تاریخ امروز:۱۳/۰۹/۱۴۰۲

قیمت ۱۶ مدل توربان دخترانه مجلسی مخصوص سال ۲۰۲۲ + لینک خرید1 min read

توربان

5/5 - (1 امتیاز)

یکی از مهمترین اکسسوری هایی که خانم ها استفاده میکنند، توربان دخترانه مجلسی میباشد. عده ای این محصول را با استفاده از شال و روسری استفاده می کنند، اما عده ای نیز آن را به صورت آماده خریداری کرده و البته که توربان های آماده از جذابیت خاصی نیز برخوردار هستند.

توربان چیست؟

توربان ها همان دستمال سر هایی هستند که مردم نیجریه و مصر در قدیم الایام در مراسم های مذهبی خود استفاده می کردند. با گذشت زمان، کم کم این نوع دستمال سر یا توربان ها وارد ایران شد به گونه ای که اکنون بسیاری از جوانان ایرانی به جهت زیبایی یا حفظ حجاب، از آن استفاده می کنند.

 توربان ها نسبت به شال و روسری مزیت های زیادی هم دارند. شال و روسری ها بسیار دست و پاگیر هستند اما توربان ها سبک و راحت بوده و در طرح های مختلف وجود دارند.
گسترش و حضور این پوشش یا به عبارتی اکسسوری در بین مردم ایران بسیار زیاد شد، به طوری که بسیاری از مردم آشنایی بالایی با این پوشش پیدا کردند و کم کم به یکی از ترند ها در ایران تبدیل شد.

تفاوت مهمی که توربان یا کلاه حجاب با شال و روسری دارد این است که شال و روسری نسبت به توربان بلندتر بوده و قاعدتا گردن و گوش ها را به طور کامل مي پوشاند اما توربان ها همانطور که از ظاهرشان پیداست فقط موی سر و گوش ها را می پوشانند و پوششی برای گردن نیستند.

توربان

مشاهده و خرید محصول

در چه مجالسی می توان از این محصول استفاده نمود؟

امروزه بیشتر در مهمانی ها، از توربان دخترانه مجلسی استفاده می کنند. این نکته را مورد توجه قرار دهید که رنگ توربان خود را با شال و روسری که به سر می کنید، ست کنید تا هماهنگی مناسبی بین چهره و استایل شما ایجاد شود و در نتیجه جذابیت ویژه ای به شما داده شود.
بسیاری از مانکن هایی که در شوها حضور دارند مسلمان هستند و نمی‌خواهند موهایشان دیده شود از این جهت از این پوشش ها استفاده می کنند تا هم یک جذابیت منحصر به فردی به خود بدهند و هم حجاب خود را حفظ کنند. امروزه توربان یا حجاب سر جز جدایی ناپذیر و ضروری اکسسوری خانم ها شده است.

نوشته پیشنهادی :   پاور بانک فست شارژ-قیمت 40 مدل از بهترین پاوربانک ها+لینک خرید

برای هرمکانی از چه نوعی استفاده کنیم؟

اگر شما فردی هستید که فقط برای حفظ و تکمیل حجاب خود می خواهید توربان به سر کنید، حتما از توربان های ساده با رنگ مشکی استفاده کنید.

اما اگر هدف شما شرکت در مراسمات و یا مجالس عروسی است حتما از توربان هایی که رنگ شاد دارند و همچنین طرح دار هستند استفاده کنید. استفاده از توربان های رنگی علاوه بر شادی خاصی که به صورت شما می دهد باعث خاص شدن تیپ شما می شود.
در انتخاب رنگ توربان بسیار دقت کنید. توربان ها در طرح ها و رنگ های مختلفی وجود دارند. بنابراین در انتخاب رنگ آن حساسیت بالایی داشته باشید زیرا توربان ها به طور مستقیم روی رنگ پوست شما تاثیرگذار بوده، بنابراین سعی کنید براساس رنگ شال و روسری خود توربان خود را انتخاب کنید.

توربان

مشاهده و خرید محصول

چه چیزی موجب می شود که این محصول بسیار جذاب باشند؟

اکثر مشتری ها و علاقه مندان توربان ها خانم های با حجاب هستند. این افراد در تجربه استفاده از توربان گفته اند که توربان جذابیت ویژه ای به آن ها می دهد و باعث افزایش اعتماد به نفس آن ها می شود.

بنابراین یکی از اصلی ترین مکان هایی که شما میتوانید در آنجا توربان دخترانه مجلسی خریداری کنید، فروشگاههای لوازم حجاب است. البته خوشبختانه در کشور ما کارگاه های تولیدی توربان وجود دارد که توربان ها را در طرح و رنگ های مختلف تولید می کنند.
توربان برای خانم هایی که تمایل دارند در مهمانی ها و مجالس یا مسافرت های خارجی حجاب داشته باشند انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شود همچنین می توانید از توربان در زیر شال یا روسری نیز استفاده نمایید.
از توربان فقط برای داشتن حجاب استفاده نمی شود و اگر شما برای بستن و فرم دادن موهایتان هیچ ایده ای ندارید می توانید از این اکسسوری استفاده نمایید.

توربان

مشاهده و خرید محصول

نکات مهم هنگام خرید

جنس

اولین و مهم ترین نکته در خرید توربان ها توجه به جنس توربان است. موادی در تولید توربان استفاده می شود می‌تواند با توجه به هر فصلی متفاوت باشد. به عنوان مثال بعضی از توربان های نخی مناسب فصل تابستان هستند و مدل های بافت نیز متناسب با فصل زمستان هستند.

انتخاب رنگ و طرح توربان با شماست. اما توربان ها با رنگ های تیره بسیار مناسب هستند، زیرا با انواع لباس های زنانه ست است. ولی در نظر داشته باشید که رنگ توربان شما با رنگ پوست و چشم متناسب باشد تا جذابیت شما را افزایش دهد.
اساتید مد می گویند اگر برای اولین بار است که سراغ توربان ها می روید بهتر است از مدل های ساده استفاده کنید تا موقعی که اعتماد به نفس آن را پیدا کرده و توربان با مدل های فانتزی خریداری کنید.
در هنگام خرید توربان توجه داشته باشید که قیمت توریان زیاد بالا نباشد. البته که جنس و طرح پارچه به کار رفته در تولید این پوشش ها در قیمت آن ها تاثیرگذار است. معمولا این پوشش ها در ابعاد یکسان تولید می شوند اما در هر صورت بهتر است در مورد این موضوع نیز از تولید کننده سوال کنید.

 

مدل توربان دخترانه مجلسی زیبا و طریقه بستن آن ها

توربان دخترانه مجلسی در رنگ ها و طرح های مختلف موجود است و شما با توجه به معیارهای خود از جمله رنگ پوست، می توانید یکی از آنها را انتخاب و استفاده نمایید.

توربان

مشاهده و خرید محصول

آموزش روش های بستن

روش های بسیار متنوع برای بستن توربان ها وجود دارد، که در ادامه پنج روش را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

  • روش اول 

یکی از ساده ترین روش های بستن توربان استفاده از یک روسری کوچک است. اگر می خواهید از این روش برای بستن توربان ها استفاده کنید، باید روسری را تا بزنید و در ادامه توربان لاکچری خود را از زیر موهای تان عبور دهید، و در آخر نیز در قسمت جلوی سر به صورتی که به یک سمت متمایل است گره بزنید.

نوشته پیشنهادی :   چند مدل تیشرت زنانه جذاب 2020 {فوق العاده}

روش بستن توربان1

  • روش دوم 

این روش بستن توربان دخترانه با روسری است. ابتدا روسری خود را به صورت مثلثی تا زده و از قسمت هایی که تا زده اید روسری را به شکل مثلث معکوسی روی سر خود قرار دهید. در ادامه آن قسمت مثلثی شکل را زیر گره ای که زده اید پنهان کنید. و در ادامه دسته ها را نیز به شکل دلخواه خود درآوردید.

توربان

مشاهده و خرید محصول

 

روش بستن توربان2

  • روش سوم

برای اینکه از این روش استفاده کنید ابتدا موهایتان را در پشت سر خود ببندید و همچنین موهای قسمت جلوی سر خود را هم به دور توربان ببندید و در آخر نیز آن را در پشت سر گره بزنید.

