تاریخ امروز:۱۰/۰۴/۱۴۰۱

قیمت ۱۶ مدل توربان دخترانه مجلسی مخصوص بانوان + لینک خرید1 min read

توربان

5/5 - (1 امتیاز)

یکی از مهمترین اکسسوری هایی که خانم ها استفاده میکنند توربان دخترانه مجلسی میباشد. عده ای این محصول را با استفاده از شال و روسری استفاده می کنند. اما عده ای نیز آنها را به صورت آماده خریداری می‌کنند. به این ترتیب آنها از جذابیت خاصی برخوردار است.

مدل توربان دخترانه مجلسی زیبا و طریقه بستن آن ها

توربان دخترانه مجلسی در رنگ ها و طرح های مختلف موجود است. و شما با توجه به معیارهای خود از جمله رنگ پوست شما می توانید. یکی از آنها را انتخاب کنید و استفاده نمایید.

توربان

مشاهده و خرید محصول

آموزش روش های بستن توربان های شیک

روش های بسیار متنوع برای بستن توربان ها وجود دارد. که در ادامه پنج روش را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

  • روش اول 

یکی از ساده ترین روش های بستن توربان استفاده از یک روسری کوچک است. اگر می خواهید از این روش برای بستن آن استفاده کنید. باید روسری را تا بزنید و در ادامه توربان لاکچری را از زیر موهای تان عبور دهید. و در آخر نیز در قسمت جلوی سر دوران را به صورتی که به یک سمت متمایل است گره بزنید.

نوشته پیشنهادی :   چند مدل تیشرت زنانه جذاب 2020 {فوق العاده}
  • روش دوم 

این روش بستن توربان دخترانه با روسری است. ابتدا روسری خود را به صورت مثلثی تا زده و از قسمت هایی که تا زده اید روسری را به شکل مثلث معکوسی روی سر خود قرار دهید. در ادامه آن قسمت مثلثی شکل را زیر گره ای که زده اید پنهان کنید. و در ادامه دسته ها را نیز به شکل دلخواه خود درآوردید.

توربان

مشاهده و خرید محصول

  • روش سوم

برای اینکه از این روش استفاده کنید ابتدا موهایتان را در پشت سر خود ببندید. و همچنین موهای قسمت جلوی سر خود را هم به دور توربان ببندید. و در آخر نیز آن را در پشت سر گره بزنید.

  • روش چهارم 

یکی از جذاب ترین روش ها که بسیاری از خارجی ها از ان استفاده می کنند بستن توربان دخترانه با شال است. در ابتدا شال را در پشت سر خود گره بزنید( گره اول) و گره دوم  را به صورت پاپیونی بزنید. اما می توانید برای اینکه جذابیت بیشتری به توربان بدهید. می توانید آن را به یک سمت متمایل نمایید.

نوشته پیشنهادی :   قیمت 16 مدل توربان دخترانه مجلسی مخصوص بانوان + لینک خرید
”]

  • روش پنجم 

در این روش در مرحله اول شال را در قسمت پشت سر خود گره زده سپس دسته های شال را به یک سمت متمایل کنید. و دور یکدیگر بپیچانید سپس دسته ای را که پیچانده اید به شکل سر فر دهید. و با استفاده از یک گیره آن را در قسمتی مناسب فیکس کنید.

توربان

مشاهده و خرید محصول

چگونه یک توربان مناسب انتخاب کنیم؟

انتخاب توربان یکی از مهم ترین و اصلی ترین بخش این مقاله است. اگر هدف شما از استفاده از آن جهت حفظ حجاب است ما به شما پیشنهاد می کنیم که از مدل توربان دخترانه ساده با رنگ مشکی استفاده کنید. اما اگر می خواهید از آن در مراسمات و عروسی ها استفاده کنید بهتر است از یکسری از توربان های طرح دار استفاده کنید. زیرا این نوع توربان مشکی مجلسی جهت استفاده در مراسمات مناسب ترند.

رنگ این محصول نیز یکی از مهم ترین و اصلی ترین معیار ها در انتخاب و خرید آن است. توربانی که شما انتخاب می کنید باید براساس و متناسب با رنگ پوست شما باشد. در ادامه بهترین توربان های زنانه به همراه عکس توربان دخترانه را به شما معرفی می کنیم که با توجه به معیار گفته شده و معیار های خود مناسب ترین توربان اسپرت را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.