تاریخ امروز:۱۸/۰۹/۱۴۰۰

۲۰ مدل دستکش مردانه فوق العاده شیک

دستکش چرم مردانه12
دستکش چرم مردانه1

دستکش چرم مردانه۱

دستکش های مردانه:

با رسیدن فصول سرد سال استفاده از دستکش های چرم افزایش می یابد. این دستکش ها هم زیبا هستند هم بسیار کاربردی. یک سری نکات بسیار مهم در انتخاب و خرید دستکش های چرم وجود دارد. سایز دستکش های که مورد استفاده قرار می گیرد بر اساس طول و دور انگشتان شما هست. باید توجه داشته باشید که دستکش های ارزان معمولا در یک سایز تولید می شود و این انتخاب دست شما را بر شما سخت خواهد کرد. معمولا دستکش در ۶ سایز مختلف تولید می شوند توجه داشته باشید که دستکش های استفاده کنید که کاملا اندازه شما باشد. اگر بلند باشد مجبورید که از قسمت آستین آن را تا بزنید و جلوه جالبی ندارد ولی اگر کوتاه باشد نمی تواند از دستان شما در برابر سرما محافظت کند.

ویژگی ها:

چرا ویژگی های منحصر به فرد از جمله انعطاف پذیری بالا نرم بودن و دوام بالا دارد. باید توجه داشته باشیم که عوامل بسیار زیادی در دوام دستکش هایی که میخواهیم خریداری کنیم تاثیرگذار است. مهمترین نکته ای که باید در نظر بگیریم این است که دستکش ها باید به گونه‌ ای باشد که به راحتی بتوانیم دستان خود را در داخل آن حرکت دهیم. دستکش ها به دو صورت دوخته میشود یا به صورت دستی یا با ماشین آلات. داخل این نوع دستکش ها را از پارچه های پشمی استفاده می کنند در فصول سرد سال از دستان شما به خوبی محافظت کند.

دستکش چرم مردانه2

دستکش چرم مردانه۲

 

انواع دستکش:

چند نوع دستکش وجود دارد همچون دستکش های پشمی چرمی و بافتنی. همان طور که می دانید دستکش های چرمی گزینه بسیار مناسبی برای این که در فصول سرد سال از دستان شما محافظت کند. توجه داشته باشید که در انتخاب و خرید دستکش را بهترین گزینه برای شان دستکش‌ های ساده است.

در هنگام خرید به دو نکته مناسب و سالم بودن دستکش دقت کنید. زیرا آن پارگی موجب خرابی می شود. بعد از اینکه چند بار از این دستکش استفاده کردید توجه داشته باشید که دستکشی که خریداری می‌کنید تا بالای مچ دست شما را بپوشاند دستان شما را گرم نگه دارد.

بررسی‌ها نشان می‌دهد که ما می‌توانیم در دستکش ها را به سه نوع دستکش های مخصوص،دستکش های غیر رسمی، دستکش های کاربردی تقسیم بندی کنیم. جنس دستکش های مردانه مخصوص لباس از نوع پوست بره یا بزغاله یا گوساله هست. این نوع دستکش ویژگی ها و جزئیات بسیار زیادی دارد. که بسته به نوع استفاده شما می توانید از آنها در فصول سرد سال استفاده نمایید.

 


بیشتر بخوانید: انگشتر مردانه-راهنمای جامع خرید [جذاب ترین] انگشتر های مردانه


انواع دیگر دستکش ها:

دستکش های مردانه غیر رسمی دیگر دستکش هایی است که آقایان بسته به موقعیت می‌توان از آنها استفاده کنند. نوع دیگر دستگاه دستکش چرم مردانه کاربردی هستند که همان طور که از اسم آن ها پیداست در انجام کارها به ما کمک می کند. یک ویژگی بسیار مهمی که باید در خرید و انتخاب این دو دسته را در نظر بگیریم که همیشه غالب دست و عملکرد آن دستکش باید مدنظر ما باشد.

به طور کلی این نوع دستکش های کاربردی ۶۶ نوع دستکش تقسیم بندی می شود دستکش های محافظ ماده، دستکش های محافظ هوا، دستکش های کاملاً چسبنده، دستکش های مقاوم در برابر مواد شیمیایی و  دستکش های ورزشی.

همانطور که در بسیاری از مسابقات ورزشی مشاهده می کنید. بعضی از ورزشکاران از دستکش‌های ورزشی استفاده می‌کند.

پس همه آقایان باید توجه داشته باشند که حداقل یک نوع دستکش باید حتماً داشته باشند و آن هم دستکشی که در فصول زمستان از دستان شما در برابر سرما محافظت کند. اما توجه داشته باشید که دست کش های های  غیر رسمی معمولا جزو ضروریات زندگی نیستند  شما بسته به شرایط خود را می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

نمونه دستکش چرم مردانه :

دستکش چرم مردانه3

دستکش چرم مردانه۳

دستکش چرم مردانه4

دستکش چرم مردانه۴

دستکش چرم مردانه5

دستکش چرم مردانه۵

دستکش چرم مردانه6

دستکش چرم مردانه۶

دستکش چرم مردانه7

دستکش چرم مردانه۷

دستکش چرم مردانه8

دستکش چرم مردانه۸

دستکش چرم مردانه9

دستکش چرم مردانه۹

دستکش چرم مردانه10

دستکش چرم مردانه۱۰

دستکش چرم مردانه11

دستکش چرم مردانه۱۱

دستکش چرم مردانه12

دستکش چرم مردانه۱۲

دستکش چرم مردانه13

دستکش چرم مردانه۱۳

دستکش چرم مردانه14

دستکش چرم مردانه۱۴

دستکش چرم مردانه15

دستکش چرم مردانه۱۵

دستکش چرم مردانه16

دستکش چرم مردانه۱۶

دستکش چرم مردانه17

دستکش چرم مردانه۱۷

دستکش چرم مردانه18

دستکش چرم مردانه۱۸

دستکش چرم مردانه19

دستکش چرم مردانه۱۹

دستکش چرم مردانه20

دستکش چرم مردانه۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.