساتن

 

"<yoastmark

انتخاب مانتو با توجه به قد و اندام :


در انتخاب مانتو باید به اندام و قد خود توجه کنید. انتخاب بلندی مانتو با قد شما رابطه عکس دارد به طوری که اگر قدتان کوتاه است از مانتو های کوتاه دوری کنید و اگر قدی بلند دارید مانتو هایی که بلندیشان تا زانو است مناسب شماست.
دختر خانم هایی که ریز اندامند بهتر است از مانتو های فون ، پیلی دار یا چین دار استفاده کنند. همچنین دختر خانم هایی که درشت اندام اند و اضافه وزن دارند بهتر است از مانتوهایی با برش راسته با قدی تا زیر زانو و طرح های عمودی و ترکیب رنگ های تیره استفاده کنند. در این صورت لاغر تر به نظر می رسند.

 

 

"<yoastmark

مدل مانتو دخترانه اسپرت :


مانتوی اسپرت از پرکاربرد ترین و پر طرفدار ترین مدل مانتو ها بین خانم ها و دختران مخصوصا در سنین تین ایجری است. و اگر دوست دارید ظاهر و استایلی خاص و بروز داشته باشید بهتر است از مانتو اسپرت استفاده کنید.

مانتو اسپرت طرح دار دخترانه :

طرح های ریز و درشت از زیبایی و جذابیت یک استایل اسپرت هستند. اگر قصد استفاده از مانتو اسپرت طرح دار را دارید پارچه های ساده را فراموش کنید و به سراغ طرح های هیجان انگیز بروید.

 


بیشتر بخوانید: هودی مردانه-ویژگی ها و راهنمای جامع استفاده از آن


مانتو اسپرت گشاد دخترانه :

سعی کنید مانتو مد‌ل‌های گشادتر را امتحان کنید. جسارت به خرج دهید و حتی پیراهن‌های مردانه را امتحان کنید.  اگر نتیجه خوبی داد، قطعا این مانتو پای ثابت استایل شما خواهد شد.

مانتو دخترانه گلدوزی :

مانتو های شیک دخترانه معمولا تزیینات زیبا و خاصی دارند. برای مثال طرح های گلدوزی های دستی جذاب هستند که روی بسیاری از مانتو ها دوخته میشوند و یک استایل دخترانه و جذاب به شما می دهد.

مانتو دخترانه رنگی‌رنگی :


یکی از اصلی ترین مولفه مانتو های دخترانه که باعث می شوند سن شما کمتر از سن واقعیتان به نظر برسد مانتو های روشن و رنگ شاد هستند. از پوشیدن رنگ‌های جیغ و روشن نترسید و آنها را حتی با هم ترکیب کنید.

مانتو کوتاه چین‌دار دخترانه :


یکی از مدل‌ مانتو های شیک دخترانه ، مانتو‌های کوتاه و چین دار هستند. این چین می‌تواند به شکل طبقه‌ای یا چین‌های پلیسه روی دامن مانتو باشد. این مدل مانتو دخترانه را به خصوص به دختران لاغر و قد کوتاه توصیه می‌کنیم ، زیرا باعث پر تر نشان دادن بدن می‌شود.

مدل مانتو دخترانه مجلسی :

مدل‌ مانتو های مجلسی دخترانه ، ظاهر خیلی شلوغی ندارند ، ساده و شیک طراحی می‌شوند.

مانتو دخترانه مجلسی اپل‌دار :

اضافه کردن اپل‌های کوچک به سر شانه‌ها ، زیبایی خاصی به مانتوهای دخترانه می‌دهد. به خصوص اگر مدل این مانتوها کتی کوتاه باشند.

 

 

نمونه های مانتو دخترانه نوجوان :

 

"<yoastmark

 

"<yoastmark

 

"<yoastmark

 

"<yoastmark

 

"<yoastmark

 

"<yoastmark

 

"<yoastmark

 

"<yoastmark

 

"<yoastmark

 

"<yoastmark

"<yoastmark

"<yoastmark

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.