تاریخ امروز:۱۰/۰۴/۱۴۰۱

خرید اینترنتی ۳۵ مدل بهترین عطر و ادکلن مردانه و زنانه1 min read

عطر

5/5 - (1 امتیاز)

مقدمه

تست و خرید عطر و ادکلن مردانه و زنانه جزو لذت بخش ترین کارهایی هست که به شخصه تجربه کرده ام . فکر میکنم همه عطر لاکچری زنانه دوستان نیز با من هم نظر باشند. انتخاب و خرید عطر و ادکلن می تواند لذت بخش باشد و هم می تواند باعث دلسردی شود. پس سعی کنید در هنگام خرید بردبار باشید. تا خرید مناسبی را داشته باشید. در این مقاله سعی کرده ایم نکاتی زیاد مهم را حاضر نماییم که در اثناء خرید ادکلن زنانه به دردتان میخورد و ضریب خطایتان را به شدت کاهش میدهد. این نکات گرچه ساده هستند اما حتی برای یک چیره دست هم سودمند خواهد بود.

لباس تمیز و پوستی تمیز داشته باشید.

این نکته، ساده ولی بسیار مهم است . عده ای عطر و بهترین ادکلن مردانه و زنانه را روی لباس خود امتحان می کنند. عده زیادی هم روی پوست عطرها را تست میکنند. .اما پاکیزه بودن این دو مایه میشود که بوی عطر مبتلا تغییرات ناخواسته نشود

نوشته پیشنهادی :   ١۵ نکته طلایی در مورد عطر و ادکلن شیک

عطرها را روی پوستتان تست کنید.

عطرها میتوانند در پوست های مختلف روایح متفاوتی را داشته باشند. و شیمی تن هر انسان متفاوت میباشد. گمان کردن دارد عطری روی پوست یک شخص بوی بی اندازه ای داشته باشد. اما روی پوست شما بویش متفاوت بوده و باعث ناخشنودی شما گردد.

پس یادتان باشد از عطر سایرین که برایتان خوشایند به عقیده میرسد. بدون آزمایش خریداری نکنید. همچنین این امکان می تواند وجود داشته باشد که شما به بعضی از ترکیبات مورد استفاده در عطرها حساسیت داشته باشید. و فقط با تست عطر روی پوست متوجه آن خواهید شد .

عطر

مشاهده و خرید محصول

بیش از ۳ یا ۴ عطر را تست نکنید.

بینی انسان یک ابرکامپیوتر نیست که بتواند ساعت ها بدون اشتباه در محاسبه به پیشه خویش پیوستگی دهد . بعد از تست چند عطر، درصد اشتباه بالا خواهد رفت . پس فرصت کمی خواهید داشت . احتمالا با تست ۱۰ عطر ، عطر عدد ۶ را برگزیدن کنید و به نظر عطردلخواهتان را پیدا کرده اید. ولی وقتی به منزل میرسید و با ذوق و شور بازش کرده و بهره‌گیری اش میکنید، ناامید میشوید .

با آمادگی قبلی به فروشگاه عطر بروید. 

با توجه به ریشه-بن-بیخ های فوق قیمت عطر نقش مهمی خواهد داشت. چون به طور مقارن توانا نیستید. خیل عظیمی از عطرها را تست کنید. بعد قیمتی مشخص برای خرید عطرتان در عقیده بگیرید. و از فروشنده بخواهید در آن رنج برایتان پیشنهاد دهد.

نوشته پیشنهادی :   عطر و ادکلن شیک-همه چیز درباره عطر و ادکلن

زود عطر را بو نکنید.

اشتباه رایجی که ۹۰ درصد ملت انجامش میدهند، بوییدن تند عطر است . اکثر عطر لاکچری زنانه حائز بیش از ۸۰ درصد الکل هستند. توجه کنید هنگامی که عطر را روی بدن خود یا کاغذ اسپری کردید بلافاصله بوی ش نکنید. حداقل ۳۰ لغایت ۶۰ ثانیه سررسید بدهید الی دسته اعظم الکل عطر تبخیر شود.

