تاریخ امروز:۱۳/۰۹/۱۴۰۲

راهنمای جامع و کامل در انتخاب شلوار کتان مردانه {جذاب}+لینک1 min read

شلوار کتان

3.5/5 - (11 امتیاز)

روح کمد یک مرد، شلوار کتان است. شلوار کتان مردانه کلاسیک چند منظوره و راحت و شیک است. شلوار جین در چهار فصل سال مورد استقبال و استفاده آقایان و بانوان قرار می‌گیرد، اما در فصل تابستان شلوار کتان مردانه نسبت به سایر مدل‌ها پر فروش‌تر است. چون جنس کتان لطیف و خنک است و در گرمای تابستان احساس خوشایند و خنک القا میکند.

اگر به استایل کژوال (غیررسمی) علاقه دارید به گروه لباس‌های اسپرت مراجعه کنید و اگر به استایل فرمال (رسمی) علاقه دارید به گروه لباس‌های مجلسی مراجعه کنید.

راهنمای خرید شلوار کتان مردانه ارزان

اگر شلوار مردانه دوخت مناسبی نداشته باشد، ممکن است هرگز نتوانید آن را بپوشید. شلوار مردانه‌ای که خیلی تنگ یا خیلی گشاد باشد، ظاهر استایل شما را خراب می‌کند.

۱- فاق شلوار کتان مردانه

بسیاری از آقایان می‌دانند که پیش از خرید این محصول، باید آن را به تن کنند تا میزان تنگ یا گشاد بودن و همچنین فاق شلوار را بررسی کنند. اما بسیاری از آقایان پیش از خرید، به فاق شلوار خود توجهی نمی‌کنند. در نتیجه ممکن است فاق شلوار کوتاه باشد و هنگام راه رفتن یا نشستن احساس راحتی نداشته باشند. اگر فاق شلوار مناسب باشد، ظاهر آقایان را جذاب‌تر می‌کند و هنگام نشستن معذب نمی‌شوند. منظور از فاق شلوار مناسب، فاق بلند نیست، بلکه شلوار را باید متناسب با اندازه کمر و بالا تنه خود بخرید.

۲- جنس شلوار کتان مردانه

به آب و هوای محل زندگی خود توجه کنید تا جنس مناسبی برای شلوارتان انتخاب کنید. این محصول مناسب فصل تابستان، باید جنس نازک و لطیفی داشته باشد تا جریان هوا از پارچه عبور کند. نازک بودن پارچه به معنای بدن نما یا جنس نامرغوب نیست که سریع پاره شود. کیفیت پارچه شلوار به میزان ضخامت آن بستگی ندارد و یک شلوار نازک می‌تواند مانند یک پارچه ضخیم عمر طولانی داشته باشد و دچار پارگی نشود.

۳- شستشوی شلوار کتان مردانه

اگر جنس شلوار کتان مردانه نامرغوب باشد، تنها با یک بار شستشو، ظاهری کهنه پیدا می‌کند. بهترین شلوار کتان مردانه باکیفیتی بخرید تا عمر طولانی داشته باشد. قبل از شستشوی این محصول، برچسب راهنمای لباس را مطالعه کنید. اگر لکه‌ای روی این محصول ایجاد شد، ابتدا لکه را از بین ببرید، سپس آن را بشویید. یکی دیگر از روش‌های نگهداری این محصول این است که از حرارت مستقیم دور باشد. شلوار کتان مردانه را زیر نور مستقیم آفتاب یا با اتو خشک نکنید. بهتر است شلوار کتان مردانه مشکی را روی یک حوله تمیز قرار دهید تا شلوار به آهستگی خشک شود.

شلوار کتان

مشاهده و خرید محصول 

رنگ شلوار کتان مردانه

بعضی از رنگ‌های انواع شلوار کتان مردانه هم جذابند و هم بسیار کاربردی و می‌توان آنها را با هر رنگ لباس دیگری ترکیب کرد.

۱- رنگ بژ

بین مردان شلوار کتان بژ پرطرفدارترین شلوار است.

زیرا می‌توانند آن را در هر موقعیتی استفاده کنند و به راحتی با پیراهن مردانه و یا تی شرت و یا پولوشرت ست می‌شود. این محصول رنگ بژ برای بهار و تابستان بسیار مناسب است. شلوار کتان مردانه اسپرت بژ با پیراهن آکسفورد و کفش کتانی می‌تواند یک استایل زیبا برای روزهای بهاری باشد.

