تاریخ امروز:۰۴/۱۱/۱۴۰۰

قیمت ۱۶ مدل توربان جذاب مخصوص بانوان جذاب + لینک خرید

توربان

5/5 - (1 امتیاز)
یکی از مهمترین اکسسوری هایی که خانم ها استفاده میکنند توربان میباشد. عده ای این محصول را با استفاده از شال و روسری استفاده می کنند. اما عده ای نیز آنها را به صورت آماده خریداری می‌کنند. به این ترتیب آنها از جذابیت خاصی برخوردار است.

توربان های شیک و زیبا و طریقه بستن آن ها

توربان ها در رنگ ها و طرح های مختلف موجود است. و شما با توجه به معیارهای خود از جمله رنگ پوست شما می توانید. یکی از آنها را انتخاب کنید و استفاده نمایید.

آموزش روش های بستن توربان های شیک

روش های بسیار متنوع برای بستن توربان ها وجود دارد. که در ادامه پنج روش را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

  • روش اول 

یکی از ساده ترین روش های بستن توربان استفاده از یک روسری کوچک است. اگر می خواهید از این روش برای بستن آن استفاده کنید. باید روسری را تا بزنید و در ادامه توربان را از زیر موهای تان عبور دهید. و در آخر نیز در قسمت جلوی سر دوران را به صورتی که به یک سمت متمایل است گره بزنید.

  • روش دوم 

ابتدا روسری خود را به صورت مثلثی تا زده و از قسمت هایی که تا زده اید روسری را به شکل مثلث معکوسی روی سر خود قرار دهید. در ادامه آن قسمت مثلثی شکل را زیر گره ای که زده اید پنهان کنید. و در ادامه دسته ها را نیز به شکل دلخواه خود درآوردید.


بیشتر بخوانید: ۱۴ مدل از بهترین کیف پول های مردانه و زنانه[شیک و جذاب]


  • روش سوم

برای اینکه از این روش استفاده کنید ابتدا موهایتان را در پشت سر خود ببندید. و همچنین موهای قسمت جلوی سر خود را هم به دور توربان ببندید. و در آخر نیز آن را در پشت سر گره بزنید.

  • روش چهارم 

یکی از جذاب ترین روش ها که بسیاری از توریسته ای خارجی از ان استفاده می کنند این روش است. در ابتدا شال را در پشت سر خود گره بزنید( گره اول) و گره دوم  را به صورت پاپیونی بزنید. اما می توانید برای اینکه جذابیت بیشتری به توربان بدهید. می توانید آن را به یک سمت متمایل نمایید.

  • روش پنجم 

در این روش در مرحله اول شال را در قسمت پشت سر خود گره زده سپس دسته های شال را به یک سمت متمایل کنید. و دور یکدیگر بپیچانید سپس دسته ای را که پیچانده اید به شکل سر فر دهید. و با استفاده از یک گیره آن را در قسمتی مناسب فیکس کنید.

چگونه یک توربان مناسب انتخاب کنیم؟

انتخاب توربان یکی از مهم ترین و اصلی ترین بخش این مقاله است. اگر هدف شما از استفاده از آن جهت حفظ حجاب است ما به شما پیشنهاد می کنیم که از توربان های ساده با رنگ مشکی استفاده کنید. اما اگر می خواهید از آن در مراسمات و عروسی ها استفاده کنید بهتر است از یکسری از توربان های طرح دار استفاده کنید. زیرا این نوع توربان ها جهت استفاده در مراسمات مناسب ترند.

رنگ این محصول نیز یکی از مهم ترین و اصلی ترین معیار ها در انتخاب و خرید آن است. توربانی که شما انتخاب می کنید باید براساس و متناسب با رنگ پوست شما باشد.

در ادامه بهترین توربان های زنانه را به شما معرفی می کنیم که با توجه به معیار گفته شده و معیار های خود مناسب ترین توربان را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.