تاریخ امروز:۱۳/۰۹/۱۴۰۲

پیراهن مشکی مردانه-راهنمای جامع انتخاب و خرید+لینک خرید1 min read

پیراهن مشکی مردانه

5/5 - (2 امتیاز)

پوشش تمام مشکی

رنگ ها به روش های مختلف مغز ما را تحریک می کنند. نحوه واکنش ما به رنگ‌های خاص می‌تواند چیزهای زیادی در مورد اینکه ما کی هستیم و با چه چیزی شناسایی می‌شویم بگوید. کسانی که اغلب به سراغ «تمام مشکی» می روند، یعنی طرح پیراهن مشکی مردانه به همراه شلوار مشکی می پوشند، ناخودآگاه سعی می کنند از خود در برابر احساساتی که فکر می کنند نمی توانند کنترل کنند، محافظت کنند.

غیرمعمول نیست که آنها به راحتی تحت فشار قرار می گیرند و ممکن است برای غلبه بر اضطراب و تمرکز بر کارهای روزانه خود تلاش کنند. انتخاب رنگ های یکدست باعث ایجاد حس امنیت و “باهم بودن” می شود. همچنین جالب است بدانید که این افراد اغلب اهمیتی نمی‌دهند که اطرافیانشان لباس‌های رنگارنگ بپوشند. دلیلش این است که همیشه خود رنگ‌ها نیستند که آنها را نگران می‌کنند، بلکه خودشان با پوشیدن رنگ‌های مختلف و پیراهن مشکی مردانه یقه دار احساس راحتی نمی‌کنند. به نوعی، این هویت آنهاست که بیشتر نگران آن هستند.

آیا زنان تمایل به پوشیدن لباس مشکی دارند یا آقایان؟

به ویژه زنان اغلب مشکی می پوشند زیرا سعی می کنند بیشتر از آنچه هستند باشند. آنها می خواهند توجه را از ظاهرشان به کاری که انجام می دهند یا اینکه چه کسی هستند منحرف کنند. تحقیقات در روانشناسی رنگ ها نشان می دهد که ترجیح دادن رنگ مشکی نشان دهنده شناخت و قدرت است و کسی که ترجیح می دهد مشکی بپوشد خود را بسیار جدی می گیرد. این افراد که ذاتا جاه طلب هستند، می خواهند از خود در برابر همه انتقادها و دردهایی که ممکن است با دنبال کردن رویاهایشان به وجود بیاید، محافظت کنند. افرادی که پیراهن مردانه اسپرت مشکی می پوشند اغلب تندخو می شوند، اما در عین حال بسیار حساس هستند.

و آنها اشتباه نمی کنند، زیرا مطالعات نشان می دهد که ویژگی های مثبت زیادی در ارتباط با افرادی که پیراهن مشکی مردانه طرح دار می پوشند وجود دارد. حتی یک مطالعه می گوید: “مشکی رنگی است که باید هنگام تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن، اطمینان بخشیدن یا جلب رضایت استفاده کرد. این رنگ اعتبار خاصی را منتقل می کند.

در طول مطالعه، رنگ سیاه در اکثر ویژگی های “خوب” رتبه اول یا دوم را داشت و به ندرت به عنوان “بد” دیده یا رتبه بندی شد. به طور مشابه، رنگ سیاه اغلب به عنوان جذاب تلقی می شود. یک مطالعه نشان می دهد که این به این دلیل است که اغلب به عنوان “جدی” و “قابل اعتماد” تلقی می شود که به نوبه خود تأثیر زیادی بر عزت نفس دارد.

نوشته پیشنهادی :   پیراهن چهارخانه مردانه - نکات طلایی و فوق العاده این محصول+لینک خرید

بررسی پژوهش

در واقع، تقریباً نیمی از زنان و ۶۴ درصد از مردان موافق بودند که رنگ مشکی اعتماد به نفس دارد. دوران تداعی این رنگ با هالووین یا مرگ گذشته است. زیرا به نظر می رسد که جذاب ترین، مطمئن ترین و اطمینان بخش ترین رنگ موجود است. و آنها اشتباه نمی کنند، زیرا مطالعات نشان می دهد که ویژگی های مثبت زیادی در ارتباط با افرادی که مشکی می پوشند وجود دارد. حتی یک مطالعه می گوید که رنگ مشکی برای تحت تاثیر قرار دادن، اطمینان دادن یا جلب توجه کردن، رنگ مشکی است. اعتبار خاصی را می رساند.

در طول مطالعه، رنگ سیاه در اکثر ویژگی های “خوب” رتبه اول یا دوم را داشت و به ندرت به عنوان “بد” دیده یا رتبه بندی شد. به طور مشابه، رنگ سیاه اغلب به عنوان جذاب تلقی می شود. یک مطالعه نشان می دهد که این به این دلیل است که اغلب به عنوان “جدی” و “قابل اعتماد” تلقی می شود که به نوبه خود تأثیر زیادی بر عزت نفس دارد. در واقع، تقریباً نیمی از زنان و ۶۴ درصد از مردان موافق بودند که رنگ مشکی اعتماد به نفس دارد. دوران تداعی این رنگ با هالووین یا مرگ گذشته است. زیرا معلوم شد که جذاب ترین و مطمئن ترین رنگ موجود است.

پیراهن مشکی مردانه لاکچری یکی از لباس های ضروری آقایان برای ماه محرم و عزاداری ها است. بعضی از آقایان رنگ های تره مانند پیراهن مردانه برند را ترجیح می دهند. زیرا دیرتر کثیف و چروک می شود و حتی کثیفی و چروک را نشان نمی دهد و مجلسی و شیک تر است.

پیراهن مشکی بر اساس مدل

 slim fit
پیراهن مشکی مردانه اسپرت یقه دیپلمات
 یقه فراک
 با دکمه سر دست
پیراهن مشکی مردانه مجلسی دکمه مخفی
 ساده
 یقه کلاسیک
 مچ دوبل
 پانلی
 آستین کوتاه یا آستین بلند
پیراهن مشکی مردانه مجلسی دو جیب یا بدون جیب
 پاگن دار یا بدون پاگن
 راه راه و چهارخانه یا  گلدار

 

مزایا

۱٫ این محصول چرک‌تاب نیست و کثیفی و لکه های پیراهن را نشان نمی‌دهد.
۲٫ وقتی که چروک می شود، چروکش کم‌تر به چشم می‌آید.
۳٫ پیراهن مشکی مردانه آستین کوتاه با هر مدل  یا رنگ شلواری ست می شود.

انواع پیراهن مردانه محرم :

پیراهن مردانه محرم یک اصلاح در تعریف طرح پیراهن مشکی مردانه است. زیرا رنگ مشکی در ایران به عنوان رنگ عزا بیشتر شناخته شده است و برای ایام عزاداری بیشترین استفاده را دارد. بنابراین این محصول را پیراهن محرم یا عزا می نامند. رنگ این محصول طرح های مختلفی با زمینه مشکی در بازار دارد. اغلب پیراهن های مشکی رسمی ساده هستند. اما معمولا ممکن است مدل یقه و مچ سردست پیراهن های مشکی مردانه تفاوت هایی با یکدیگر داشته باشند.

دسته بندی های مختلفی را برای پیراهن های مشکی مردانه معرفی کردیم. که یکی از آنها پیراهن های مشکی رسمی بودند. پیراهن های مشکی رسمی  در مجالس هم کاربرد دارند. در بازار با عنوان پیراهن های جعبه ای مشکی شناخته می شوند.

پیراهن مشکی مردانه

چرا پیراهن مشکی؟

بیشتر آقایانی که پیراهن مشکی را به رنگ‌های دیگر پیراهن رسمی ترجیح می‌دهند، بر انتخاب خود مصمم هستند و کم‌ تر به سراغ پیراهن رسمی سفید یا رنگی می‌روند.
این محصول مزایا زیادی دارد. این پیراهن چرک‌ تاب نیست و کثیفی و لکه ها را نشان نمی‌دهد و در صورتی که چروک شود، چروکش کم‌تر به چشم می‌آید. اگر طرفدار این محصول هستید می‌توانید آن را با شلوار جین سرمه‌ای یا آبی و شلوار پارچه‌ای یا شلوار کتان مردانه خاکی، شتری یا قهوه‌ای ست کنید.

یک تحقیقی روی رنگ پیراهن‌ و تاثیر ناخودآگاه آن روی ذهن مردم انجام داده شد. طبق آمار، افرادی که آقایان را در پیراهن رسمی مشکی دیدند، ناخودآگاه و بدون شناخت قبلی، احساس اسرارآمیز، جدی بودن و حتی ثروتمند بودن نسبت به این آقایان داشتند. پس با خیال راحت در مراسم عروسی، مهمانی‌های رسمی، مهمانی‌های غیر رسمی و حتی در محل کار از پوشیدن پیراهن مردانه مشکی نترسید.

نوشته پیشنهادی :   پیراهن جین مردانه را چطور انتخاب و خریداری کنیم؟

جنس نخی پیراهن مردانه مشکی

راحت و سبک است و قابلیت نفس کشیدن بالا دارد. دارای سطحی صاف است. بر خلاف بقیه جنس‎های پارچه مشکی، هنگام خیس شدن به هیچ وجه رنگش تیره تر نمی‌شود.

جنس پلی استر پیراهن مشکی مردانه

در برابر چروک مقاومت دارد و عدم تنفس خوب پارچه. صیقلی و نرم است و برای تیپ‌ و استایل های غیررسمی مناسب است.

پیراهن مشکی مردانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *