تاریخ امروز:۰۳/۰۲/۱۴۰۰

چگونه شال و روسری مناسب خود را پیدا کنیم ؟

شال و روسری17

مقدمه:

اگر شما بهترین لباس ها را هم که برتن بکنید باید توجه داشته باشید که اینها برای شیک پوشی شما کفایت نمیکند.

آنچه که این زیبایی را تکمیل می‌کنند وجود یک شال یا روسری است. باید توجه کنید که  این پوشش ابزار بسیار قدرتمند است که باعث افزایش زیبایی شما می شود.

در هنگام خرید این محصول باید توجه کنید که شال و روسری خود را بر اساس صورت خود انتخاب کنید.

پیشنهاد می کنیم ویدیو چند روش بستن روسری را تماشا کنید.

چند روش بستن روسری :

 

خانم ها با صورت های مستطیلی چه شال و روسری؟؟

خانم هایی که صورت های دراز دارند باید در خرید شال و روسری ، اولین معیار آنها این باید باشد که طول صورت آنها را کوتاه تر نمایش دهد. با انجام این کار لبه های تیز صورت آنها نیز گرد نشان داده می شود.

"<yoastmark

خانم ها با صورت های بیضی شکل چه شال و روسری؟؟

 این خانم ها توجه کنند که هر نوع شال و روسری که بخواهند می‌توانند استفاده را کنند.

زیرا هرگونه شال و روسری با آن ها می آید اما اگر این دسته از خانم ها فکر میکنند صورتشان کشیده است این خانم ها هم می توانند از هر بند استفاده کنند.

 چانه مثلثی ها

 خانم هایی که چانه های مثلثی و به اصطلاح چانه های تیز دارند باید توجه داشته باشند که شال و روسری را به گونه ای استفاده کنند که گوشه های پیشانی آن ها کاملا پوشانده شود.

زیرا این خانم معمولا پیشانی های بیضی دارند.

مربعی

 بعضی از خانم ها صورت های مربعی دارند. این خانم ها باید سعی کنند شال هایی را استفاده کنند که صورت شان را گرد نشان دهد.این خانم ها توجه کنند که به جد از به سر کردن شال هایی که از پشت بسته هستند یا طرح های چارگوش دارند به شدت خودداری کنند.

صورت های گرد

 اگر پیشانی شما عریض است باید از شالی استفاده کنید که عریض بودن پیشانی شما را بپوشاند.شما این کار را با شال های رنگ تیره با یکسری هد بند های رنگ روشن استفاده کنند.

"<yoastmark

انواع رنگ های شال و روسری

  مطمئن باشید اگر نکات مربوط به انتخاب شال و روسری بر اساس فرم صورت و همچنین انتخاب شال و روسری بر اساس رنگ ها را رعایت کنید قطعا میتوانید یک سال جذاب و زیبا را انتخاب کرده و همواره جذاب و شاداب به نظر بیایید.

رنگ طلایی مشکی

 یک رنگ بسیار شیک و جذاب است که به همه خانم ها توصیه میکنم که از این نوع روسری ها استفاده کنند.این نوع شال و روسری بسیار عامه پسند هستند.اگر شما در کنار این شال یک مانتوی خیلی به تن کنید استایل شما تکمیل تکمیل می شود.و اگر تمایل دارید که مانتویی به زنگ مشکی به تن کنید توجه کنید که بهتر است از کیف و کفش استفاده کنید که رنگ شتری دارد.

شال و روسری پوست پیازی

 این روسری یک روسری خوش رنگی است که بسیار جلوه ی زیبایی دارد و عامه پسند هم می باشد.براق بودن این روسری بسیار مناسب مجالس رسمی است.

توصیه میشود از مانتوی مشکی در کنار به سر کردن این روسری استفاده کنید.

آبی نفتی

 این نوع روسری بسیار جذاب و فوق العاده است اگر در کنار یک مانتوی کرم وشلوار جین سرمه ای رنگ استفاده شود. و در کنار به سر کردن این روسری حتما از کیف و کفش با رنگ حاشیه دور این روسری استفاده کنید که استایل شما بسیار شیک می کند.

"<yoastmark

روز های سرد سال:

یکی از بهترین راه حل ها برای روزهای سرد زمستان استفاده از شال هاست آنها به خاطر زیبایی منحصر به فردی که دارند هم چهره شما را جذاب تر و زیبا تر می کند و هم در مقابل سرمای زمستان شما گرمی می بخشند.

یکی از مهمترین سرپوش هایی که در کشور عزیزمان ایران هم مورد استفاده قرار میگیرد سرپوش های ترکمنی است که بسیار در فصل زمستان پرطرفدار است و مورد استفاده قرار میگیرد.

با بدانید که این سرپوش ها در طرح و رنگ های متنوع وجود دارد و بسیار زیبا و جذاب هستند.پس اگر همواره به دنبال یک سرپوش زیبا و جذاب برای خود هستید که هم زیبایی ه خیره کننده ای داشته باشد و هم در فصول سرد سال از سرما محفوظ باشید روپوش های ترکمنی را هرگز فراموش نکنید.و حتما در اسرع وقت یک روسری زیبا و شیک ترکمنی تهیه کنید.

جنس شال ها هم اهمیت دارد که در ادامه در مورد آنها هم صحبت خواهیم کرد.

این محصول در جنس های مختلف نخی، حریر،ساتن، و ابریشم وجود دارد که در مورد هر کدام صحبت خواهیم کرد.

شال نخی

شال های نخی از پارچه ای پنبه ای درست می شوند. و مزیت های فراوانی دارند از جمله اینکه به سادگی قابل شست و شو هستند و همچنین به راحتی اتو می شوند .همانطور که می دانید در فصول گرم سال میتوانید از این نوع شال ها استفاده کنید.

شال های نخی مزیت ها فراوان و چند عیب هم دارند که خدمت شما عرض خواهیم کرد.از شال های نخی میتوان در مجالس مهمانی ها و حتی استفاده های روزانه میتوان کرد.

این نوع شال ها حساسیت زا نیستند یعنی موجب آسیب به پوست نمی شوند. توجه کنید که هر چه مقدار پنبه به کار رفته در این شال ها بیشتر چروک شدن آن ها بیشتر است.

"<yoastmark

شال حریر ساتن

دیگر نوع شال ها، شال حریر است. ویژگی منحصر به فرد این شال ها این است که کاملا ساده و خنک  هستند.البته باید توجه داشته باشید که برای خرید این نوع شال ها پولی بیشتری برای مصرف کنید. و یک ویژگی دیگری که این نوع شال ها دارد این است که به راحتی از روی سر شما سر می خورد.

شال های ساتن هم نوع دیگری از شال هاست که بسیار جذاب هستند.خیلی از خانم ها تمایل دارند که از این شال ها استفاده کنند.اگر قصد حضور در مجالس و میهمانی ها را دارید می توانید این نوع شال را استفاده کنید.

شال ابریشمی

 یکی از لطیف ترین و شیک ترین شال هاست. که در چهار فصل سال می تواند استفاده شود. این نوع شال ویژگی ها منحصر به فردی دارد از جمله اینکه نسبت به دیگر جنس های شال دیر تر چروکیده میشود.

دقت کنید این مدل شال بسیار گران است پس باید از این نوع شال ها در مراسمات بسیار مهم استفاده کنید.

"<yoastmark

اما شاید برای شما سوال باشد چطور شال و روسری نخی را بشوییم؟

اولین نکته ای باید در شستن شال و روسری نخی باید به آن توجه کنید این است که حتما آنها را با آب سر شست و شو دهید. و حداکثر نمایی که می توان برای شست و شوی این شال ها استفاده کرد دمای  ۳۰ درجه سانتیگراد است.

توجه کنید که پس از شست و شو این شال آن را در سایه قرار دهید تا خشک شود.قبل از اینکه آویزان کرد این شال ها را حتما آب آنها رو به طور کامل بگیرید تا چروک نشود.اگر قصد دارید این شال ها را با دست بشورید توجه داشته باشید که باید کامل با ملایمت این کار را انجام دهید.

پودر های دارای آنزیم برای شستن این شالها مناسب نیست.واگر تمایل به شستن این شال ها با ماشین لباسشویی دارید باید بدانید که درجه ماشین لباسشویی را بر روی نخ ملایم قرار دهید.

"<yoastmark

بهترین برند ها:

در اینجا معرفی بهترین برندهای شال و روسری ایرانی می پردازیم با ما همراه باشید شال و روسری یکی از مهمترین پوشش هایی که خانمها به آن اهمیت میدهند و بسیار هم برای آنها مهم است.

اولین برندی که می خواهیم برای شما و همه چیز را بکنیم برند بسیار پر افتخار آدور است. طرح های شال و روسری که توسط این برند طراحی می شود بسیار جذاب و خوش رنگ باشد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این برند این است که طرح هایی که طراحی می شود دارای ریشه های عمیق هنری است. زیرا به طراحان این برند عقیده دارند که شال و روسری که طراحی می شود باید چشم نوار باشد. ما توصیه میکنیم  اگر میخواهید هدیه ای به یک دوست بدهید حتما از شال و روسری های این برند استفاده کنید.این برند یک برند خاص است و همانطور که گفته شد قیمت و هزینه شال و روسری در اولویت های بعدی باید باشد برای شما.

برند بسیار مطرح ایرانی دیگر برند ستی ریس است.

"<yoastmark

برند ستی ریس:

صاحبان این برند عقیده دارند که هرگز از پتانسیل بالای قصه های ایرانی در عرصه مد و پوشاک به کشور ما استفاده نشده است.

اگر طرح‌های این برند را مورد ارزیابی قرار دهید متوجه خواهید شد که بسیار خاص هستند.برای خرید ک استفاده روسری های این برند میتوانید از طریق صفحه اینستاگرام آنها اقدام کنید.حتما دایرکت دهید و قیمت ها را جویا شوید.

برند دیگری که در مورد آن می خواهیم صحبت کنیم برند خلعت است. مهمترین مزیتی که این برند از آن بهره برده است این است که از اشعار ایرانی برای خاص کردن خودشان استفاده کرده اند.اگر شما به شعر و شاعران مطرح ایران زمین علاقه مند هستید میتوانید از برند هم استفاده کنید.

نمونه شال و روسری :

"<yoastmark
"<yoastmark
"<yoastmark
"<yoastmark
"<yoastmark
"<yoastmark
"<yoastmark
"<yoastmark
"<yoastmark
"<yoastmark
"<yoastmark
"<yoastmark
"<yoastmark
"<yoastmark
"<yoastmark
"<yoastmark

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.