تاریخ امروز:۱۹/۰۳/۱۴۰۲

خرید اینترنتی ۳۵ مدل از بهترین عطر و ادکلن مردانه و زنانه1 min read

عطر

5/5 - (1 امتیاز)

مقدمه

تست و خرید ادکلن مردانه و زنانه جزو لذت بخش ترین کارهاست. فکر میکنم همه دوستان نیز در انتخاب عطر لاکچری زنانه با من هم نظر باشند. انتخاب و خرید عطر و ادکلن می تواند لذت بخش باشد و هم می تواند باعث دلسردی شود. پس سعی کنید در هنگام خرید صبور باشید، تا خرید مناسبی را داشته باشید. در این مقاله سعی کرده ایم به نکات مهمی اشاره کنیم تا در هنگام خرید ادکلن زنانه مشکلی نداشته باشید. این نکات گرچه ساده هستند اما بسیار سودمند خواهند بود.

لباس تمیز و پوستی تمیز داشته باشید.

این نکته، ساده ولی بسیار مهم است. عده ای عطر و بهترین ادکلن مردانه و زنانه را روی لباس خود امتحان می کنند. عده زیادی هم روی  پوست عطرها را تست میکنند. اما اگر پوست و لباس به خوبی تمیز باشند، استشمام رایحه ادکلن شما راحتر و بهتر خواهد بود و در نتیجه خریدی عالی تری خواهید داشت.

نوشته پیشنهادی :   ١۵ نکته طلایی در مورد عطر و ادکلن شیک

عطرها را روی پوستتان تست کنید.

عطرها میتوانند در پوست های مختلف روایح متفاوتی را داشته باشند. میتوان فرض کرد عطری روی پوست یک شخص رایحه بسیار خوبی داشته باشد اما روی پوست شما رایحه متفاوتی داشته باشد و باعث ناخشنودی شما شود.

پس یادتان باشد که اگر از عطر دیگران که برایتان خوشایند به نظر میرسد، بدون آزمایش خریداری نکنید. همچنین این امکان می تواند وجود داشته باشد که شما به بعضی از ترکیبات مورد استفاده در عطرها حساسیت داشته باشید و فقط با تست عطر روی پوست متوجه آن خواهید شد‌.

عطر

مشاهده و خرید محصول

بیش از ۳ یا ۴ عطر را تست نکنید.

بینی انسان یک ابر کامپیوتر نیست که بتواند ساعت ها بدون اشتباه در محاسبه به کار خود ادامه دهد. بعد از تست چند عطر، درصد اشتباه بالا خواهد رفت. پس فرصت کمی خواهید داشت. احتمالا با تست ۱۰ عطر، عطر عدد ۶ را انتخاب کنید و به نظر عطر دلخواهتان را پیدا کرده باشید. ولی وقتی به منزل می رسید و با ذوق و شوق از آن استفاده می کنید، ناامید میشوید.

با آمادگی قبلی به فروشگاه عطر بروید. 

با توجه به موارد فوق قیمت عطر نیز نقش مهمی خواهد داشت. چون شاید نتوانید تمامی عطرها را تست کنید. پس قیمتی مشخص برای خرید عطرتان در نظر بگیرید و از فروشنده بخواهید در آن دامنه قیمت، برایتان پیشنهاد دهد.

زود عطر را بو نکنید.

اشتباه رایجی که ۹۰ درصد مردم انجامش میدهند، استشمام بلافاصله عطر است. اکثر عطر لاکچری زنانه دارای بیش از ۸۰ درصد الکل هستند. توجه کنید هنگامی که عطر را روی بدن خود اسپری کردید بلافاصله آن را استشمام نکنید. عطر

مشاهده و خرید محصول

زود تصمیم نگیرید.

در خرید ادکلن هرگز زود تصمیم نگیرید، کاری که ۹۰ درصد مردم انجامش میدهند. یک اسپری روی مچ دست، چند دقیقه آزمایش و بلافاصله خرید! غافل از اینکه شما نه از ماندگاری آن خبر دارید و نه از عوض شدن رایحه آن در طول یک ساعت آینده و بعدا که آن را استفاده میکنید متوجه میشوید فقط چند دقیقه نخست عطر برایتان جالب است و زمانی که عطر جا می افتد بوی آن عوض شده و برای شما جالب نیست.

اگر به فروشگاه ادکلنی رفتید که مسئولان آن میخواهند در همان دقایقی که در مغازه هستید ادکلن بخرید، توصیه میکنم هیچ وقت مجدد به آنجا نروید. چون آنها به شدت غیر حرفه ای عمل کرده و مشخص میشود چیزی از ادکلن نمیدانند.

اکثر ادکلن ها حائز ۳ فاز هستند. در هر فاز از عطر رایحه ای جدید را تجربه خواهید کرد. اغلب عطرها تا ۱ ساعت به فاز سوم میرسند و این یعنی تا پایان عمر عطر شما فاز سوم عطر را حس خواهید کرد. پس در خرید عطر شتاب نکنید. از فروشنده بخواهید چند ادکلن خوب که با سلیقه و منش شما جور است را معرفی کند.

 

سوال و جواب یادتون نره 

این نکته برای آنهایی که تعداد عطرهایشان به انگشتان یک دست هم نمیرسد خیلی خیلی مهم است. بعضی ها دوست دارند تنوع خیلی زیادی در عطرهایشان داشته باشند و برای هر موقعیت و هر فصل یک ادکلن را به کار ببرند. ولی خیلی ها هم هستند که دوست دارند چند ادکلن خوب داشته باشند و دائم همان ها را به کار برند. هر دو طرف تفکرات قابل احترامی دارند.

اما قدم پایانی در خرید ادکلن گرفتن بازخورد از رفقا، همسر، خانواده و آشنایان است. نمی شود ادکلنی را بخرید که همسرتان از آن متنفر باشد. فرض کنیم فردی کارمند اداره ای باشد، او هر روز با همکاران روبرو می شود و اگر ادکلنی عجیب و خاصی را استفاده کنید، با نگاه های نه چندان مهربانشان مواجه خواهید شد. صحیح است که شما ادکلن را برای خودتان میخرید، و شما از آن استفاده خواهید کرد اما دست کم اگر عطری میخرید که ماه ها استفاده اش میکنید این نکته مهم خواهد بود.

آیا مردان می توانند از عطر زنانه استفاده کنند؟

زمانی که عطر تام فورد بلک ارکید در سال ۲۰۰۶ عرضه شد، یکی از داغ ترین عطرهای زنانه در فروشگاه ها بود. با گذشت زمان، اتفاق جالبی افتاد – مردان نیز به این عطر علاقه نشان دادند. اکنون، پس از سال‌ها، بلک ارکید به قدری در بین مردان محبوب شده است که به همان اندازه احتمال دارد که این عطر را در دپارتمان مردانه پیدا کنید. در واقع، بسیاری از مردم حتی نمی دانند که Black Orchid به عنوان یک عطر زنانه در نظر گرفته شده است.

چرا مردان از عطر زنانه استفاده نمی کنند؟ مردان عطر زنانه می زنند و سال هاست که این عطر را دارند. برای بسیاری از مردان ممکن است استفاده از عطر زنانه نامناسب به نظر برسد، اما بسیار رایج تر از آن چیزی است که فکر می کنید.

نوشته پیشنهادی :   پاور بانک فست شارژ-قیمت 40 مدل از بهترین پاوربانک ها+لینک خرید

عطر و ادکلن مردانه 

برای درک جنبه بازاریابی، به یک درس مختصر در مورد عطرها نیاز دارید. اصطلاح “ادکلن” در ابتدا به معنای عطرهای مردانه نبود. در واقع، این یک ایده کاملاً غربی است. در دنیای عطر به همه عطرها «عطر» می گویند. «ادکلن» یا «ادکلن» در واقع تعیین میزان قدرت عطر است. در این صورت روغن عطر بسیار کمتری نسبت به عطرها دارد.

از آنجایی که مردان در ایالات متحده برای استفاده از عطر مردد بودند، بازاریابان معنی کلمات را تغییر دادند و تصمیم گرفتند که کلمه “ادکلن” به معنای عطرهای مردانه باشد، در حالی که “عطر” به معنای عطرهای زنانه است. با گذشت زمان، بسیاری از آنها این کلمات را برای نشان دادن معانی جدید خود استفاده کردند.

نوشته پیشنهادی :   لیست قیمت 20 مدل محافظ صفحه گوشی موبایل باکیفیت در بازار + لینک خرید

عطر و ادکلن زنانه

در اینجا چند عطر زنانه وجود دارد که کاوش شما را در قلمرو رایحه ها آسان می کند. Black Orchid اثر تام فورد با نت‌های ابتدایی که شامل ترافل سیاه و گلی می‌شود ممکن است در ابتدا غافلگیر شوید، اما همچنان ادامه دهید زیرا این رایحه تبدیل به یک ترکیب شکلاتی و وانیلی ملایم و خامه‌ای می‌شود که مطمئناً توجه افراد زیبا را به خود جلب می‌کند.

عطر و ادکلن مردانه و زنانه

مشاهده و خرید محصول

Angel by Thierry Mugler درست به اندازه همتای مرد خود، Angel Men محبوب است، با این تفاوت که رایحه آن به خاطر نت قیر بدنام است که می تواند بر طعم کاراملی و شکلاتی آن که زنان عاشق مرد هستند، غلبه کند.

عطر و ادکلن مردانه و زنانه

مشاهده و خرید محصول

این عطر دلیلی بر این است که یک نام فقط یک نام است. اگرچه با یک نت رز قدرتمند باز می شود، اما ترکیب یکپارچه آن با نعناع هندی، بخور، عنبر و مشک، جذابیت زنان را بیشتر به تصویری از آنچه که یک خانم روی مردش می پسندد تبدیل می کند.

عطر و ادکلن مردانه و زنانه

مشاهده و خرید محصول

بهترین ادکلن مردانه و زنانه

در لیست زیر از جمله بهترین عطر زنانه  و ده عطر برتر مردانه را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. شما با مشاهده و بررسی دقیق رایجه و نکات گفته شده می توانید عطر مورد نظر خود را انتخاب و خرید نمائید. قیمت ادکلن مردانه  و قیمت خوشبوترین ادکلن مردانه هم اورده شده است.

 

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *