تاریخ امروز:۳۱/۰۲/۱۴۰۱

2 min readفوق العاده ترین شلوار راحتی مردانه

شلوار راحتی مردانه
3.3/5 - (3 امتیاز)

لباس راحتی لازمه زندگی است. هیچ کس نمی تواند با لباس های شیک و اتوکشیده به ورزش برود، کنار ساحل قدم بزند، بخوابد و یا در میهمانی های غیر رسمی و خودمانی حاضر شود. البته منظور از لباس راحتی یک تیپ شلخته و ناهمگون نیست. شما با در نظر گرفتن شرایط و انتخاب لباس راحتی مناسب، می توانید به اندازه پوشیدن یک ست رسمی، زیبا و شیک به نظر برسید. شلوار راحتی یکی از اجزای مهم لباس های راحتی مردانه است. برای انتخاب شلوار راحتی مناسب نیاز است موارد زیر را در نظر بگیرید.

کاربرد:

شلوار راحتی قرار است چه کاربردی برای شما داشته باشد؟ خواب؟ ورزش؟ و یا قدم زدن کنار ساحل؟  مطمئنن نمی توانید با شلوار خواب به دورهمی غیررسمی بروید و یا با لباس ورزشی، خواب راحتی داشته باشید.

"<yoastmark

جنس:

انتخاب جنس مناسب در خرید شلوار راحتی بسیار مهم است. اگر قصد خرید شلوار راحتی برای زمان خواب را دارید، بهتر است جنس پارچه آن نخی، خنک و لطیف باشد تا تعرق کمتری داشته باشید و با پوشیدن آن احساس راحتی کنید. برای ورزش کردن بهتر است شلوارهای کشی را انتخاب کنید که اجازه انجام انواع حرکات ورزشی را به شما می دهند

"<yoastmark

محل تردد:

مهم است که قبل از خرید شلوار راحتی، موقعیت و محل تردد خود را مشخص کنید. برای قدم زدن در کنار ساحل، نیاز به شلوار راحتی رسمی تری دارید و برای خوابیدن نیاز به شلوار راحتی گشادتر.

اندازه:

قبل از خرید سایز خود را مشخص کنید. اگر انتظارتان تنها راحتی شلوار است، شلوارهایی با قواره بزرگتر را انتخاب کنید. اگر در کنار راحتی، دوست دارید خوش تیپ به نظر برسید، شلوارهای اسلش انتخاب مناسب تری است.

قیمت:

منظور گرانی و ارزانی شلوار نیست. شاید یک شلوار راحتی صد هزار تومانی با توجه به جنس و ماندگاری، به قیمت تر از یک شلوار راحتی ۳۰ هزار تومانی باشد. مهم این است چه انتظاری از خرید خود دارید و چه بودجه ای را در نظر گرفته اید؟

شلوار راحتی مردانه از انواع پوشاک ضروری است.مسلما همه آقایان در منزل از شلوار راحتی استفاده می کنند.برای اینکه بدانیم چگونه این نوع شلوار را خریداری کنیم؛و در منزل چگونه مرتب و شیک باشیم،مطالعه مطلب زیر را پیشنهاد می کنیم.

در مورد شلوار راحتی مردانه یا لباس راحتی برای خانم ها بسیار صحبت می شود.اما این مساله در مورد آقایان صورت نمیگیرد.یعنی کمتر شنیده یا خوانده ایم که آقایان در منزل چگونه لباس بپوشند و چی بپوشند.در مطلب زیر به این بحث پرداخته ایم

"<yoastmark

شلوار راحتی مردانه

شلوار راحتی مردانه در کمد لباس همه آقایان باید وجود داشته باشد.هیچ فردی انتظار ندارد که آقایان در محیط های غیر رسمی مانند منزل یا دورهمی های دوستانه از لباس رسمی استفاده کنند.بنابر این خرید این نوع لباس از ملزومات است.از طرفی پوشیدن لباس های کهنه و نامرتب جلوه خوبی ندارد.در نهایت پیشنهاد می شود که از شلوار راحتی مردانه به تنهایی یا همراه با بلوز یا تی شرت ست آن استفاده شود.تنوع شلوار برای آقایان هم از نظر رنگ و هم طرح بسیار زیاد است.هر فردی با توجه به سلیقه خود (یا همسر خود!)و متناسب با فرم بدن خویش می تواند دست به انتخاب بزند

ست کردن شلوار راحتی

معمولا شلوار نخی یا گرمگن برای راحتی در منزل انتخاب خوبی است.این نوع شلوار با یک تی شرت یقه گرد یا یقه هفت ترکیب خوبی می سازد.برای ست کردن علاوه بر طرح،هماهنگ کردن رنگ لباس هم مورد توجه قرار گیرد. باید بدانید پوستتان چه رنگی است تا رنگ هایی متناسب با آن برای لباس خود انتخاب کنید.

علاوه بر این برخی از شلوارراحتی مردانه  همراه با ست بلوز یا تی شرت به صورت یک جا استفاده می کنند؛ که معمولا طرح  و رنگ این مجموعه لباس ها زیبا و شیک است.شما به راحتی می توانید از برندهای مختلف این نوع لباس ها را تهیه کنید و در منزل نیز شیک بپوشید.

لازم است به ذکر یک نکته توجه کنید که در فضای بیرون محدودیت هایی وجود دارد که شاید نتوانید هر آنچه دوست دارید بر تن کنید.از آنجایی که فضای منزل حریم خصوصی شما است بهتر است هر طرح یا رنگی که برایتان جذاب است را مورد استفاده قرار دهید.برای نمونه معمولا آقایان در بیرون از رنگهای تند و شاد کمتر استفاده می کنند.شما می توانید به راحتی در منزل شلوار راحتی مردانه خود را از بین رنگهای شاد و جذاب انتخاب کنید.هم احساس رضایت بیشتری از خود خواهید داشت و هم روحیه تان بهتر می شود.حداقل تلاش کنید این بار برای خرید شلوار راحتی مردانه جسارت به خرج دهید.برای ست کردن لباس در منزل توجه داشته باشید که اگر شلوار طرح دار است بلوز ساده باشد یا برعکس

انتخاب جنس شلوار راحتی

از آنجایی که قرار است از شلوار راحتی برای مدت طولانی استفاده کنید،جنس نخی گزینه خوبی است.معمولا پیژامه ها به عنوان یک نوع شلوار راحتی از جنس نخی هستند.یک انتخاب دیگر جنس الیاف طبیعی است؛که معمولا حساسیت ایجاد نمی کند و با هر نوع پوستی سازگار است.

برخی شلوار راحتی مردانه راه راه را ترجیج می دهند.این نوع شلوارها معمولا ترکیبی از نخ و پلاستیک دارند.می توانید آنها را با یک بلوز ساده ترکیب کنید.

برخی آقایان دوست دارند در منزل از شلوار راحتی به صورت شلوارک استفاده کنند اما احساس می کنند چون جوان نیستند نباید دست به این کار بزنند.مساله این است که می توانید از شلوارک هایی با قد زیر زانو استفاده کنید تا هم احساس راحتی در منزل داشته باشید و هم خجالت نکشید!

نمونه شلوار های راحتی مردانه را می توانید در زیر مشاهده کنید:

"<yoastmark
"<yoastmark
"<yoastmark
"<yoastmark
"<yoastmark
"<yoastmark

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.