تاریخ امروز:۱۰/۰۴/۱۴۰۱

جدیدترین وزیبا ترین مانتو های بلند زنانه و دخترانه[۲۰۲۰]5 min read

مانتو بلند دخترانه17

5/5 - (5 امتیاز)

مانتو از مهم‌ترین پوشش‌هایی است خانم‌های ایرانی مورداستفاده قرار می‌دهند. این پوشش‌ها جذابیت خاصی دارد که زیبایی خاصی به فرد می‌دهد. در انتخاب مانتو بسیار محتاطانه عمل کنید. در انتخاب مانتو و انتخاب رنگ مانتو بسیار توجه کنید زیرا با انتخاب مناسب آن می‌توانید عیب‌های که در اندام وجود دارد را به‌طور کامل پوشش داد.

چند مدل مانتو بلند شیک:

 

نکات بسیار مهم هنگام خرید مانتو

حتماً به اندام و قد و قامت خود توجه کنید. اگر قد شنا کوتاه است هرگز مانتوهای کوتاه نخرید و اگر قد شما بلند است باید توجه کنید که بدترین گزینه برای شما مانتویی است قد آن تا زانوهای شماست. جثه شما لاغر چاق بودن شما هم بسیار مهم است مانتوهایی که برش راسته دارند برای افراد چاق مناسب است و قد آن‌هم بهتر است تا زیر زانو باشد. رنگ مناسب برای این افراد هم‌رنگ‌های تیره است.

توجه کنید مانتوی کوتاه به تن نکنید زیرا اندام شمارا چای تر نشان می‌دهد. در خرید مانتو به سن خود هم توجه کنید معمولاً جوانان و نوجوانان مدل مانتو بلند اسپرت و مانتوها با طرح‌های اسپرت را بر تن می‌کنید؛ و افرادی که میان‌سال هستند هم پیشنهاد می‌شود از مانتوهای بلند استفاده کنند. خانم‌هایی که رنگ پوستشان روشن است، مانتوهای مناسب شما آبی، قهوه‌ای و...می‌باشد؛ و از طرفی اگر رنگ پوست بدن شما تیره است باید توجه کنید مانتوها بارنگ صورتی، سفید و طوسی مناسب شماست. خانم‌هایی که رنگ پوست گندم گون دارند توجه کنند از همه نوع مانتو می‌توانند استفاده کنند. قیمت و کیفیت دوخت هم بسیار مهم است که حتماً در خرید مانتو به آن‌ها توجه کنید. ظرافت دوخت هر چه بالاتر باشد جذابیت و زیبایی شما بیشتر است.

مانتو بلند دخترانه24
مانتو بلند دخترانه۲۴

در چه مکان‌ها و موقعیت‌هایی می‌خواهید از این مانتوها استفاده کنید؟

باید بدانید که مانتوی شیک مانتوی است که ظاهر و استایل شمارا شیک و به‌روز کند؛ و این به این معنی نیست که هر چه مانتویی که به تن می‌کنید گران‌تر باشد پس شما شیک‌تر شده‌اید نه شما حتی با یک مانتوی ساده هم می‌توانید شیک و جذاب باشید. البته انتخاب مانتو وابسته به سن فرد استفاده‌کننده هم هست.

باید در نظر بگیرید که بهترین نوع مانتو برای محیط‌های آموزشی و دانشگاه‌ها مانتوهایی است که بلند و کمی گشاد هستند و معمولاً رنگ‌های تیره بهترین گزینه است. پیشنهاد می‌شود که مانتوهایی که ویژگی‌های بالا دارد و شیک هم به نظر می‌رسد استفاده کنید.

مانتو بلند دخترانه2
مانتو بلند دخترانه۲

مدل مانتو بلند اندامی حریر

توجه کنید در انتخاب و خرید مانتوها بسیار دقیق باشید و سهل‌انگاری نکنید. در محیط‌ها و موقعیت‌های رسمی که باید از مانتوهای رسمی استفاده کنید و فقط توجه داشته باشید که یک مانتوی شیک داشته باشید.داشتن چند مانتو بی‌کیفیت و ارزان مهم نیست یک مانتوی شیک و زیبا و باکیفیت بسیار ارزشمندتر از مانتوهای بی‌کیفیت و ارزان است. در مهمانی‌های غیررسمی باید از مانتوهایی که زرق‌وبرق ندارد استفاده کنید.

در مورد فصول تابستان و بهار باید خدمتتان عرض کنم که در این فصول شما می‌توانید از مانتوهایی نازک و خنک و همچنین رنگ‌های آن‌ها شاد است استفاده کنید.جنس پارچه مانتو هم بسیار مهم است. پارچه مناسب برای محیط‌های رسمی از جنس ساتن یا ابریشم هستند.

نوشته پیشنهادی :   خرید اینترنتی 24 مدل بهترین مانتو های زنانه شیک

انتخاب مانتو بر اساس اندام

خانم‌هایی که قد و قامت کوتاهی دارند از به تن کردن مانتوهای با دامن گشاد خودداری کنند. سعی کنید از مانتوهایی کوتاه که تا روی زانو شماست استفاده کنید که قالب تن شماست. مانتوهای بلند برای این افراد مناسب نیست زیرا آن‌ها را کوتاه‌تر نشان می‌دهد.خانم‌های قدبلند توجه کنند که هرگز شلوار و مانتویی که به تن می‌کنید یکرنگ نباشد؛ و هم‌چنین توجه کنید به‌هیچ‌عنوان مانتوهای کوتاه نپوشید زیرا این نوع مانتوها شمارا قدبلندتر نشان می‌دهد.

خانم‌های درشت‌اندام باید توجه کنند که پوشیدن مانتوهای کوتاه مناسب آن‌ها نیست و سعی کنند که از مانتوهایی که شکاف‌های پهلو و جانبی دارند استفاده کنند.خانم‌ها بارنگ پست معمولی توجه کنند که هر نوع مانتویی به آن‌ها می‌آید و مانتو مناسب افرادی که پوستی تیره دارند می‌توانند از رنگ‌های روشن استفاده کنند. خانم‌هایی که رنگ روشن دارند هم می‌توانند از مانتوهایی بارنگ‌های آبی سیر، قهوه‌ای استفاده کنید و رنگ‌هایی مثل قرمز، نارنجی و سفید ارغوانی مناسب آن‌ها نیست.

یکی از روش‌های انتخاب مانتو، خرید مانتو با توجه به فصل‌هاست. در فصل زیبای پاییز بسیاری از خانم‌ها از بارانی یا مانتوهای پاییزی استفاده می‌کنند اما در این شرایط گرانی، کمی سخت می‌باشد. پیشنهادی که ما به شما ارائه می‌دهیم مانتوهای زرشکی مایل به قهوه‌ای است برای خانم‌هایی که به تناژهای این رنگ مشکلی ندارند انتخاب مناسبی است.

مانتو بلند دخترانه3
مانتو بلند دخترانه۳

مشاهده و خرید این محصول

رنگ های مناسب برای مانتو ها

رنگ‌های مناسب مانتو برای این فصل: خردلی، شتری، خاکستری، آبی و... است. مناسبت‌ترین نوع لباسی که می‌توان در فصل زمستان از هم استفاده کرد پالتو است. در خرید پالتوها حتماً به قطر آستین توجه کنید زیرا اگر بخواهید چندین لباس گرم بپوشید اهمیت دارد. پالتوها را جیب‌دار انتخاب کنید. ملل مانتوهای بهاری هم در طرح‌های زیبا و جذاب وجود دارد که با توجه به سلیقه خود می‌توانید از آن‌ها را استفاده کنید. پس در انتخاب این نوع مانتوها هم دقت کنید تا بهترین خرید را داشته باشید. مدل مانتوهای تابستانی مانتوهای مخصوص خود را دارد. افراد باروحیه‌های آرام، مانتوهای طوسی و صورتی به تن کنند. توجه کنید در فصل تابستان از پارچه‌هایی استفاده کنید که از الیاف طبیعی هستند و نازک باشند تا در این فصل خنک‌تر باشید.

توجه داشته باشید که طرح گل‌ها و میوه‌ها بهترین نوع پارچه برای این فصل است. مانتوها در انواع مختلف و جنس‌های مختلف تولید می‌شوند که می‌توانیم از جنس‌های کتان پنبه نایلون فاستونی پرشیا چرم و سالن نام ببریم. خانم‌هایی که قدبلندی دارند می‌توانند از مانتوهایی که بلندی آن‌ها تا بالای زانوی آن‌هاست استفاده کنند توجه داشته باشید که از مانتو و شلوار یکرنگ استفاده نکنید مانتوهای خیلی کوتاه نپوشید و از پوشیدن مانتوهای گشاد هم دوری‌کنید.

مانتو بلند دخترانه4
مانتو بلند دخترانه۴

مشاهده و خرید محصول

مانتو بلند مجلسی دخترانه

خانم‌های قدکوتاه باید توجه کنند که مانتوها با راه‌های عمودی باریک، آن‌ها را بلندتر نشان می‌دهد توجه داشته باشید که از مانتوهای خیلی بلند استفاده نکنید سعی کنیم بلندی مانتوی شما تا روی زانو باشد زیرا این کار شمارا بلندتر نشان می‌دهد توجه کنید که منطقه‌ای باشد اندام شمارا چاق‌تر و کوتاه‌تر نشان می‌دهند خانم‌های قدکوتاه توجه کنند می‌توان از مدل مانتو بلند دخترانه ساده و تنگ هم استفاده کنند.

خانمهای که اندام درشت دارند می‌توان از مانتوهای راه امام هادی به تن کنند زیر اندام آن‌ها را چاق و لاغرتر نشان می‌دهد توجه کنید که مانتوهای خیلی کوتاه چاق و کوتاه نشان می‌دهد.خانم‌ها با سینه‌های بزرگ مانتوهای مناسب این افراد مانتو هستند که بالاتنه آن‌ها را گشادتر نشان دهد. حتماً در کنار مانتو که بر تن می‌کنید یک روسری رنگی و کفش‌های جذابی هم به پا کنید.

 خانم‌هایی که سینه‌های کوچک دارند باید توجه کنند که مانتویی که ما به آن‌ها پیشنهاد می‌دهیم این است که مانتوها با طرح رنگ روشن به همراه شلوارهای ساده بسیار مناسب آن‌هاست.مانتوهای اسپرت بلند کوتاه و طرح‌های سنتی و فانتزی برای دختران جوان و نوجوان بسیار مناسب است. یکی از این مانتو ها، مدل مانتو بلند مجلسی شیک است. که اگر در رده سنی میان‌سال قرار دارید می‌توانید از مانتوهای سال و مجلسی ساده و طرح دار استفاده کنید و رنگ آن را می‌توان بر اساس سلیقه خود در نظر بگیرید.

نوشته پیشنهادی :   مانتو حریر بلند-جذاب ترین مدل های مانتو حریر بلند

مانتوهای دانشجویی بلند و شیک

یکی از مهم‌ترین کارهایی که دانشجویان با شروع دوران تحصیل خود در دانشگاه باید انجام دهند استفاده و خرید و انتخاب مانتو هست. بهترین نوع مانتو برای فضای دانشگاه مانتو دانشجویی بلند است که در ادامه در مورد آن صحبت خواهیم کرد

هنگام انتخاب مانتوهایی دانشجویی بلند باید توجه داشته باشید که می‌خواهید این مانتو در یک محیط رسمی استفاده کنید توجه کنید مانتوهایی که روی آن‌ها یک سری جزئیات مانند پنل گیپور دانتل و غیره قرار دارد اصلاً مناسب محیط‌های رسمی مثل دانشگاه نیست.که از این مانتو در همه فصول می‌توان مورداستفاده قرارداد تأکید ما بر پوشیدن مانتوهای ساده دانشجویی ولی اگر شما علاقه به این نوع مانتوها ندارید می‌توانید مانتوهای طرح دار را هم بپوشید.

که در طرح‌ها و رنگ‌های گوناگونی در بازار موجود است ولی دقت کنید که طرح رنگی را انتخاب کنید که متناسب با فضای دانشگاه باشد. نکته مهم دیگری که وجود دارد این است که در هنگام خرید مانتو دانشجویی توجه کنید. که اولویت اول شما حتماً راحت بودن خود شما باشد اگر درمان تو که احساس راحتی نمی‌کنید به‌هیچ‌عنوان آن مانتو را خریداری نکنید.

نوشته پیشنهادی :   مدل مانتو دخترانه نوجوان {فوق العاده جذاب}

نمونه مانتو های بلند

در ادامه چند مدل مانتو جدید بلند جهت ایده و کمک در انتخاب و خرید بهتر شما، ارائه می شود.

مانتو بلند دخترانه5
مانتو بلند دخترانه۵
مانتو بلند دخترانه6
مانتو بلند دخترانه۶
مانتو بلند دخترانه7
مانتو بلند دخترانه۷
مانتو بلند دخترانه8
مانتو بلند دخترانه۸
مانتو بلند دخترانه9
مانتو بلند دخترانه۹
مانتو بلند دخترانه10
مانتو بلند دخترانه۱۰
مانتو بلند دخترانه11
مانتو بلند دخترانه۱۱
مانتو بلند دخترانه12
مانتو بلند دخترانه۱۲
مانتو بلند دخترانه13
مانتو بلند دخترانه۱۳
مانتو بلند دخترانه14
مانتو بلند دخترانه۱۴
مانتو بلند دخترانه15
مانتو بلند دخترانه۱۵
مانتو بلند دخترانه16
مانتو بلند دخترانه۱۶
مانتو دخترانه 35
مانتو دخترانه ۳۵
مانتو دخترانه
مانتو دخترانه
مانتو بلند دخترانه19
مانتو بلند دخترانه۱۹
مانتو بلند دخترانه20
مانتو بلند دخترانه۲۰
مانتو بلند دخترانه21
مانتو بلند دخترانه۲۱
مانتو دخترانه
مانتو دخترانه
مانتو بلند دخترانه23
مانتو بلند دخترانه۲۳

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.