نوشته پیشنهادی :   راهنمای جامع و کامل در انتخاب شلوار کتان مردانه {جذاب}+لینک
”]

۲- رنگ سرمه‌ای

برای شلوار کتان یکی از رنگ های شیک، رنگ سرمه‌ای است.این رنگ برای زمستان و تابستان می‌تواند مناسب باشد. برای تابستان می‌توانید از یک پولوشرت با رنگ های روشن و شلوار کتان سرمه ای استفاده کنید و برای زمستان می‌توانید از یک پیراهن مردانه، پلیور یقه هفت و شلوار کتان سرمه ای استفاده کنید. برای استایل نیمه رسمی می‌توانید از یک پیراهن مردانه آکسفورد آبی روشن با شلوار کتان مردانه کلاسیک سرمه ای استفاده کنید.

۳- رنگ سبز

رنگ سبز زیتونی، سبز ارتشی و … برای شلوار کتان مردانه اسپرت بسیار زیبا هستند. استفاده از تی شرت یا پیراهن مردانه سفید یا خاکی با این رنگ ها مناسب هستند. برای کفش می‌توانید از نیم بوت های تیره مثلا مشکی یا قهوه ای سوخته استفاده کنید.

۴- رنگ طوسی

طوسی رنگی است که برای هر رنگ پوست و استایلی مناسب است. رنگ طوسی یک رنگ ساده برای ترکیب با سایر رنگ‌هاست. برای ترکیب کردن با ساده ترین رنگ ها مثل سفید یا سیاه و در کل رنگ های خنثی مناسب است. همچنین استفاده از رنگ صورتی ملایم یا آبی ملایم با رنگ طوسی ترکیب خوبی می‌شود.

نوشته پیشنهادی :   شیک ترین و زیبا ترین کت و شلوار زنانه مجلسی

۵- رنگ سیاه

رنگ سیاه مثل طوسی و خاکستری، به راحتی با سایر رنگ ها ست می شود و محدودیتی ندارد. با استفاده از شلوار کتان مردانه مشکی و یک پیراهن آکسفورد شیک و کفش های رسمی می‌توانید یک استایل رسمی داشته باشید و با آن به مهمانی بروید. با استفاده از شلوار کتان سیاه و یک تیشرت یا پولوشرت رنگ روشن و کفش کتونی می‌توانید استایل کژوال داشته باشید و از آن لذت ببرید.

ست شلوار کتان با کفش مردانه

ست کردن لباس‌ها و خوشتیپ بودن یک هنر است. یادگیری این هنر ساده است و می‌توانید با تجربه یا مطالعه مجله‌های مد آن را بیاموزید.

 

۱- با کفش مجلسی مردانه

بیشتر آقایان به استایل رسمی علاقه دارند و کت و شلوار مردانه و کفش مجلسی را به دیگر لباس‌های مردانه ترجیح می‌دهند. استفاده از شلوار کتان و کفش مجلسی مردانه انتخاب کلاسیک، چشمگیر و جذابی خواهد بود. کفش مجلسی و شلوار کتان را می‌توانید همراه با یک کت و شلوار یا یک کت تک استفاده کنید. اگر می‌خواهید به یک مراسم یا قرار غیررسمی بروید و استایل رسمی را به کژوال ترجیح می‌دهید، شلوار کتان و کفش مجلسی مردانه را بدون کت و با یک پیراهن مردانه کلاسیک ست کنید. این استایل مردانه، جذاب و چشمگیر است.

۲-  با کفش مردانه اسپرت

بعضی از آقایان جوان، تنها به استایل کژوال یا غیررسمی علاقه دارند. شلوار کتان اسلش مردانه، یک انتخاب مناسب برای روزهای گرم تابستان است. در فصل تابستان خرید شلوار اسلش مردانه یا گت، بیشتر از سایر مدل‌های شلوار مردانه است.

نوشته پیشنهادی :   راهنمای جامع و کامل در انتخاب شلوار کتان مردانه {جذاب}+لینک
”]

۳-  با کفش کالج مردانه

به استایلی که لباس‌های رسمی یا مجلسی با لباس‌های اسپرت ترکیب می‌شود استایل اسمارت کژوال می‌گویند. آقایانی که به استایل کژوال یا رسمی علاقه ندارند، در مراسم و قرار‌های خود می‌توانند از استایل اسمارت کژوال استفاده کنند. کفش کالج مردانه مناسب افرادی است که می‌خواهند با یک جفت کفش، استایل کژوال، اسمارت کژوال یا نیمه رسمی داشته باشند و چشمگیرتر شوند.

۴- با صندل مردانه

در فصل تابستان صندل تخت مردانه یکی از کفش‌های پر فروش است. کفش صندل تابستانه در میان آقایان بسیار محبوب است. صندل چرم مردانه محبوبیت بیشتری نسبت به سایر جنس و مدل‌های صندل دارد. برخی از صندل‌های تخت مردانه با چسب و برخی دیگر با زیپ باز و بسته می‌شوند. شلوار کتان مردانه به همراه صندل انتخاب مناسبی و کنار هم استایل مردانه را چند برابر می‌کند.

شلوار کتان مردانه چیست؟

شلوار کتان سبکی سبک و نرم از شلوارهایی است که از الیاف گیاه کتان ساخته شده است. شلوار کتان که یکی از اصلی‌ترین مدهای تابستانی است، به دلیل تعداد نخ‌های کم، تنفس‌پذیر و نازک است. آنها در رنگ‌ها، طرح‌ها و برش‌های مختلف، از شلوارهای کتانی تا شلوارهای گشاد وجود دارند. قد و دور کمر نیز با شلوار کتان متفاوت است. شلوارهای کتانی با کمر کم اغلب دارای بند کشی و ساق صاف هستند، در حالی که شلوارهای بلندتر ممکن است دارای کمر کیسه ای کاغذی باشند. مانند پیراهن‌های کتان و لباس‌های کتان، الیاف کتان در شلوارهای کتان با هر شستشو نرم‌تر می‌شوند.

چه فصولی برای شلوار کتان مناسب است؟

شلوار کتان به دلیل وزش و سبک بودن پارچه، گزینه خوبی برای هوای گرم است. تعداد نخ کم آنها آنها را به گزینه ای عالی برای لباس تابستانی تبدیل می کند، اما می توانید در روزهای گرم بهار و پاییز نیز شلوار کتان راسته مردانه بپوشید.

شلوار کتان

نحوه مدل دادن به شلوار کتان: ۵ ایده برای لباس پوشیدن شلوار کتان

با این ایده های لباس، راه هایی را برای پوشیدن شلوارهای کتان و ترکیبی کتانی خود کشف کنید:

 استایل تابستانی خود را با شلوار ساحلی کتان بالا ببرید . به عنوان یک لباس سبک و جاذب، شلوارهای کتان پوشش‌های عالی برای ساحل یا استخر ایجاد می‌کنند. یک دور کمر آسان و بند کشی انتخاب کنید و شلواری را به رنگ پاستلی روشن انتخاب کنید. لباس مایو خود را با یک تاپ بدون آستین ست کنید و لباس را با دمپایی یا دمپایی به پایان برسانید.

با یک تی شرت سفید به ظاهر کلاسیک بروید . برای داشتن ظاهری غیررسمی در طول روز، شلوار کتان خود را با یک تی شرت سفید ست کنید. با پوشیدن یک شلوار کتان مشکی با تاپ سفید خود یک ظاهر سیاه و سفید را امتحان کنید، یا یک ظاهر تک رنگ را انتخاب کنید و شلوار کتان سفید و کفش ورزشی سفید را انتخاب کنید .

در ماه های سردتر لایه لایه کنید. برای روزهای خنک‌تر در بهار و پاییز، شلوار کتان را با ژاکت‌های جین یقه V بپوشید. این ترکیب به شما کمک می‌کند در زیر نور خورشید خنک بمانید و زمانی که نسیم ملایمی می‌وزد دنج باشید.

یک تاپ مناسب را با شلوار کتان گشاد ست کنید. سبک روان و گشاد شلوار کتانی خود را با یک تاپ مناسب مانند تاپ یا تاپ تاپ تضاد کنید تا ظاهری مد روز و غیر رسمی داشته باشید.

یک لباس کار غیر رسمی را امتحان کنید . یک جفت شلوار کتان مشکی صیقلی می‌تواند به عنوان یک شلوار برای یک لباس غیر رسمی تجاری کار کند. یک بلوز کلاسیک دکمه دار سفید را با شلوار کتان خود بپوشید و ظاهر را با کت و شلوار کتانی کامل کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *