تاریخ امروز:۲۴/۰۵/۱۴۰۱

برند های مطرح ایران در زمینه مد و پوشاک-با برندھای داخلی، {شيک و به روز باشيد}1 min read

هاکوپیان

5/5 - (1 امتیاز)

مردِ ایرانیِ ایرانی:

حتماً دیگر می دانيد که برندھای ایرانی در مورد پوشاک آقایان، برای خودشان سری در سرھا دارند و مردان ایرانی می توانند. با خيال راحت برای ھر محيط و ھر فصلی، کت و شلوارھای خوبی تھيه کنند.

بھتر است ببينيم که چھار برند معروف ایرانی چه نوع محصولاتی را به مردان عرضه می کنند. و برای خرید چه نوع کت و شلوارھائی بھتر است به آنھا مراجعه کنيد.

 

  • هاکوپيان

حالا دیگر ھاکوپيان نزدیک به چھار دھه است که پوشاک مردان ایرانی را تأمين می کند. شاید جالب باشد بدانيد این برند ایرانی در زمينه مواد اوليه، تکنولوژی مدرن طراحی و دوخت و سایر جزئيات فنی مورد تأئيد کارشناسان بين المللی قرار گرفته.

جایزه بين المللی طلائی آمریکا برای کيفيت و برتری در سال ٢٠٠٣. دو جایزه بين المللی برای پرستيژ تجاری در سال ٢٠٠١.یازده جایزه بين المللی خوشنام ترین شرکت در سال ٢٠٠١، چھارده جایزه جھانی برای کمال مطلوب در عملکرد سازمان در سال ٢٠٠۶. و جوایز متعدد دیگر در حوزه ھای متنوع دیگر از افتخارات ھاکوپيان به حساب می آیند.

برای خرید کت و شلوارھای بسيار رسمی و استاندارد بھتر است. مردان ميانسال این برند را انتخاب کنند. ھرچند این برند، واحد جوانان با نمونه ھای جوان پسند ھم دارد.

 

هاکوپیان

 


بیشتر بخوانید: شلوارک ورزشی مردانه-بهترین شلوارک ورزشی مردانه{عالی}


 

  • گراد

ھنوز چيزی از تأسيس این برند نگذشته است. ولی حالا دیگر خيلی از مردان ایرانی نام گراد را می شناسند. و با کت و شلوارھایش آشنا ھستند.

نوشته پیشنهادی :   شیک بودن -چه چیزهایی برای شیک و مد شدن لازم است؟

خيلی ھا می دانند که برای خرید یک کت و شلوار ساده و شيک می توانند. با خيال راحت به گراد اطمينان کنند. نمونه ھای متنوع برای جوانان و مردان ميانسال و حتی مسن و سایز بالا، به خوبی این نام را به خاطر مردان ایرانی سپرده است.

علاوه بر کت و شلوار، این برند، بخش ھای دیگر پوشاک آقایان را ھم توليد می کند. گراد با این که ھنوز چند سالی بيشتر نيست. که به جمع برندھای داخلی اضافه شده ولی خوشنام است.

 

گراد

 


بیشتر بخوانید: کاپشن جلیقه ای- بهترین کاپشن جلیقه ای مردانه


 

  • ماکسيم

نزدیک به سی سال است که این برند، لباس ھا و لوازم جانبی مردانه شيکی را طراحی می کند. ویژگی اصلی این برند این است که لباس ھایش به روز است. و متناسب با نياز مخاطبان پيش می رود.

طرح ھای روز اروپائی و رقابت با برندھای جھانی، از اصلی ترین اھداف این برند است. اگر به دنبال کت و شلوارھائی با ظاھری به روز، خاص و متفاوت ھستيد، بھتر است سراغ ماکسيم را بگيرید.

نمونه ھای اصلی ھر فصل ماکسيم برای مردان جوان و ميانسالی پيشنھاد می شود. که دوست دارند در کنار رسميت، کمی ھم فانتزی باشند. از طرف دیگر لوازم جانبی این برند، تنوع زیادی دارد.

 

ماکسیم

  • ایکات

پژمان بازغی، مانکن این برند، توانست ایکات را به خيلی ھا معرفی کند. حالا دیگر خيلی ھا با دیدن پژمان بازغی در قد و قواره یک بازیگر، باز ھم به یاد کت و شلوارھا و تی شرت ھا و پيراھن ھائی می افتند. که از برند ایکات تن او دیده اند.

نوشته پیشنهادی :   کیف دستی مردانه- راهنمای فوق العاده در مورد کیف های دستی مردانه

ایکات را بيشتر جوان ھا می پسندند. زیرا نمونه ھای فانتزی و اسپرت را ھم در ویترینش می یابند. این برند، رنگ ھای روشن و شاد را وارد بازار کت و شلوار کرده و نمونه ھای نخی و کتانش خيلی مورد استقبال جوان ھاست.

 


بیشتر بخوانید: کت مردانه بلند-نکات طلایی و انواع کت های بلند مردانه


 

ایکات

 

  • ال سی من

ال‌سی‌من با هدف خاص بودن پوشش مردانان ایرانی، دقت در طراحی محصولات خاص را یکی از ماموریت‌ های اصلی خود می‌داند. محصولات ال سی من با  طرح‌های متنوع و مطابق با مُد روز می‌تواند ظاهر شما را متمایز از دیگران جلوه دهد.

این برند با کمک طراحان و متخصصان داخلی و خارجی در تلاش است. تا به روز ترین مدل‌ها را طراحی کرده و همیشه همگام با مد روز دنیا قدم بردارد.

به همین علت ال‌سی‌من توانسته یکی از برندهای پیشگام در مد و پوشاک برای آقایان ایرانی خوش سلیقه و خوش پوش باشد.

تمامی پوشاک مردانه ال‌سی‌من به واسطه‌ی افراد ماهر و متخصص در دوخت لباس و با استفاده از به روز ترین تجهیزات دوخت تولید می‌شوند. و به همین علت وقتی روی تن افراد قرار می‌گیرند، آن‌ها را بسیار خوش‌اندام‌تر خوش‌استایل‌تر و کشیده‌تر نشان می‌دهند.

دوخت ظریف باعث می‌شود. که مدل‌ها و طرح ها بیشتر دیده شوند و تک تک پوشاک از تیشرت و پیراهن‌ گرفته تا کت و شلوار، جلوه‌ی بهتری روی تن افراد پیدا کنند.

 

ال سی من

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.