تاریخ امروز:۰۴/۱۱/۱۴۰۰

قیمت ۳۵ مدل آینه دکوراتیو درجه یک با کیفیت + خرید

آینه
4.1/5 - (14 امتیاز)

آیینه را بهتر بشناسیم…

بدون شک همه ما هر روز از آینه استفاده می کنیم. این وسیله نوری از قدیم در حیات آدمی نقش عمده‌ای داشته، و از این وسیله استفاده های زیادی می شده است.

نقش آیینه در دکوراسیون منزل

از اساسی ترین کاربردهای آینه استفاده های شخصی افراد، که جهت نمایاندن و مشاهده خود استفاده می کنند. در اصل نقش اصلی آن در آرایش خانم ها و پیرایش آقایان است.

ولی گذشته از این گونه کاربرد، آینه یکی از عناصر مهم و تاثیر گذار دکوراسیونی نیز هست. که در سرویس بهداشتی و اتاق خواب بسیار کاربرد دارد.

و جزء لوازم دکوراسیونی کاربردی آن فضا ها به حساب می آید.قبل از اینکه بخواهید منزل خویش را با آینه کاری تزیین کنید.بهتر است نکات زرین برای استفاده از آیینه در تزیین منازل بدانید.

در اینجا به سه کارایی مهم آن اشاره کرده ایم :

آینه کل چیز را صریح تر می کند :به دلیل انعکاس روشنایی خورشید توسط آینه ها مایه برپایی انواع نورهای مصنوعی می شوند.آینه مایه زنده تر جلوه دادن کل چیز می شود:استفاده از این هنر می تواند یک اثر هنری و یا تزیینی در یک فضا باشد .

آینه باعث بیشتر پرتو دادن وسعت و عمق مکان می شود : این هنر می تواند عمق یک مکان را تا چند مساوی اغلب کند البته با رعایت نکات و اصول ایجاد شده باشد .

آینه
کاربرد آینه دکوراتیو برای ایجاد نور در فضا:

اگر قسمتی از خانه ی شما تاریک، راکد و بی روح است، از آینه بهره‌گیری کنید.انعکاس روشنایی در آینه مایه برپایی نور و چرخه ی انرژی در این محیط می شود.همواره سعی کنید آینه های خویش را تمیز نگه دارید.

زیرا این تمیزی آینه ها است که مایه زیبایی و انعکاس روشنایی در فضا می شود.در چهره شکستن و یا ترک خوردن آینه ها آن ها رو سریع جایگزینی کنید.زیرا روانشناسان اعتقاد دارند که این نوع آینه ها، تاثیر منفی برای شما دارد.
هنگام برگزیدن آینه برای خانه خویش هدف اصلی تان را در نظر بگیرید، اگر کارایی آینه دلخواه شماست، مطمئن شوید که دو جنبه ی تزیینی و تاثیر را به طور هم موعد داشته باشد و اگر فقط جنبه ی تزیینی آن دلخواه است یک آینه با قابی قشنگ و تزئینات و برخی مواقع کاملا ساده ولی شیک چیزی است که باید به دنبال آن باشید.

نقش آینه های دکوراتیو در دکوراسیون داخلی

آینه دکوراتیو به عنوان یک وسیله بسیار جذاب دکوراتیو در زیبا سازی منزل شما نقش بسیار مهمی دارد و استفاده از آن باعث ایجاد دکوراسیونی جذاب و شیک میشود.

دیوارپوش آینه ای

از آینه میتوان برای پوشش دیوارهای اطاق نشیمن, اطاق پذیرایی, گرمابه و سرویس بهداشتی در خانه ها استفاده بهینه ای کرد که اینکار نمای زیباتری به این محیط‌ ها میدهد.

آینه های پازل مانند

استفاده از تکه های آینه در کناره یکدیگر که به صورت پازل مرتب میشوند. ایده ای جالب برای تزیین اتاق به شمار میرود. این تزیین جذاب و زیبا در ابعاد و اشکال متفاوت قابل اجرا است و باعث ایجاد نمایی زیبا در دکوراسیون خانه می شود.

آینه

آینه های قدی

گاهی یک آینه بزرگ، تنها چیزی است که برای متحول کردن اطاق و یا هر فضای دیگری مورد احتیاج است. آینه هایی با قاب های پهن به طراحی درونی عمق می دهد. و علاوه بر زیبا نمودن دکور محیط‌ باعث زیبایی دوچندان فضای منزل شما می شود.

بهترین مدل آینه های دکوراتیو

بهترین مدل های آینه های دکوراتیو را در زیر مشاهده می کنید. پیشنهاد می کنیم برای زیباسازی منزل خود و پس از بررسی و با توجه به نیاز خود اقدام به خرید نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.