تاریخ امروز:۱۰/۰۴/۱۴۰۱

بوت و نیم بوت مردانه-نکات ویژه در مورد انتخاب بوت مردانه2 min read

نیم بوت مردانه

3.9/5 - (9 امتیاز)

یکی از مهمترین کفش هایی که بسیار مورد پسند آقایان هست نیم بوت ها می باشند. که اندازه آن را تقریباً تا زیر مچ پا است. یک ویژگی منحصر به فردی که دارد. این است که با انواع مختلف لباس ها می تواند ثبت شود. توجه داشته باشید که هنگام خرید نیم بوت ها آنها را با شلوار جین خود پیراهن خود ست کنید. یک نوع بوت و نیم بوت مردانه قهوه ای هم وجود دارد بسیار مورد پسند آقایان هستند. باید بدانید که از این نوع بوت ها نه تنها در محل کار بلکه در فعالیتهای روزانه هم می توان استفاده کرد.

همچنین که به راحتی با شلوارهای جین شما هم می‌تواند صحبت شود. بنابراین یک شلوار جین آبی رنگ همراه یک تی شرت و همچنین یک بود قهوه‌ای یک استایل بسیار جذاب برای شما می سازد.

چطور بوت های مردانه را تمیز کنیم؟

باید توجه داشته باشیم که در انتخاب و خرید بوت های مردانه به هیچ عنوان نباید از انگشتان پا و مچ پای شما تحت فشار باشد. معمولاً شما می‌توانید از نیم بوت های مردانه چرم برای چند سال استفاده کنید. اما نکته حائز اهمیت است این است که چطور این بوت چرم مردانه را تمیز کنید. و از آنها نگهداری کنید برای تمیز کردن بوت مردانه ابتدا اولین کاری که انجام می دهید.

این است که برندها در آبگرم و با مواد شوینده به خوبی بشویید. سپس با استفاده از یک پارچه کتانی گرد و غبار موجود بر روی نیم بوت مردانه اسپرت را پاک کنید. بوت ها را با یک پارچه مرطوب تمیز کنید. و سپس بندها را که درون مخلوط آب و مواد شوینده قرار دارد. بیرون بیاورید و و بگذارید به طور طبیعی نیم بود و بندها خشک شود.

برای اینکه بتوانید از نیم بوت های شما در مدت طولانی استفاده کنید. لازم است آن از آنها به ویژه نگهداری کنید. بهترین کار برای اینکه نیم بوت مردانه لاکچری شما فرم خود را از دست ندهند. و آسیب نبیند این است که پس از اینکه آنها را تمیز کرده و خشک شدند. با روزنامه یا فرم دهنده بود پر کنید فرم اولیه خود را از دست ندهند.

بوت ها با رنگ قهوه ای یکی از جذاب ترین رودخانه باشند. اما رنگ مشکی آن هم بسیار جذاب است. و مناسب افرادی است که لباس های مشکی سفید و خاکستری بیشتری بر تن می کنند. مناسب تر است. معمولاً این نوع کفش ها با شلوار جین ست می‌شود. اما اگر خوب عمل کنید. می‌توانید آن‌ها را با شلوارهای دیگر هم ست بکنید.

حتماً به نکات مهمی که در مورد خرید و انتخاب نیم بوت های مردانه گفته شد توجه کنید و عمل کنید تا بهترین خرید را داشته باشید. در ادامه چند نکته بسیار مهم خدمت شما عرض می کنم که حتماً رعایت کنید. در خرید و انتخاب بوت های مردانه اولین کاری که باید انجام دهید. این همیشه پشت پاشنه پای خود را بررسی کنید. باید توجه داشته باشید که پشت پاشنه پام با انتهای کفش کمی فاصله داشته باشد. البته باید در نظر داشته باشید که این مقدار فاصله نباید خیلی زیاد باشد. چون اگر زیاد باشند موجب می‌شود که پا شما در کفش جابجا شود. برای اینکه این کار را انجام دهید.

فقط کافی است که انگشتان پای خود را به سمت جلو حرکت کنید. و به قسمت جلوی بوت بچسبانید و انگشت خود را در پشت پای خود قرار دهید. اگر فاصله خالی به اندازه انگشت شما بود این مقدار این کفش به کفش مناسب است.

نوشته پیشنهادی :   بوت و نیم بوت مردانه-نکات ویژه در مورد انتخاب بوت مردانه
”]

بوت و نیم بوت مردانه

توجه داشته باشید که انگشتان پای شما به هیچ عنوان نباید تحت فشار قرار بگیرد. انگشتان پایتان را به راحتی تکان بدهید و آزادگان با در بود شما حرکت و به هیچ عنوان نباید تحت فشار قرار بگیرد. اگر احساس فشار را در انگشتان خود حس می کنید. بهتر است به سایز بزرگتر این فکر کنید این قسمت هایی که برای شما در ادامه عرض می کنم. به هیچ عنوان نباید تحت فشار قرار بگیرد. یک نوک انگشت شست پا انتهای استخوان انگشت کوچک پا و انتهای استخوان انگشت شست پا.

یکی از مهم‌ترین آزمایشاتی که می‌تواند موثر باشد. در اینکه نیم بوت چرم طبیعی مردانه یا بود که خریداری کرده اید. مناسب شماست لگد زدن به یک جسم سخت است. به آن جسم سخت لگد بزنید. و اگر انگشتان پای شما نوک کفش را لمس کند. قطعات آن بود یا نبود مناسب شما نیست و تنگ است. برای شما و بهتر است به سایزهای بزرگتر فکر کنید. نیم بوت را بپوشید با توجه داشته باشید. قسمتی که پاشنه پای شما در آن قرار می گیرد درست باید اندازه با شما باشد و با شما نباید در آن تکان بخورد.

نیم بوت مردانهنیم بوت مردانه شیک

در ادامه به انواع بهترین برند بوت مردانه مخصوص پاییز و زمستان اشاره خواهیم کرد. و توضیحات ارز خواهیم کرد اولین باری که میخواهیم خدمت شما معرفی کنیم مدل بوت چلسی است. یابد توجه کنید که این نوع بود در دوران ملکه ویکتوریا توسط کفش سازان آن‌موقع ساخته شده .و هم اکنون هم طرفداران بی شماری در جهان وجود دارند. که از این نوع بود ها استفاده می کنند.  از مهم‌ترین دلایل شهرت این بوته ها تبلیغاتی بود که توسط یکی از افراد مشهور انجام شد. باید توجه کنید. که این روزها بسیار کاربردی هستند. و بسیاری از افراد از این نابود و استفاده می کنند. همانطور که گفته شد این روزها بود های کاربردی و ساده هستند و انتخاب بسیار مناسب برای موقعیت های رسمی و غیر رسمی هستند.

نوشته پیشنهادی :   کفش چرم مردانه- انتخاب و خرید کفش چرم مردانه

مدل بوت بروژ

اولین باری  نوع بوت ها از پوست حیوانات در اسکاتلند ساخته شدند. اگر توجه کنید یه سر سوراخ هایی بر روی این نیم بوت ها را دارد. دلیل وجود این سوراخ ها این است که رطوبت های قرار گرفته روی کفش را از بین ببرد. البته وجود این سوراخ برای کفش بعدها جنبه تزیینی هم پیدا کرد. این کفش نیم بوت جیر مردانه در رنگهای قهوه ای مشکی و دیگری وجود دارد. و این رنگها جذابیت ویژه‌ای به این نیم بوت شیک دادند. از این رو در موقعیت های رسمی هم می توان استفاده کرد جالب است. بدانید که این نوع میمون ها را می توانید. با انواع لباس ها و شلوار جین و پیراهن های ساده یقه هفت هم ست کنید و بسیار استایل شیک و و جذابی را داشته باشید.

نوع دیگری از بوت های مردانه بوت دربی می باشد اجزای تشکیل دهنده نیم بوت ها پنجه یک بندهای ثابت و چرم براق است از این روزها برای ست کردن با پیراهن های چهارخانه هم می توان استفاده کرد و اگر می خواهید که در موقعیت های رسمی قرار بگیرید می توانید از این موتورها با کت های فاستولی هم استفاده کنید. توجه کنید که این نبود ها در رنگ های قهوه ای تیره و مشکی وجود دارند و می‌توان به سادگی آنها را با انواع لباسها ست کرد اما بهترین نوع است برای این کفش نیم بوت مردانه شلوار کرم کت چهارخانه و تیشرت ساده است.

نیم بوت مردانهمدل بوت چوکا

بوت های چوکا هم یکی از معروفترین بوده‌است زیرا بود هایی ساده و شکیل ای هستند توجه کنید که اگر شلواری که به پا می کنید  تا روی این بوت ها باشد، شما می توانید از این بوت ها استفاده کنید. این روزها در رنگ‌های قهوه‌ای و مشکی وجود دارد و برای هر موقعیتی از موقعیت های رسمی می توان مورد استفاده قرار بگیرد پیشنهاد ما به شما این است که این بوت ها به همراه یک شلوار جین مشکی و تیشرت سفید بر تن کنید.

بوت های کوهنوردی یک بوت بسیار سخت و مقاوم است. فقط زمانی که هدفتان کوهنوردی از این نوع بود ها استفاده کنید و به هیچ عنوان در موقعیت ها و مراسم و جلسات رسمی از اینگونه بود ها استفاده نکنید توجه داشته باشید که استفاده از نیم بوت اسپرت در فصول سرد سال یک گزینه بسیار مناسب است.

نمونه بوت و نیم بوت مردانه :

نیم بوت مردانه
نیم بوت مردانه
نیم بوت مردانه
نیم بوت مردانه
نیم بوت مردانه
نیم بوت مردانه
نیم بوت مردانه
نیم بوت مردانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.