تاریخ امروز:۰۴/۱۱/۱۴۰۰

راهنمای جامع انتخاب و خرید پیراهن مشکی مردانه

پیراهن مشکی مردانه
5/5 - (1 امتیاز)

پیراهن مشکی مردانه یکی از لباس های ضروری آقایان برای ماه محرم و عزاداری ها است. بعضی از آقایان رنگ های تره مانند پیراهن مشکی را ترجیح می دهند. زیرا دیرتر کثیف و چروک می شود و حتی کثیفی و چروک را نشان نمی دهد و مجلسی و شیک تر است.

"<yoastmark

پیراهن های مشکی بر اساس مدلها عبارتند از :

پیراهن های مشکی slim fit
پیراهن مشکی یقه دیپلمات
پیراهن مشکی یقه فراک
پیراهن مشکی با دکمه سر دست
پیراهن مشکی دکمه مخفی
پیراهن مشکی ساده
پیراهن مشکی یقه کلاسیک
پیراهن مشکی مچ دوبل
پیراهن مشکی پانلی
پیراهن مشکی آستین کوتاه یا آستین بلند
پیراهن مشکی دو جیب یا بدون جیب
پیراهن مشکی پاگن دار یا بدون پاگن
پیراهن مشکی راه راه و چهارخانه یا  گلدار

مزایا پیراهن مردانه مشکی :

  • پیراهن مشکی چرک‌تاب نیست و کثیفی و لکه های پیراهن را نشان نمی‌دهد.
    ۲. وقتی کهپیراهن مشکی چروک می شود، چروکش کم‌تر به چشم می‌آید.
    ۳. پیراهن مشکی مردانه با هر مدل  یا رنگ شلواری ست می شود.
"<yoastmark

انواع پیراهن مردانه محرم :


پیراهن مردانه محرم یک اصلاح در تعریف پیراهن مشکی مردانه است. زیرا رنگ مشکی در ایران به عنوان رنگ عزا بیشتر شناخته شده است و برای ایام عزاداری بیشترین استفاده را دارد. بنابراین پیراهن مشکی را پیراهن محرم یا عزا می نامند. این رنگ پیراهن مردانه طرح های مختلفی با زمینه مشکی در بازار دارد. اغلب پیراهن های مشکی رسمی ساده هستند. اما معمولا ممکن است مدل یقه و مچ سردست پیراهن های مشکی مردانه تفاوت هایی با یکدیگر داشته باشند.

دسته بندی های مختلفی را برای پیراهن های مشکی مردانه معرفی کردیم. که یکی از آنها پیراهن های مشکی رسمی بودند. پیراهن های مشکی رسمی  در مجالس هم کاربرد دارند. در بازار با عنوان پیراهن های جعبه ای مشکی شناخته می شوند.

"<yoastmark

چرا پیراهن مردانه مشکی؟


بیشتر آقایانی که پیراهن مشکی را به رنگ‌های دیگر پیراهن رسمی ترجیح می‌دهند، بر انتخاب خود مصمم هستند و کم‌ تر به سراغ پیراهن رسمی سفید یا رنگی می‌روند.
پیراهن مشکی مزایا زیادی دارد. این پیراهن چرک‌ تاب نیست و کثیفی و لکه ها را نشان نمی‌دهد و در صورتی که چروک شود، چروکش کم‌تر به چشم می‌آید. اگر طرفدار پیراهن مشکی مجلسی هستید می‌توانید آن را با شلوار جین سرمه‌ای یا آبی و شلوار پارچه‌ای یا شلوار کتان مردانه خاکی، شتری یا قهوه‌ای ست کنید.

یک تحقیقی روی رنگ پیراهن‌ و تاثیر ناخودآگاه آن روی ذهن مردم انجام داده شد. طبق آمار، افرادی که آقایان را در پیراهن رسمی مشکی دیدند، ناخودآگاه و بدون شناخت قبلی، احساس اسرارآمیز، جدی بودن و حتی ثروتمند بودن نسبت به این آقایان داشتند.
پس با خیال راحت در مراسم عروسی، مهمانی‌های رسمی، مهمانی‌های غیر رسمی و حتی در محل کار از پوشیدن پیراهن مردانه مشکی نترسید.

پیراهن مشکی نخی :


راحت و سبک است و قابلیت نفس کشیدن بالا دارد. دارای سطحی صاف است. بر خلاف بقیه جنس‎های پارچه مشکی، هنگام خیس شدن به هیچ وجه رنگش تیره تر نمی‌شود.

"<yoastmark

پیراهن مشکی پلی استر :

در برابر چروک مقاومت دارد و عدم تنفس خوب پارچه. صیقلی و نرم است و برای تیپ‌ و استایل های غیررسمی مناسب است.

"<yoastmark
"<yoastmark
"<yoastmark
"<yoastmark
"<yoastmark
"<yoastmark

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.