تاریخ امروز:۱۶/۰۹/۱۴۰۱

بلوز مجلسی زنانه-راهنمای جامع[مخصوص جذاب ترین خانم ها]1 min read

بلوز مجلسی زنانه

5/5 - (1 امتیاز)

در این مقاله مهم می‌خواهیم. در مورد بلوزهای زنانه و دخترانه صحبت کنیم. باید بدانید که بلوز یک کلمه انگلیسی است. و به معنی لباس گشاد میباشد. که در قدیم توسط کارگران و دهقانان استفاده می شده است.  نکته مهم این است که باید بدانید تیشرت همان مدل بلوز زنانه مچلسی شیک ایرانی است. ولی انسان آزاد تر است می باشد. تیشرت ها در یا های مختلفی عرضه می‌شود. که این قضیه برای بلوز های خانم ها هم وجود دارد در مدل های مختلف عرضه می شود همچون یقه تنگ یا گشاد.

بلوز های زنانه

بلوزهای زنانه در انواع مدلهای یقه عرضه می شود. یکی از آنها یقه هفت است که در پوشاک زنانه بسیار استفاده قرار می گیرد. همانطور که از اسم آن مشخص است. که شکل ظاهری آن مانند عدد هفت است. و از این نوع مدل بلوز مجلسی ساده و شیک می توانید در مهمانی های خانوادگی استفاده کنیم.

 

انواع

یقه گرد هم بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. از این غذاها هم در مهمانی های رسمی و غیررسمی استفاده می شود.نوع دیگری از دردهای شانه های افتاده اکثر خانم ها به این نام ها علاقه دارند. زیرا باعث جذابیت چند برابری آنها میشود اکثر خانم ها در مهمانی های رسمی با دامن کوتاه ست می کنند. یقه دلبر هم یکی از یکی از گزینه های مورد استفاده در آن زمان است. که کاربرد چندانی ندارد و در لباس های قدیمی بیشتر دیده می شود.

بلوز مجلسی زنانه

اما شکل آستین بلوز های زنانه به چه شکلی هست. در شکل آستین وجود دارد بلوز مجلسی شیک آستین کوتاه و بلوز آستین بلند خانم ها در منزل بیشتر تمایل دارند. که از بلوزهای آستین کوتاه استفاده کنند. چون عقیده دارم بلوزهای آستین بلندی بسیاری از فعالیت‌های آنها را می‌گیرد. نوع دوم بلوز مجلسی زنانه آستین بلند است باید توجه داشته باشید. که این نوع لباس ها برای مهمانی های رسمی و خانوادگی بسیار مناسب است.

نوشته پیشنهادی :   بلوز مجلسی زنانه-راهنمای جامع[مخصوص جذاب ترین خانم ها]
”]

 تفاوت بین پیراهن زنانه و بلوز زنانه چیست

باید خدمت شما دوستان عرض می‌کنم که لباس زنانه یا پیراهن زنانه نوعی پوشش است که تا بالای باسنش مایا زیر آن حتی قرار می گیرد. در نتیجه کاربرد آن بیشتر در مهمانی های رسمی اما بلوز مجلسی زنانه نوعی پوشش مخصوص بالاتنه خانمها قدم بالاتر از باسن ها قرار می گیرد.

نکات بسیار مهم در خرید بلوز های زنانه

نکات مهمی در ادامه خدمت شما دوستان عزیز عرضه خواهیم کرد. که باید حتما در انتخاب خرید مدل بلوز زنانه شیک مد نظر قرار دهید. اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید. این است که حتماً از بلوز زنان متناسب با فصلی که قرار دارید استفاده کنید. به عنوان مثال بلوزهای تابستانی که کاملاً سبک و خنک هستند. و از طرفی بلوز های زنانه بلوز های ضخیم هستند. که بدن شما را در شما را در برابر سرما باید گرم نگه دارند.

نوشته پیشنهادی :   شلوار پارچه ای دخترانه-نکاتی جذاب برای خرید شلوار پارچه ای دخترانه

نکته بعدی

نکته بعدی مربوط می شود. به سایز بلوز شما حتما توجه کنید که راهنمایی ها و توضیحات فروشنده در انتخاب یک بلوک متناسب و اندازه شما بسیار اهمیت دارد. پس حتماً به توضیحات و راهنمای آنها توجه بفرمایید. خانمهای عزیز باید توجه کنند.که برای خرید روزهای زنانه سایز دور کمر و دور سینه خود را به خاطر داشته باشد. طرح بلوز زنانه هم اهمیت دارد در ۴ طرح مختلف را ساده‌تر دار و چهارخانه موجود هستند.

بلوز مجلسی زنانهنوع رنگ

نوع رنگ حضور شما بسیار اهمیت دارد. که البته این با توجه به سلیقه و نظر شما ولی ما پیشنهاد می کنیم. که حتما در تعیین رنگ لباس زنانه و یا بلوز خود رنگ پوست تان را در نظر بگیرید اگر پوست شما روشن است. بهتر است که بلوز های تیره رنگ و اگر پوستی تیره و سبزه دارید بهتر است از گروه ها و رنگ های روشن استفاده کنید.

فرم یقه از مهم ترین عوامل در انتخاب و خرید بلوز زنانه جدید است. یقه های زنانه حالت های مختلفی از جمله ایستاده گرد باز هفتی و غیره است. توجه به آستین زنان نیز اهمیت دارد. همانطور که میدانید این البته در آستین های بلند و آستین های کوتاه تولید می شود. که شما باید با توجه به موقعیت و شرایطی که می خواهید از آن استفاده کنید بلوز مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید.

نوشته پیشنهادی :   بلوز مجلسی زنانه-راهنمای جامع[مخصوص جذاب ترین خانم ها]
مدل ها”]

قد

قد بلوز شما هم  اهمیت دارد. معمولاً بلوزهای زنانه به گونه ای طراحی می شوند. که تا بالا از آنها زیر باسن یا روی باسن نیست. می تواند طراحی شود قطعاً باید این را در نظر بگیرید که کوتاهی مدل بلوز زنانه ایرانی می تواند محدودیت‌هایی را برای شما ایجاد کند.

نکته مهم

یک نکته بسیار مهم دیگری که وجود دارد. که بر روی جذابیت شما بسیار اثرگذار است. آن هم بسته شدن مدل بلوز اسپرت مجلسی دخترانه است. در حال حاضر بلوزهایی زنانه به طور کلی به صورت کشی هستند اما در بازار که بررسی می‌کنیم می‌بینیم. که بسیار زیاد بلوزها یا با بند یا دکمه و یا حتی با زیپ باز و بسته می شود و شما بسته به سلیقه و نظر خود می توانید هر کدام را انتخاب کنید.

 

اطلاعات کلی درباره ی بلوز زنانه

همیشه انتخاب بلوز زنانه بسیار دشوار بوده است چرا که خانم ها با توجه پول خود قصد دارند بهترین جنس موجود در بازار را خریداری کنند. اما بلوز شومیز زنانه دارای تنوع طرح و رنگ های بسیار بالایی است.

سایز لباس اولین نکته در خرید بلوز های زنانه می باشد. برای این منظور بهتر است سایز دور کمر و دور سینه خود را بدست آورید. برای دوختن بلوز زنانه از پارچه های گوناگونی استفاده می شود از جمله نخی، کشی، حریر، بافت، جین، ساتن و گیپور نام برد.

وقتی می خواهید خرید بلوز زنانه را انجام دهید. باید به نوع استایل لباس دقت کنید. این موضوع نشان دهنده این است که آیا بلوز زنانه مناسب استفاده روزانه هست و یا اینکه فقط می توان از آن برای مراسمات و موقعیت های مجلسی استفاده کرد. در هنگام خرید حتما به آستین بلند و کوتاه لباس مورد نظرتان توجه کنید.

تولید کنندگان حرفه ای امروزه از مدل های متنوعی برای دوختن آستین بلوز حریر مجلسی شیک زنانه استفاده می کنند. بلندی لباس نکته مهم بعدی می باشد. اصولا بلندی بلوزهای زنانه به این صورت است که یا تا بالای زانو می آید یا تا روی باسن یا تا زیر باسن تولید می شوند. بسیار در رنگ بلوز زنانه مجلسی دقت کنید که نکته بسیار حائز اهمیتی می باشد.

قیمت مدل بلوز زنانه ایرانی می تواند با توجه به عوامل زیادی مشخص می شود. ولی باید در نظر داشته باشید که شما باید در گام اول با توجه به میزان پول خود خرید مدل بلوز زنانه انجام دهید.

بلوز زنانه با جنس حریر

بلوز زنانه مجلسی با پارچه های طرح دار، در بین خانم های ایرانی بسیار پر طرفدار شده است. البته این لباس ها با یک شلوار یا دامن مورد استفاده قرار می گیرند.

مدل بلوز زنانه مجلسی شیک ایرانی جنس حریر که از پلی استر ساخته می شود که دارای لطافت زیاد و بسیار مقاوم است. طراحی بلوز زنانه حریر به گونه ای می باشد که یقه آن به صورت دکلته و قایقی استفاده می شود.

در انتهای این مطلب تعدادی بلوز مجلسی زنانه شیک و زیبا آورده شده است. با بررسی ویژگی ها و قیمت بلوز مجلسی زنانه می توانید خرید خود را تکمیل کرده و از آن لذت ببرید.

 تصاویر انواع بلوزهای شیک مجلسی زنانه را در زیر مشاهده کنید 

بلوز مجلسی زنانه

 

 

بلوز مجلسی زنانه

 

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *