تاریخ امروز:۱۳/۰۹/۱۴۰۲

قیمت ۳۵ مدل آینه دکوراتیو طلایی درجه یک با کیفیت + لینک خرید1 min read

آینه

4.1/5 - (14 امتیاز)

بدون شک همه ما هر روز از آینه دکوراتیو طلایی استفاده می کنیم. این وسیله از قدیم الایام در حیات آدمی نقش عمده‌ای داشته، و از این وسیله استفاده های زیادی می شده است.

وقتی صحبت از دکوراسیون منزل به میان می‌آید، همه چیز به نسبت فضا و وسایلی که آن را زیبا می‌کند برمی‌گردد و آینه‌ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. آینه ها می توانند نقطه مرکزی طرح دکوراسیون دیوار اتاق شما باشند. این بدان معنی است که شما باید بدانید که در هر صورت باید با چه مقدار از یک بخش از خانه کار کنید. بر این اساس، اولین قدم اندازه‌گیری فضای موجود است که می‌خواهید در آن آینه قرار دهید.

دیوار را اندازه بگیرید و به اندازه مبلمانی که در زیر آینه ها قرار دارد، مانند میزهای بوفه و میزان نزدیک بودن آینه به پنجره ها، درها یا وسایل روشنایی توجه کنید. به قفسه های ثابت یا پریزهای برقی که در طراحی دکور دیوار به کار رفته اند توجه کنید.

اندازه و شکل دقیق آینه به شما بستگی دارد. وقتی با اندازه‌گیری فضای موجود شروع می‌کنید، به شما کمک می‌کند تعیین کنید که آیا می‌خواهید آینه را به نقطه مرکزی اتاق خود یا منزل خود تبدیل کنید و همه چیز را در اطراف آن مرتب کنید، یا اینکه آینه قرار است یک وسیله ثانوی باشد. چیدمان به شما بستگی دارد، بنابراین مفید است که قبل از انتخاب خود، تا آنجا که ممکن است با اطلاعات بیشتری شروع کنید.

آینه دکوراتیو

آنچه باید در مورد اندازه آینه دکوراتیو طلایی بدانید

• یک آینه دکوراتیو طلایی تک و خیلی کوچک روی یک دیوار بزرگ ظاهری نامناسب دارد. حتما از آینه های بزرگتر استفاده کنید.

• عرض یک آینه باید برابر یا به طور متناوب حدود دو سوم تا سه چهارم اندازه مبلمان زیر آن باشد. برای مثال، اگر یک بوفه ۶ فوتی دارید، یک آینه با عرض ۴ فوت لازم دارید. اما آینه در حمام، باید فقط چند اینچ باریکتر از روشویی شما باشد.

• ارتفاع مهم است، بنابراین هنگام نصب آینه حدود یک فوت سطح مرکز آینه را در راستای دید چشم خود بگذارید.

انواع آینه دکوراتیو طلایی

آینه دکوراتیو برجسته

آینه برجسته مناسب می تواند به هر فضایی عمق و نور بیافزاید. این آینه ها می توانند بزرگ یا کوچک باشند و معمولاً تزئینی هستند.
از این نکات برای انتخاب آینه برجسته مناسب استفاده کنید:

• اگر می خواهید آینه برجسته به نقطه مرکزی منزل شما تبدیل شود بنابراین آینه ای را انتخاب کنید که بزرگتر از هر عنصر تزئینی دیگری روی دیوار باشد.

آینه دکوراتیو طلایی حمام

آینه های حمام باید به اندازه کافی بزرگ باشند تا فضای بالای سینک شما را پر کنند. آینه ای را انتخاب کنید که ۲ تا ۴ اینچ باریکتر از روشویی شما باشد. آینه را روی دیوار بالای روشویی قرار دهید، به طوری که پایین آینه روی لبه بالایی روکش روشویی قرار گیرد. برای آینه های بزرگ و قاب دار، آینه را روی دیوار، با فاصله ۶ اینچی بالای لبه روشویی قرار دهید.

اگر با فضای کوچکی کار می کنید یا شاید به دنبال تهیه آینه برای روشویی دوتایی هستید، طرح آینه ای را انتخاب کنید که برابر طول هر سینک ظرفشویی باشد. انتخاب یک آینه کمانی، دایره ای، بیضی یا مخصوص، یا انتخاب یک آینه مستطیلی یا مربعی استاندارد حمام، یک انتخاب خلاقانه است.

اگر در حال ایجاد یک حمام فوق مدرن هستید، آینه ای با نور داخلی انتخاب کنید، که می تواند به شما در صرفه جویی در فضا کمک کند.

 

آینه دکوراتیو طلایی جواهرات

آینه های جواهرات، در چندین سبک موجود هستند – و انتخاب شما احتمالاً به فضایی که دارید بستگی دارد. آینه‌های جواهرات می‌توانند روی پایه‌های خود بچرخند، و در اندازه‌های خیلی کوچک برای قرار گرفتن بالای کمد شما و در اندازه های بزرگ هستند که به عنوان یک آینه تمام قد روی زمین استفاده می‌شوند.

آینه های آرایشی

آینه‌های آرایشی که برای نماهای نزدیک و شخصی ایده‌آل هستند، می‌توانند روی یک بازوی چرخان به دیوار نصب شوند یا می‌توانند برای تحرک بیشتر به صورت آزاد بایستند. این آینه های آرایشی با ویژگی هایی مانند بزرگنمایی و نورپردازی نیز در موجود هستند، بنابراین صرف نظر از جایی که آنها را قرار می دهید، می توانید دقیقاً آنچه را که باید ببینید.

آینه دکوراتیو

آینه های گرد

آینه های گرد در اتاق های مدرن و امروزی بهترین ظاهر را دارند. اگر از آینه به عنوان هنر استفاده می کنید، آینه گرد راه حلی است – به خصوص وقتی اتاقی را با اشکال هندسی و زوایای تیز تزئین می کنید.

آینه های بیضی شکل

آینه های بیضی روی یک روشویی کوچک، در اتاق رختکن، یا در راهرو یا ورودی عالی به نظر می رسند.

آینه دکوراتیو طلایی قوسی

آینه‌های قوسی می‌توانند فوق‌العاده زیبا یا بسیار ساده باشند. این آینه ها که برای اضافه کردن سبک و بزرگتر نشان دادن فضای شما طراحی شده اند، به اندازه کافی کاربردی هستند. از این آینه ها میتوانید در حوالی درب ورودی منزل خود، اتاق خواب ها و طیف وسیعی از فضاها استفاده کنید.

آینه های هندسی

این آینه ها می توانند به عنوان یک نقطه مرکزی در یک حال یا ورودی، یک اتاق نشیمن یا ناهار خوری، یا در یک اتاق مطالعه که در آن نور طبیعی در بالاترین حد است، استفاده شود.

ویژگی های خاصی که هنگام انتخاب آینه باید به دنبال آنها باشید

آینه ها می توانند بیشتر از اینکه فضای شما را روشن کنند، اتاق شما را بزرگتر نشان دهند و به شما کمک کنند از درب ورودی به بهترین شکل بیرون بروید. برخی از آینه ها به ویژگی های خاصی از جمله نور داخلی و غیره مجهز هستند.

آینه دکوراتیو

نکات مهم برای انتخاب آینه دکوراتیو طلایی مناسب برای هر اتاق

اگر از صفر شروع می کنید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که فضای خود را اندازه بگیرید و بر روی یک اندازه تنظیم کنید.

آینه ها به حرکت مستقیم چشم کمک می کنند، بنابراین یک آینه پهن بر عرض دیوار تأکید می کند و یک آینه بلند بر ارتفاع اتاق تأکید می کند. آینه ای را انتخاب کنید که اندازه آن برابر یا دو سوم تا سه چهارم عرض مبلمان زیر آن باشد.

آینه های بزرگتر نقاط مرکزی بهتری دارند، اما شما می توانید با یک آینه کوچکتر که در یک قاب تماشایی نیز تجهیز شده است به همان هدف برسید. آینه ای که برای یک دیوار خالی خیلی کوچک است، نامناسب به نظر می رسد، بنابراین یک آینه بزرگ انتخاب کنید یا آثار هنری و عکس هایی را به آن اضافه کنید. آینه‌های بزرگ می‌توانند بخشی از پس‌زمینه اتاق شما شوند، بنابراین اگر می‌خواهید آینه بدون جلب توجه، فضا را برجسته کند، یک آینه بزرگ و بدون قاب انتخاب کنید.

 

نقش آیینه در دکوراسیون منزل

از اساسی ترین کاربردهای مدل آینه دکوراتیو طلایی استفاده های شخصی افراد بوده، که جهت مشاهده و آرایش و پیرایش خود استفاده می کردند. الیته نقش اصلی آن در آرایش خانم ها و پیرایش آقایان است. ولی گذشته از این گونه کاربرد ها، آینه یکی از عناصر مهم و تاثیر گذار در دکوراسیون منزل نیز هست، که در سرویس بهداشتی و اتاق خواب کاربرد داشته و معمولا در کنار در ورودی منزل نیز نصب می شود، و جزء لوازم دکوراسیون کاربردی آن فضاها به حساب می آید. قبل از اینکه بخواهید منزل خود را با آینه کاری تزیین کنید، بهتر است نکات ریز و بسیار مهم برای استفاده از آیینه ها در تزیین منازل خود، بدانید.

در اینجا به سه کارایی مهم آن اشاره کرده ایم :

آینه همه چیز را بسیار شفاف نشان می دهد: به دلیل انعکاس روشنایی خورشید توسط آینه دکوراتیو گرد طلایی، به وجود آمدن انواع نورهای مصنوعی را می توانیم از این آینه ها انتظار داشته باشیم.

آینه ها باعث شفاف تر و زنده جلوه دادن همه چیز می شود: استفاده از آینه های دکوراتیو، بیشتر برای تزئین و زیبایی منزل به کار می رود.

آینه دکوراتیو طلایی باعث بیشتر پرتو دادن وسعت و عمق منزل می شود : این هنر می تواند زیبایی یک منزل را بسیار بسیار بیشتر کند. البته اگر با رعایت نکات و اصول ایجاد شده باشد.

آینه دکوراتیو طلایی

مشاهده و خرید محصول

کاربرد آینه دکوراتیو رنگ طلایی برای ایجاد نور در فضا:

اگر قسمتی از خانه ی شما تاریک، راکد و بی روح است، از آینه های دکوراتیو استفاده کنید. انعکاس روشنایی در آینه موجب ایجاد نور در این محیط منزل شما می شود. همواره سعی کنید آینه های منزل خود را تمیز نگه دارید. زیرا این تمیزی آینه ها است که باعث انعکاس روشنایی در فضا می شود. هنگامی که بر اثر هر حادثه ای، ترک یا شکستگی در آینه ها به وجود آمد، سریع آن ها را با یک آینه زیبا و سالم جایگزین کنید. زیرا روانشناسان اعتقاد دارند که آینه های شکسته، تاثیر منفی برای شما دارد.
هنگام انتخاب این آینه ها برای خانه خود هدف اصلی تان را در نظر بگیرید، اگر کارایی آینه دلخواه شماست، مطمئن شوید که دو جنبه ی تزیینی و تاثیر را همزمان داشته باشد و اگر فقط جنبه ی تزیینی آن دلخواه شما است یک آینه با قابی زیبا ودر نظر داشته باشید.

نوشته پیشنهادی :   قیمت 35 مدل آینه دکوراتیو طلایی درجه یک با کیفیت + لینک خرید

نقش آینه های دکوراتیو در دکوراسیون داخلی

آینه دکوراتیو لوزی طلایی به عنوان یک وسیله بسیار جذاب دکوراتیو در زیباسازی منزل شما نقش بسیار مهمی دارد و استفاده از آن باعث ایجاد دکوراسیونی جذاب و شیک می شود. یکی از این آینه ها، آینه دکوراتیو طرح کلاسیک است.

دیوارپوش آینه ای

از آینه می توان برای پوشش دیوارهای اطاق نشیمن, اطاق پذیرایی, گرمابه و سرویس بهداشتی در خانه ها استفاده کرد که این کار نمای زیباتری به این محیط‌ ها می دهد.

آینه های پازل مانند

یکی از آینه های بسیاز زیبا که بسیار کاربردی است آینه های پازل مانند است. از این نوع آینه ها نیز به عنوان آینه دکوراتیو پذیرایی استفاده می شود. استفاده از تکه های آینه در کناره یکدیگر که به صورت پازل مرتب می شوند، ایده ای جالب برای تزیین اتاق به شمار می رود. این تزیین جذاب و زیبا در ابعاد و اشکال متفاوت قابل اجرا است و باعث ایجاد نمایی زیبا در دکوراسیون خانه می شود.

آینه دکوراتیو طلایی

مشاهده و خرید محصول

آینه های قدی

گاهی یک آینه بزرگ، تنها چیزی است که برای متحول کردن اطاق و یا هر فضای دیگری مورد احتیاج است. آینه هایی با قاب های پهن به دکوراسیون منزل شما زیبایی خاصی می دهد، و علاوه بر زیبا نمودن دکور محیط‌ باعث زیبایی دوچندان فضای منزل شما می شود.

نوشته پیشنهادی :   خرید اینترنتی 24 مدل بهترین مانتو های زنانه شیک

بهترین مدل آینه های دکوراتیو

یک سوال بسیار مهم که شاید برای خیلی ها پیش می آید این است که آینه دکوراتیو را از کجا بخریم است. بهترین مدل های آینه های دکوراتیو را در زیر مشاهده می کنیدف که قیمت آینه دکوراتیو طلایی نیز آورده شده است. پیشنهاد می کنیم برای زیباسازی منزل خود و پس از بررسی و با توجه به نیاز خود اقدام به خرید نمائید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *