تاریخ امروز:۱۰/۰۴/۱۴۰۱

کفش پیاده روی-قیمت ۱۴ مدل کفش پیاده روی زیبا + لینک خرید1 min read

کفش

5/5 - (1 امتیاز)
وجود یک کفش ورزشی در جاکفشی دلیل اکثریت برای ورزش کردن می باشد و البته سلامت پاهای شما بسیار اهمیت دارد. این نوع کفش ها هم مناسب آقایان است و هم خانم ها.
 

خصوصیات کفش مخصوص پیاده روی زنانه

۱- وزن

از مهم ترین عوامل در گزینش کفش های ورزشی، وزن آن ها است. این مسئله در کفش های پیاده روی و دویدن اهمیت بیشتری دارد. کفش پیاده روی ایرانی و دویدن معمولا باید وزنی زیاد سبک داشته باشد.  اغلب این محصولات و دویدن رویه ای پارچه ای یا لایه ای وسط از جنس ماده کیمیایی EVA دارند که علاوه بر ویژگی های مختلف، به کم کردن وزن این کفش ها کمک زیادی خواهد کرد.

کفش مخصوص پیاده روی مردانه مدل 98024

مشاهده و خرید محصول

۲- قابلیت تنفس

یکی دیگر از نکات بسیار مهم برای گزینش کفش مناسب پیاده روی و دویدن، قابلیت تنفس در آن است. با توجه به این که در موعد فعالیت های ورزشی سوخت و ساز بدن و میزان گردش خون زیاد می شود، میزان دما در پا بالا خواهد رفت. به همین علت باید این نکته مهم را در نظر بگیرید.

تنفس خوب کفش با گردش هوای بیشتر در تقسیم داخلی، علاوه بر تعرق کمتر پا، به خنک ابقاء سطح پوست کمک زیادی خواهد کرد. گردش هوا در کفش هایی که رویه ی پارچه ای دارند. معمولا اغلب از دیگر کفش ها است. چرا که منافذ موجود بین الیاف مایه گردش هوای اغلب در بخش داخلی خواهد شد.

نوشته پیشنهادی :   کفش پیاده روی-قیمت 14 مدل کفش پیاده روی زیبا + لینک خرید
”]

۳- انعطاف پذیری

شاید بتوان ادعا کرد که بعد از وزن، مهم ترین ویژگی در کفش پیاده روی زنانه و دویدن قابلیت انعطاف پذیری کفش های می باشد.  انعطاف پذیری کفش های دویدن نسبت به کفش های پیاده روی بیشتر اهمیت دارد.

در واقع حرکاتی همانند خم شدن پنجه ی پا، مایه وارد آمدن تنگنا اکثریت در این منطقه از کفش شما خواهد شد. از این جهت از کفش هایی استفاده کنید که انعطاف پذیری بالایی دارند.

کفش پیاده روی مردانه ملی مدل آونگ کد 83590753

مشاهده و خرید محصول

ویژگی های یک کفش پیاده روی

  • وزن یکی از ویژگی های جمله این محصول است. کفش پیاده روی باید سبک باشد. تا هنگامی که پیاده روی می کنید، احساس راحتی و سبکی نماییم، معمولاً وزن کفش پیاده روی استاندارد بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ گرم است.
  • هنگام ورزش و تکاپو تعریق تن و پاها افزایش می یابد. کفش های باید دارای ویژگی قابلتی تنفش هوا باشند. گردش هوا در کفش های با رویه پارچه ای بهتر سپریدن می شود.
  • انعطاف پذیری از دیگر ویژگی ها این محصول است. کف کفش باید متناسب و هماهنگ با قوس پاها باشد. اگر کفش خاصیت منعطف بودن نداشته باشد. دردهایی در ناحیه تاندون آشیل یا عضلات پشت ساق ایجاد می شود.
  • این محصول عموماً رویه ای کوتاه دارد. تا پاشنه پا قابلیت حرکت بیشتری در آن داشته باشد. هم چنین پنجه این کفش ها باید قدری عریض تر از کفش معمولی باشد. تا خفگی به انگشتان وارد نشود.
نوشته پیشنهادی :   کفش آدیداس-نکات فوق العاده در مورد کفش های آدیداس
  • هنگام خرید کفش پیاده روی مردانه، انحنا و فرم پاهایتان را مد نظر قرار دهید.
  • کفش را در انتهای روز و اول شب گزینش و خریداری کنید. چرا که بر اثر کار و جنبش، پا متورم و بزرگوار تر می شود. و شما بعداً دشوار تنگی و کوچکی کفش نخواهید داشت.
  • قبل از خرید، هر دو لنگه کفش را بپوشید. و مقداری با آن گذرگاه بروید. تا از راحتی و سبکی آن اطمینان حاصل نمایید.
  • اگر وزنتان بسیار است. کفی کفشتان باید بالشتک های اکثریت داشته باشد. تا وزن شما را به چهره مساوی روی زمین توزیع کند. برای وزن بسیار پاشنه کفش پهن تر است. این ویژگی شما را کمتر خسته می کند.

بهترین مدل کفش های پیاده روی

در لیست زیر بهترین کفش پیاده روی زنانه و مردانه آورده شده است که می توانید تعدادی از این کفش ها را انتخاب و خرید کفش اسپرت مردانه را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.