عطر

مشاهده و خرید محصول

زود تصمیم نگیرید.

در خرید ادکلن هرگز زود تصمیم نگیرید. کاری که ۹۰ درصد مردم انجامش میدهند. یک اسپری روی کاغذ بلاتر یا مچ دست، چند دقیقه آزمایش و در پیوستگی خرید! غافل متعلق به که شما نه از توزیع و ماندگاری آن تازه دارید و نه از عوض شدن رایحه آن در طول یک ساعت آینده و بعدا که استفاده اش میکنید. متوجه میشوید فقط چند دقیقه نخست عطر برایتان جالب است و زمانی که عطر جا می افتد. بویش عوض شده و برای شما جالب نیست.

اگر به فروشگاه ادکلنی رفتید. که مسئولان آن میخواهند. در همان دقایقی که در مغازه هستید ادکلن بخرید، توصیه میکنم هیچ وقت مجدد به آنجا نروید. چون آنها به شدت غیر حرفه ای عمل کرده و مشخص میشود. چیزی از ادکلن نمیدانند. معمولا اکثر ادکلن ها حائز ۳ فاز یا نت هستند.

در هر فاز از عطر رایحه ای جدید را تجربه خواهید کرد. اغلب عطرها لغایت ۱ ساعت به فاز سوم میرسند و این یعنی تا پایان عمر عطر شما نت پایه یا فاز سوم عطر را حس خواهید کرد. پس در خرید عطر شتاب نکنید. از فروشنده بخواهید چند ادکلن خوب که با سلیقه و منش شما جور است را شناسایی کند .

عطرها را روی مچ دست راست و دیگری را روی مچ دست چپ اسپری کنید. میتوانید عطرهای بعدی را تو آرنج هایتان اسپری کنید و در بدترین شرایط امکان این وجود دارد که عطرها را روی کاغذ آزمایش اسپری کرده و ساعتی را در اثناء گشت و گذار در خارج از مغازه، یا حتی منزل به تغییر و دگرگونی ها عطر توجه ویژه ای داشته باشید.

سوال و جواب یادتون نره 

این نکته برای آنهایی که شمار عطرهایشان به انگشتان یک دست هم نمیرسد. خیلی خیلی مهم است. هیچ کنایه ای در پیشه نیست. یعضی ها دوست دارند تنوع خیلی زیادی در عطرهایشان هستی داشته باشد.و برای هر موقعیت و هر فصل یک ادکلن را کاربرد کنند. ولی خیلی ها هم هستند که دوست دارند چند ادکلن خوب داشته باشند و دائم همان ها را کاربرد کنند. هر دو طرف تفکرات قابل احترامی دارند.

اما قدم پایانی در خرید ادکلن گرفتن فیدبک از رفقا ، همسر ، خانواده و آشنایان است . نمیشود ادکلنی را بخرید که همسرتان از آن متنفر باشد. فرض کنیم فردی کارمند اداره ای باشد. او هر روز با همکاران روبرو میشود و اگر ادکلنی عجیب و خاصی را بهره‌گیری کنید، با نگاه های نه چندان مهربانشان مقابل خواهید شد. صحیح است که شما ادکلن را برای خودتان میخرید. و شما کاربرد اش خواهید کرد اما دست کم اگر عطری میخرید که ماه ها استفاده اش میکنید این نکته مهم خواهد بود.

بهترین ادکلن مردانه و زنانه

در لیست زیر از جمله بهترین عطر زنانه  و ده عطر برتر مردانه را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. شما با مشاهده و بررسی دقیق رایجه و نکات گفته شده می توانید عطر مورد نظر خود را انتخاب و خرید نمائید. قیمت ادکلن مردانه  و قیمت خوشبوترین ادکلن مردانه هم اورده شده است.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.