تاریخ امروز:۰۴/۱۱/۱۴۰۰

خرید اینترنتی ۳۰ مدل بهترین ریمل های زنانه + لینک

ریمل
5/5 - (1 امتیاز)

نکاتی طلایی در رابطه با ریمل

ریمل گرد از ابزارها آرایشی‌های محبوب خانم‌ها می باشد. خانم‌ها اکثر اوقات در تلاش و تکاپو هستند. و تمام سعی خود را می کنند تا زیباتر از آنچه هستند دیده شوند. رژلب، خط چشم و ریمل جز پرطرفدار ترین ابزارها آرایشی می‌باشد. که اکثر خانم‌ها از آن بهره‌گیری می‌کنند.

از مهم ترین قسمت های صورت که نقشی بسیار مهمی دارد چشم‌ها می‌باشد. در واقع آرایش چشم‌ها زیاد کاربردی و مهم می‌باشد. با یک آرایش چشم صحیح و طبیعی می توانید زیبایی بیشتری به خویش ببخشید. در واقع شناخت گونه فرم چهره زیاد مهم می باشد. هر از چند گاهی هستند کسانی که حائز مژه های بسیار زیبایی هستند. به طوریکه تنها با یک ریمل ساده می‌توانند جذابیت چشم های خود را به طور قابل ملاحظه ای بهبود ببخشند. امروز هم می خواهیم برویم سراغ همین قسمت از آرایش چهره یعنی استفاده از ریمل. به برس ریمل در کنار کیفیت و جنس ریمل در انتخاب نوع ریمل تاثیرگذار است. در این نوشتار با هم نکات ضروری در باره ریمل و شیوه ریمل زدن را یاد می گیریم.

استفاده روزانه ریمل

ریمل های حجم دهنده و یا بلند کننده انتخابی مناسب برای استفاده در طول روز هستند. ریمل های ضد آب خیلی برای کاربرد روزانه مناسب نمی باشند زیرا سنگین هستند و پس از مدتی مژه را خشک می کنند.

تابستان و تفریح

ریمل های رنگی بهترین گزینه برای تامی های خوش گذرانی شما ست. زیرا کمی شادی و شیطنت را به صورت اضافه می‌ کنند. صورتی، بنفش و حتی آبی توصیه نکویی برای آرایش های ترندی این فصل است.

– ریمل زنانه های حجم دهنده، حائز فیبر هایی هستند که به مژه می ‌چسبد و مایه حجیم شدن آن ها می شود.

– ریمل زنانه های که باعث افزایش طول مژه می شوند، دارای سیلیکون هستند و سبب بلندتر به نظر رسیدن مژه ها می شود.

– ریمل زنانه های فر کننده، دارای پلیمر هایی هستند که مایه حالت گرفتن بهتر مژه ها می شوند. اگر مژه های بلندی دارید می توانید از این ریمل های جذاب استفاده کنید، زیرا باعث می شود علاوه بر خوش حالت تر شدن مژه، چشم هایتان باز و جذاب تر نشان داده شود.

  مدل ریمل زدن

باید بلد باشم که با توجه به آرایشی چه نوع ریملی بزنیم. به عنوان نمونه اگر آرایش چشم اسموکی یا تمرکزش روی کشیدگی و حالت دادن به چشم هاست. باید بیشترین تمرکز ریمل روی زاویه های بیگانه مژه ها باشد. ولی اگر یک آرایش فانتزی و بامزه کردی احتمالاً کمی فرمژه و استفاده از یک ریملی که مژه هایت را از هم متمایز و حالت دار می کند پسندیده باشد و چشم هایت را با نمک و جذاب کند.

نکته: بعضی می گویند بعد از زدن لایه اول ریمل ، کمی پودر بچه روی مژه ها بزن. برای حجم دار شدن مژه، این مورد یکی از بهترین روش هاست. ولی باید بدانید که به طور کلی استفاده از پودر بچه در آرایش صورت بسیار کاربردی است. و می توانی به جای آن از پودر های آرایشی همانند پودر فیکس استفاده کنید.

در ادامه با بهترین ریمل ها آشنا می شوید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.