روش بستن توربان3

  • روش چهارم 

یکی از جذاب ترین روش ها که بسیاری از بانوان از آن استفاده می کنند بستن توربان دخترانه با شال است. در ابتدا شال را در پشت سر خود گره بزنید(گره اول) و گره دوم  را به صورت پاپیونی بزنید. اما برای اینکه جذابیت بیشتری به توربان بدهید، می توانید آن را به یک سمت متمایل نمایید.

نوشته پیشنهادی :   قیمت 16 مدل توربان دخترانه مجلسی مخصوص سال 2022 + لینک خرید
”]

 

روش بستن توربان4

  • روش پنجم 

در این روش در مرحله اول شال را در قسمت پشت سر خود گره زده سپس دسته های شال را به یک سمت متمایل کنید و دور یکدیگر بپیچانید سپس دسته ای را که پیچانده اید به شکل سر فر دهید و با استفاده از یک گیره آن را در قسمتی مناسب فیکس کنید.

توربان

مشاهده و خرید محصول

 

روش بستن توربان5

  • روش ششم 

ابتدا شال را در یک طرف سر گره بزنید و دسته های شال را دور سر خود به صورت منظم بپیچانید و در نهایت آن ها را روی گره با کمک گیره ای فیکس نمایید.

 

خرید جدیدترین مدل

دنیای مد هر روز دچار دگرگونی هست. چنان تغییرات شگرفی در حال انجام است که هر روز ممکن است رنگی نو متولد شود. این دگرگونی در دنیای مد فقط برای افرادی خاص نمی باشد، بلکه همگان را در برگرفته می گیرد.

مثلا برای کسانی که رعایت حجاب در هر شرایطی برایشان مهم می باشد و به دنبال زیبا نشان دادن هرچه بیشتر آن می باشند هم، این دنیای مد و فشن چیزهای خاصی دارد.

یکی از این چیزهای زیبا و عالی که اخیراً زیاد با آن روبرو هستیم استفاده از کلاه حجاب یا همان توربان می یاشد. البته ظاهرا این مد، از سمت کشورهای آفریقایی به دیگر کشورها صادر شده است.

توربان

مشاهده و خرید محصول

 

برای توربان هم می‌توان، از اکسسوری‌های بسیار زیبایی استفاده کرد. استفاده از آنها توربان را بسیار جذاب‌تر می‌کند. توربان‌ در جنس‌های مختلف در بازار موجود است، از آنجایی که توربان‌ در سایزهای مختلف وجود دارد، در انتخاب سایز مناسب دقت کنید.

اگر موهای پرپشت و پرحجمی دارید، مناسب با حجم موهایتان توربان را خریداری کنید. در انتخاب رنگ توربان مجلسی به رنگ و مدل آن بسیار دقت نمایید. سعی کنید رنگ توربان با لباس و یا اکسسوری‌های مورد استفاده شما هماهنگی داشته باشد. قبل از شستشوی توربان عروس و مجلسی دقت کنید که از ماشین لباسشویی و یا آب گرم استفاده نکنید.

توربان

مشاهده و خرید محصول

چگونه یک توربان مناسب انتخاب کنیم؟

انتخاب توربان یکی از مهم ترین و اصلی ترین بخش این مقاله است. اگر هدف شما از استفاده از آن جهت حفظ حجاب است ما به شما پیشنهاد می کنیم که از مدل توربان دخترانه ساده با رنگ مشکی استفاده کنید. اما اگر می خواهید از آن در مراسمات و عروسی ها استفاده کنید بهتر است از یکسری از توربان های طرح دار استفاده کنید، بدانید که توربان مشکی مجلسی جهت استفاده در مراسمات مناسب ترند.

رنگ این محصول نیز یکی از مهم ترین و اصلی ترین معیار ها در انتخاب و خرید آن است. توربانی که شما انتخاب می کنید باید متناسب با رنگ پوست شما باشد. در ادامه بهترین توربان های زنانه به همراه عکس توربان دخترانه را به شما معرفی می کنیم که با توجه به معیار گفته شده و معیار های خود مناسب ترین توربان اسپرت را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *