تاریخ امروز:۱۹/۰۳/۱۴۰۲

شال گردن مردانه – معیار های مهم و طلایی در خرید شال گردن1 min read

شال گردن

5/5 - (1 امتیاز)

چرا باید یک شال گردن مردانه در کمد لباس‌مان داشته باشیم؟

هیچ اکسسوری همانند شال گردن مردانه مجلسی دوست نکویی برای آقایان در روزهای سرد زمستانی نیست. شال گردن می‌تواند علاوه بر گردن، در سرمای شدید، گوش و پیشانی شما را هم از باد و بوران حفظ کند؛ ولی امیدوارم در انتخاب کردن شال گردن کمی دقت کنید.

چگونه یک شال گردن مردانه خوب برگزیدن کنم؟

قبل از هرچیز به جنس الیاف شال گردن پروا داشته باشید. البته این انتخاب به درجه هوا و در ضمن محلی که قصد استفاده از آن را خواهید داشت بستگی دارد. و بر این اساس شال گردن مردانه با قلاب به دو دسته ستبر و نازک بخش بندی خواهند شد.  معمولا شال گردن های ستبر که از جنس پشم هستند. برای فصل زمستان و آن هایی که از جنس ابریشم و پارچه کشمیری هستند. برای فصل پاییز باره بهره‌گیری پیمان می گیرند که البته کمی گرانقیمت تر خواهند بود.

آیتم دوم در گزینش شال گردن مناسب، رنگ آن است. اگر منظور استفاده از شال گردن در محیط های رسمی مشابه سرکار را دارید توصیه کارشناسان چی بپوشم به شما به کارگیری رنگ های طایفه و بدون طرح است ولی اگر منظور به کارگیری شال گردن در فضا های عمومی را دارید امکان به کارگیری رنگ های روشن و طرح های متنوع می تواند انتخابی مناسب برایتان باشد.

مرحله سوم در انتخاب یک شال گردن مردانه اسپرت روش استفاده از آن است. اگر از شال گردن در محیط‌ های رسمی کاربرد می کنید بس است آن را دور گردن  و در ذیل کت و یا اورکت خویش بدون گره قرار دهید اما اگر می خواهید از این اکسسوری به عنوان یک استایل برای جلب پروا سایرین بهره‌گیری کنید گره های گوناگون را در دستور کار خویش پیمان دهید. همچنین به یاد داشته باشید که شال گردن های کوتاه برای گره زدن مناسب نیستند و ظاهرتان را خنده دار می کنند در چهره بیچارگی به گره حتما از شال گردن های بلند استفاده کنید.

نوشته پیشنهادی :   معیار های اصلی انتخاب کفش کوهنوردی زنانه

با هر مدل شال گردن مردانه چی بپوشیم ؟

شال گردن مردانه FFinisterre

چه کسی گفته است که داشتن یک آلباتروس می‌تواند به دور گردن شما بد باشد؟ چه بسا آلباتروس را نشناسید ولی بدانید که پرنده‌ای از قطب جنوب و نقش بسته روی شال برآمده از همکاری دو برند Christopher Raeburn و Finisterre است. جنس شال ۱۰۰ درصد از پشم مرینو بوده و ترکیب رنگی که تماشا می‌کنید به گزینش ما بوده است اما شما می‌توانید از ترکیب رنگی دیگری به صورت خاکستری، با آلباتروس‌های سیاه رنگ انتخاب کنید. برای ترکیب کردن شال با پوشاک سعی کنید از دو رنگ بودن آن کاربرد کنید. وانگهی اگر علاقه زیادی به رنگ‌های روشن دارید، به سمت رنگ‌های متضاد با نارنجی بروید. با گزینش این شال، زمستان پر سؤالی خواهید داشت و می‌بایست به همه در مورد محل خریدن شالتان پذیرش دهید.

شال گردن مردانه پشمی

شال گردن Rewool احد از محیط زیست دوست‌ترین اکسسوری های حال حاضر در فهرست ما است. برای ساختن این شال گردن از پشم حیوانی کاربرد نشده و به جای آن از تولید شده پسمان ها باقی باقیمانده از کارخانه‌های فرآوری کت و شلوار ایتالیایی بهره گرفته شده است. جنس پارچه ترکیبی از ۷۰ درصد پشم بازیافتی به به اتفاق ۲۵ درصد پلی آمید و ۵ درصد نخ متفرقه است. علاوه بر این شال گردن را می‌توان یگانه از بهترین‌های فهرست هم به حساب آورد.

شال گردن ورزشی از برند ellesse

شال گردن‌های ورزشی بخش بزرگی از شال گردن‌های بازار را شامل می‌شوند و از آنجایی که نمی‌توانیم استفاده از آن‌ها را در لباس‌های مردانه اندک به ورزشگاه کنیم، تصمیم گرفتیم یک مثال از بهترین شال گردن‌های ورزشی را به عنوان الگو به شما معرفی کنیم.

نوشته پیشنهادی :   ساعت رولکس مردانه-معرفی [جذاب ترین] ساعت های رولکس

برند ellesse یک برند ایتالیایی است. مدل شال به وضوح روی آن حکاکی شده است که شما در گزینش شال با تم ورزشی می‌توانید به جای آن اسم تیم منتخب و دوست داشتنی خودتان را جایگزین کنید.

رنگ پارچه زمستانی و ویس گزینش شده تا گرمای اقلیت به خارج بدهد و صاحب آن را گرم‌تر نگه دارد. ویژگی عمده شال گردن‌های ورزشی قد بلند آن‌ها است، بعد باید مراقب ادام ه آن‌ها باشید که روی زمین کشیده نشوند. در انتخاب شال گردن بلند کمی پروا کنید. چرا که پیچیدن آن بعید گردن بیچارگی به مهارت و وقت کافی دارد.

شال گردن مردانه طرح‌دار

برند “Canada Goose” با وجود عنوان کانادایی این شال را در ایتالیا دوخته و آماده کرده است. در بافت پارچه آن از ۸۰ درصد پشم و ۲۰ درصد نایلون بهره‌گیری شده و رنگ آن استتاری است. طول شال ۱۸۲ سانتی‌متر و عرض آن ۵۲ سانتی‌متر است. با وجود این عرض و طول، می‌توانید همه نقاط چهره را از شر سرما حفظ کنید. حتی اگر سرما شدیدتر شد، این شال قابلیت دارد تا دو دور هم روی گردن شما پیچ بخورد. جنس پارچه کاملاً نرم و لطیف است. از این جهت می‌توانید شال گردن مردانه مجلسی ابریشمی را با ترکیب رنگی ارتشی دیگری ست کنید. بها این شال به نسبت سایر شال‌هایی که در فهرست ما حضور دارند کمی گران‌تر است.

شال گردن مردانه از برند H&M

هیچ رنگی بالاتر از سیاهی نیست و H&M این را به نکویی می‌داند. اگر روز برفی و مه‌آلودی در قبل دارید، این شال گردن H&M می‌تواند شما را از چند متر دورتر به کل شناسایی کند. بافت پارچه این شال پشمی است. به همین انگیزه نباید نگران سوز و سرمای خارج باشید. آنچه که همش H&M را از دیگر برندها متمایز کرده است، دقت در دوزندگی و بافت قطعات جامه است. این خاصیت در شال آن‌ها نیز نمایش داد پیدا کرده است.

نوشته پیشنهادی :   انگشتر مردانه زیبا-راهنمای جامع خرید [جذاب ترین] + لینک خرید

بهترین ترکیب رنگی که برای شال گردن مشکی H&M می‌توانیم به شما رهنمود دهیم، رنگ خاکستری در بلوز و کاپشن سرمه‌ای رنگ است. مونوکروم بودن این شال گردن دست شما را برای انتخاب‌های سایر باز گذاشته است بعد خودتان را محدود نکنید.

شال گردن John Lewis

در اینجا یک الترناتیو خوب برای کسانی که عاشق شال گردن کشمیری هستند و همنشین دارند پالت رنگی داشته باشند، هستی دارد. شال گردن جان لوئیس از جنس پشم است. این شال گردن در دو ترکیب رنگی، قهوه‌ای، کرمی و سرمه‌ای، خاکستری، سیاه، آبی وجود دارد. دوخت آن مثل برند ایتالیایی است. لطافت پشم آن همانند H&M بوده و می‌تواند گزینه نکویی برای طرفداران رنگی رنگی باشد.

اگر کت سبز نخودی دارید، با این شال ترکیب کنید. اگر کت سرمه‌ای دارید، ترکیب رنگی دیگر آن را بردارید و به دور گردن خویش بپیچید. مطمئن باشید که این مار خوش‌خط و خال کل را افسون شما خواهد کرد.

شال گردن مردانه از برند تد بیکر

برند Ted Baker انگلیسی است و در دوخت شال گردن از ۱۰۰ درصد آکریلیک استفاده کرده است که نرمی و لطافت خاصی به آن می‌دهد. اگر اخ دارید دور گردن خویش گرمای لطیف دریافتن کنید یا به دیگر پارچه‌ها حساسیت دارید، این شال گردن گزینه نکویی است. ترکیب رنگی سرمه‌ای و آبی صریح احد از آن‌ها و دیگری قرمز جگری و خاکستری صریح است.

روی هر دو طرف از شال گردن، الگوهای الماسی هستی دارد که رنگ جدا پشت شال‌ گردن در آن کار شده است. برای اخ داران الگو در لباس، این شال گردن گزینه نکوداشتن است که علاوه بر حفظ آن‌ها از برودت می‌تواند به ارتقا کیفیت استایل نیز کمک کند.

شال گردن مردانه چهارخانه

گاهی اوقات، تنها چیزی که برای تکمیل استایل کلاسیک به آن احتیاج دارید، یک شال گردن مردانه جدید با قیمت پسندیده است. برند Linea Blackwatch این سخت را برای شما حل و شال گردنی ارزان قیمت با الگوهای کلاسیک از جنس کاملاً آکریلیک ساخته و روانه بازار کرده است. اگر فصل سرد در قبل دارید، بهتر است این شال گردن را برگزیدن نکنید چرا که ضخامت آن برای فصل سرد سنه پسندیده نیست.

در ادامه بهترین مدل شال گردن مردانه آورده شده است.

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *