تاریخ امروز:۱۳/۰۹/۱۴۰۲

بوت و نیم بوت زنانه-شیک ترین و جذابترین سال [۲۰۲۰]+ لینک خرید4 min read

بوت زنانه29

4.6/5 - (41 امتیاز)

بوت و نیم بوت زنانه

بوت زنانه۱

مدل بوت و نیم بوت زنانه:

با فرارسیدن فصل زمستان استفاده از بوت و نیم بوت زنانه و چکمه‌ها بسیار رایج می‌شود و بسیاری از افراد برای خرید آن‌ها ترغیب می‌شوند. این کفش‌ها در انواع مختلف به بازار عرضه می‌شود.  در هنگام خرید و انتخاب بوت و نیم بوت ها باید توجه داشته باشید این است که علاوه بر اینکه در فصل زمستان باید پاهای شما را گرم نگه دارد و همچنین  از استایل مناسبی برخوردار باشد.

 

ویژگی بوت و نیم بوت زنانه مناسب:

چکمه‌ها یکی از مهم‌ترین نوع نیم بوت هایی هستند که خانم‌ها در فصل زمستان به پا می‌کنند. در حال حاضر بوت زنانه شیک در انواع مختلفی ازجمله ساق بلند، ساق متوسط و ساق کوتاه وجود دارند که خانم‌ها با توجه به سلیقه خود از آن‌ها استفاده می‌کنند.

هنگام خرید و انتخاب بر روی جنس و رنگ آن‌ها تمرکز کنید. باید بدانید که بهترین نوع نیم بوت های زنانه نیم بوت های چرم است. در مورد رنگ نیم بوت باید بدانیم که نیم بوت های با رنگ مشکی بسیار موردتوجه خانم‌های ایرانی قرار دارند. نکته بسیار مهم دیگری که وجود دارد سایز نیم بوت های است. توجه داشته باشید که نیم بوت یا بوتی که خریداری می‌کنید باید اندازه پای شما باشد و اگر در فصل زمستان از یکسری جوراب‌های ضخیم استفاده می‌کنید، توجه داشته باشید که یک سایز بزرگ‌تر انتخاب کنید تا فشار زیادی بر پای شما وارد نشود.

بوت و نیم بوت زنانه خزدار در انواع مختلف در بازار وجود دارد که شما با توجه به سلیقه خود، از آن‌ها استفاده کنید. ازجمله نیم بوت های زنانه می توان به نیم بوت های پاشنه‌بلند، سگک‌دار و لژ دار نام برد. خانم‌هایی که قد آن‌ها کوتاه است به‌هیچ‌عنوان نباید از بوت های تخت استفاده کنند و همچنین خانم‌هایی که قد آن‌ها بلند هستند هم نباید از نیم بوت های پاشنه‌بلند استفاده کنند خانم‌های قدبلند توجه داشته باشند که بهترین نیم بوت ها برای آن‌ها مدل لژدار است.

بوت و نیم بوت زنانه
بوت زنانه۲

 مشاهده و خرید این محصول

بوت و نیم بوت زنانه را با چه لباسی بپوشیم؟

شما می‌توانید بوت و نیم بوت زنانه نوین چرم را با هر نوع شلوار یا لباسی و یا هر دامنی که مدنظرتان است ست کنید. به‌طورکلی نمی‌توانیم نیم بوت ها را مربوط به موقعیت‌ها و استایل های رسمی و غیررسمی و یا نیمه‌رسمی دانست.

بوت و نیم بوت زنانه
بوت زنانه۳

به‌هیچ‌عنوان نیم بوت های سگک‌دار گزینه مناسبی برای موقعیت‌ها فضای رسمی نیست ولی در این موقعیت می‌توانید از نیم بوت های چرمی مشکی پاشنه‌کوتاه استفاده کنید.

بوت و نیم بوت زنانه طرح دار را چگونه با دیگر لباس‌هاست کنیم؟

این نوع نیم بوت ها برای استایل های جذاب ولی ساده بسیار مناسب هستند. شما می‌توانید با پوشیدن این نوع کفش‌ها و به همراه انتخاب مناسب‌ترین لباس‌ها، استایل بسیار جذاب برای خود بسازید. توجه کنید که این نیم بوت ها به دلیل جذابیت بسیار بالایی که دارند، ظاهر شمارا خسته‌کننده، نشان نمی دهند.

بوت و نیم بوت زنانه
بوت زنانه۴

نیم بوت های سگک‌دار نیز به جذاب‌تر کردن استایل شما کمک می‌کند. تنها مسئله‌ای که در پوشیدن نیم بوت های کوتاه بدون پاشنه وجود دارد این است که این نوع نیم بوت ها بیشتر از نیم بوت های پاشنه‌بلند در چشم هستند. و باید  توجه داشته باشید که برای قسمت پایینی اندامتان نیز بهتر است از لباس‌های چسبان استفاده کنید. ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که از شلوار‌ مشکی جین استفاده کنید.

نوشته پیشنهادی :   بوت و نیم بوت زنانه-شیک ترین و جذابترین سال [2020]+ لینک خرید

توجه به سایز و رنگ بوت و نیم بوت زنانه

خانم‌ها علاقه بیشتری به پوشیدن کفش‌ها پاشنه‌بلند دارند نسبت به کفش‌های پاشنه‌کوتاه. نیم بوت های پاشنه‌بلند می‌تواند قد شمارا بلندتر نشان دهد. همان‌طور که گفته شد حتماً در انتخاب نیم بوت های زنانه به سایز و رنگ نیم بوت ها توجه کنید و بر اساس اندازه پا و سلیقه خود آن را انتخاب کنید. آیا تمایل دارید که استایلتان یک استایل اسپرت به نظر برسد؟ که در این صورت می‌توانید از یک شلوار جین رنگ روشن استفاده کنید. همچنین پیراهنی که می‌توانید استفاده کنید که پیراهن گشاد و یا یک تی‌شرت است و همچنین یک نیم بوت زنانه اسپرت بسیار مناسب شماست.

بوت و نیم بوت زنانه
بوت زنانه۶

ترکیب شلوار جین و یک نیم بوت زنانه یک ترکیب بسیار دیدنی است که استایل شمارا زیبا و جذاب تبدیل می‌کند توجه داشته باشید که در هنگام پوشیدن این نیم بوت ها بهتر است از شلوارهای جین چسبان یا راسته استفاده کنید فقط توجه داشته باشید که اندازه و قد آن مناسب باشد تا نیم بوت های شما را به بهترین شکل نشان دهد.

مشاهده و خرید این محصول

رنگ بوت و نیم بوت زنانه

همان‌طور که گفته شد در خرید و انتخاب نیم بوت ها باید به‌اندازه رنگ و حتی مهمانی و مناسبتی که می‌خواهید از آن نیم بوت ها هم استفاده کنید هم باید توجه کنید.  اگر می‌خواهید در مهمانی‌ها دیده شوید بهتر است از بوت های زنانه پاشنه میخی استفاده کنید.مزایای بسیار بزرگی که این نوع دارد این است که قد شمارا بلندتر نشان می‌دهد. یکسری افراد مناطق کوهستانی و جنگل را برای پیاده‌روی انتخاب می‌کنند این افراد می‌توانند از نیم بوت های کوهستانی برای پیاده‌روی  استفاده کنند. با استفاده از این نیم بوت ها کمترین آسیب را در این موقعیت‌های سخت می‌توانند ببینند. سعی کنید نیم بوت های خود را تمیز نگه‌دارید مخصوصا در مجالس رسمی که از نیم بوت زنانه مجلسی استفاده می کنید، این آراستگی را رعایت کنید.

در هنگام خرید نیم بوت ها اولویت‌های دوم و سوم شما زیبایی باشد و اولویت اول شما متناسب بودن باشد.  به خانم‌ها توصیه می‌کنیم بوت های پاشنه‌دار همراه با شلوارهای جین و یا کتان دم پا بپوشند. از شلوارهای جین و کش همراه با نیم بوت های بدون پاشنه استفاده کنید. افرادی که قدکوتاهی دارند می‌توانند از بوت و نیم بوت های بلند استفاده کنند زیرا استفاده از این نوع نیم بوت ها قد آن‌ها را کشیده‌تر نشان می‌دهد.

بوت و نیم بوت زنانه
بوت زنانه ۳۰

تفاوت چکمه و پوتین

شاید برای شما جالب باشد که چکمه و یا پوتین چه تفاوتی با یکدیگر دارند باید خدمت شما عرض کنم که در تعریف، چکمه نوعی کفش چرمی اطلاق می‌کنیم که براق است و سایه‌های بلندی دارد اما بوت و پوتین انواع مختلفی دارد و در انواع‌ مختلفی عرضه می‌شود ازجمله چرم و مخمل خزدار و غیره.

 

استفاده از بوت و نیم بوت زنانه در موقعیت های مختلف

از نیم بوت های نوک‌تیز معمولاً در مراسمات و موقعیت‌های رسمی استفاده کرد. خانم‌هایی که از این نوع نیم بوت ها استفاده می‌کنند باید توجه داشته باشند که باید این بوت ها را تمیز نگه‌دارند و به‌خوبی از آن‌ها مراقبت کند. نیم بوت های پاشنه میخی از نوع دیگری از نیم بوت های زنانه است. این نیم بوت ها نیز همانند نیم بوت های پاشنه میخی فقط شمارا بلندتر نشان می‌دهد و باعث افزایش اعتمادبه‌نفس شما خواهند شد. خانم‌های قدکوتاه باید توجه داشته باشند که می‌تواند از نیم بوت های پاشنه‌بلند و پهن نیز استفاده کنند. پوشیدن آن همراه با یک دامن کوتاه می‌تواند قد آن‌ها را بلندتر نشان دهد.

در هنگام خرید نیم بوت های زنانه توجه داشته باشید که نیم بوت های بارنگ مشکی خریداری کنید زیرا این نوع نیم بوت ها را می‌توانید با انواع لباس‌ها ست کنید. فقط توجه داشته باشید که هنگامی‌که لباس سفید بر تن می‌کنید نباید از این نوع نیم بوت ها با این رنگ استفاده کنید زیرا این تضاد در رنگ شما را قد کوتاه‌تر نشان می‌دهد. اگر قدکوتاهی دارید می‌توانید از کفش‌های پاشنه‌بلند استفاده کنید نکته بسیار مهم دیگری که وجود دارد راحتی پای شما است. نیم بوت زنانه چرم مشهد با پنجه های گرد و پاشنه‌کوتاهی دارند مناسب افرادی است که زیاد از بوت ها زیرا کمتر خسته می‌شوید.

نوشته پیشنهادی :   شیک ترین و زیبا ترین کت و شلوار زنانه مجلسی

انتخاب بوت و نیم بوت زنانه بر اساس فرم بدن

فرم بدن شما نیز در انتخاب و خرید اهمیت دارد. اگر بدن شما به شکل یک گلابی است بهتر است که از نیم بوت پاشنه‌بلند استفاده کنید و اگر بدن شما مستطیل شکل است بهتر است از چکمه‌هایی استفاده کنید که جزئیات آن‌ها زیاد است. توجه داشته باشید که اگر فرم اندام شما همانند یک سیب است بهتر است که شما از چکمه‌های سبک استفاده کنید.

بوت و نیم بوت زنانه
بوت زنانه۹

مشاهده و خرید این محصول

نکات طلایی در انتخاب و خرید بوت های زنانه

چند نکته بسیار مهم وجود دارد که در ادامه در مورد آن‌ها باید صحبت کنیم. لطفاً به این نکات توجه کنید. سعی کنید هنگامی‌که برای خرید و انتخاب بوت ها می‌روید. بعدازظهر این کار را انجام دهید. توجه داشته باشید که اولویت اول در انتخاب و خرید کفش باید راحتی آن باشد. پاشنه باید در بهترین حالت کوتاه و پهن باشد تا پای شما در آن راحت باشد. توجه کنید که به‌منظور جلوگیری از لیز خوردن پا از جوراب ضخیم نخی استفاده کنید. اگر یک فرد اجتماعی هستید بهتر است از بوت های بافتنی با شلوار جین استفاده کنید. زیرا ظاهر و استایل شما بسیار زیبا و جذاب می‌کند. اگر در  مهمانی‌ها شرکت می‌کنید توجه داشته باشید که بهترین نوع نیم بوت برای این موقعیت نیم بوت های پاشنه‌دار است.  چکمه‌های پلاستیکی بسیار مناسب منطقه شمال کشور است. در فصول سرد سال از چکمه‌های بافتنی استفاده کنید و آن‌ها را فراموش نکنید توجه داشته باشید که بوت های چرمی جا باز نمی‌کند.

نمونه بوت و نیم بوت زنانه:

در ادامه این مقاله برای شما دوستان عزیز چند نمونه از بوت ها و نیم بوت زنانه آورده شده است:

بوت و نیم بوت زنانه
بوت زنانه۱۱

بوت و نیم بوت زنانه
بوت زنانه۱۳

بوت و نیم بوت زنانه
بوت زنانه۱۷

بوت و نیم بوت زنانه
بوت زنانه ۲۴

بوت و نیم بوت زنانه
بوت زنانه۲۵

بوت و نیم بوت زنانه
بوت زنانه ۲۸

بوت و نیم بوت زنانه
بوت زنانه۲۹

بوت و نیم بوت زنانه
بوت زنانه۳۰

بوت و نیم بوت زنانه
بوت زنانه۳۱

بوت و نیم بوت زنانه
بوت زنانه ۳۶

بوت و نیم بوت زنانه
بوت زنانه ۳۷

بوت و نیم بوت زنانهدر لیست زیر بهترین نوع نیم بوت و بوت های زنانه شیک و زیبا آورده شده است. که اگر قصد خرید این نوع کفش را دارید از محصولات زیر دیدن فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *