تاریخ امروز:۱۰/۰۴/۱۴۰۱

جلیقه مردانه شیک-راهنمای جامع برای خرید جلیقه های مردانه1 min read

جلیقه مردانه

1.9/5 - (27 امتیاز)
جلیقه مردانه

پوشیدن جلیقه مردانه اسپرت واقعا کار سختی است و هرکسی به آسانی از پس آن برنمی‌آید. این کار نیاز به داشتن دانش کافی در این زمینه است. در این مقاله همراه ما باشید تا اصول پوشیدن جلیقه را با هم مرور کنیم. شاید خیلی قدیم تر پدران و پدر بزرگان ما از یک جلیقه زیر کت استفاده می‌کردند تا اینکه طی چند سال اخیر از مد افتاده اما دوباره یک لباس تاثیر گذار وارد کمد آقایان خوشتیپ شده است. اصول پوشیدن مدل جلیقه مردانه ۲۰۲۰ را درفست مد بخوانید.

برای دیدن نمونه جلیقه مردانه ویدیو را تماشا نمایید :

ویدیو

مقایسه انواع جلیقه مردانه زمستانی

راه راه یا چهارخانه

جلیقه راه‌راه و جلیقه کاپشنی زمستانی چهارخانه هرکدام زیبایی‌های خودشان را دارند. و عموماً بین مردم محبوبیت یکسانی هم کسب کرده‌اند. و می‌توان گفت که انتخاب یکی از این دو بستگی به سلیقه شخصی شما دارد. می‌توانید آن‌ها را با یک پیراهن به تن کنید یا با کت و شلوار رسمی ترکیب نمایید البته باید موقعیت و زمان پوشیدن را هم در نظر بگیرید که نتیجه کار شما جذاب شود.

جلیقه‌های سفید راه‌راه سیاه تک خط ساده‌ترین نوع الگو برای ترکیب کردن با هر لباسی است. که نیاز به هیچ سیاست و قانون خاصی به غیر از آنچه که اشاره کردیم ندارد. می‌توانید به همراه یک پیراهن سفید برای هر مراسم رسمی غیر از عزاداری به تن کنید.

پوشیدن چهارخانه کمی سخت‌تر است. ما اصلاً دوست نداریم شما یک چهارخانه متحرک انسانی به نظر برسید، پس در پوشیدن پیراهن چهارخانه و جلیقه چهارخانه دقت کنید. پوشیدن چهارخانه ریز را به شما برای داشتن یک جلوه بهتر توصیه می‌کنیم. هر چند چهارخانه‌های بزرگ هم می‌توانند به همراه یک پیراهن یقه کرد ترکیب زیبایی درست کنند و حتی می‌شود آن‌ها را با کت و بی کت پوشید.

نوشته پیشنهادی :   جلیقه دخترانه زیبا- راهنمای جامع خرید جلیقه های دخترانه

جلیقه با یک ردیف دکمه یا دو ردیف دکمه

بگذارید همین الآن شما را با دو اصطلاح که آن‌ها را امروز بارها استفاده کردیم آشنا کنیم. تعداد دکمه‌های جلیقه مردانه مجلسی باعث شده است که دو گروه کلی از جلیقه‌ها با عناوینی که بارها اشاره کردیم به وجود آید.

بازهم می‌توان گفت که ارجحیت در انتخاب هرکدام از این موارد به خود شما بستگی دارد. جلیقه‌های یک ردیف دکمه عموماً و نه البته همیشه بدون یقه‌برگردان هستند. و همان‌طور که گفتیم می‌توانید در موقعیت‌های کاملاً غیررسمی و استایل روزانه از آن‌ها استفاده کنید. این 

جلیقه مردانه

مشاهده و خرید محصول

مدل جلیقه‌های مردانه ۴ یا پنج دکمه دارند. همچنین به نظر بسیاری، این جلیقه‌ها به مراتب خوش استایل تر از جلیقه‌های شش دکمه هستند. جلیقه‌های سه دکمه را می‌توانید در مراسم رسمی هم بپوشید و هیچ محدودیتی وجود ندارد اما بدانید که استایل رسمی شما را به استایل روزانه تقلیل می‌دهند. جلیقه‌های شش دکمه قالب کاملاً سنتی دارند که به آن‌ها جلوه‌ای کلاسیک و مخصوص مراسم رسمی داده است.

این جلیقه‌های مخصوص مراسم رسمی است که دوست دارید در آن خاص دیده شوید. همچنین می‌توانید با استفاده از دانش عمومی خود در مورد لباس و مد این جلیقه تک مردانه را با لباس‌های غیررسمی هم ترکیب کنید.

دکمه جلیقه مردانه را ببندید

نکته بسیار مهمی که در پوشیدن جلیقه مردانه کلاسیک باید رعایت کنید باز نگذاشتن دکمه‌های آن است. اگر دکمه‌ها را باز بگذارید عملا تمام کار خیاطی ای که برای دوخت آن انجام شده است را دور ریخته‌اید و تیپتان را خراب کرده‌اید. پس همیشه دکمه‌ها را ببندید.

نوشته پیشنهادی :   کاپشن جلیقه ای- بهترین کاپشن جلیقه ای مردانه

 

یقه جلیقه مردانه

برای جلیقه مردانه سه مدل یقه داریم که از بقیه رایج‌تر هستند:

یقه هفتی: در این مدل که یقه هفتی دارد تنها قسمت کمی از پیراهن و یا پاپیون شما معلوم خواهد بود.

یقه گرد: در این مدل که محبوب‌ترین و رایج‌ترین مدل جلیقه مردانه اسپرت زمستانی است قسمت خیلی زیادی از پیراهن شما از زیر آن نمایان خواهد بود.

یقه شال گردنی: معمولا از مدل های یقه هفتی نرم تر هستند و قسمت بیشتر از پیراهن یا پاپیون شما را نشان می‌دهند.

جلیقه مردانه

پارچه طرح دار یا رنگی

انتخاب یک تم رنگی برای لباس نشان از فرمال و رسمی بودن آن دارد. برای کار، عروس، ناهار و دیگر مراسم رسمی بهتر است که از یک کت و شلوار رسمی سه تکه استفاده کنید. که رنگی مانند مشکی، سرمه‌ای یا خاکستری داشته باشد تا نظر همه را به خود جلب کنید. خوشبختانه قانون‌ها ساخته شده‌اند که شکسته شوند پس شما می‌توانید به جای یک رنگ، ترکیب رنگی از همین موارد را استفاده کنید.

در استفاده از ترکیب رنگی کت و جلیقه باید احتیاط را ضمیمه کار خودتان کنید، چرا که یک اشتباه کوچک در رنگ جلیقه می‌تواند هر آنچه که از رنگ کت انتظار داشتید .را به هم بزند. برای روزهای تابستانی و گرم انتخاب جلیقه با رنگ روشن و کت با رنگ تیره می‌تواند. گزینه خوبی باشد همچنین برای روزهای سرد قهوه‌ای با کت تیره از جمله بهترین‌ها است . جهت خرید و مشاهده قیمت جلیقه مردانه مجلسی به انتهای این مطلب مراجعه کنید.

نمونه جلیقه مردانه :

 

جلیقه مردانه
جلیقه مردانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.